Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Kızlar banada cevap verin nolur.bende sata göre 5+4 iken gebelik testi be progesteron ölçümü yapıldı 8.50 çıktı bhcg 3471 çıktı dr düşük riskin var ama rahim duvarı kalınlaşmaya başlamış dedi progestan verdi lekelenmede var ama günde bir damla.sizce herşey yolunda mı olumlu olmsuz yorum bekliyorum nolur bişey söyleyin

malesef canım zaten bende adet oldum şimdi yine aynı tedavi 2 ci aya girdim 3 ay dan sonra yine olmazsa aşılama denicez inşallah hiç bir şeye gerek kalmaz
Merhaba bende progesteron hormonunu makine bile ölçememişti o kdr yüksekti. Ve o ay 10 adet olgun yumurtam vardı. Doktorum dediki 4 üz fln olur olmadı 2 sini sonlandırırz fln dedi. günüm geldı hemen test yaptık negatif. Doktor bile şaşırdı. Meğer esşimde cift taraflı varikosel varmıs. 7ay once amelıyat oldu. şimdi hıc takıpsiz ılacsız hamıle kaldım. ilk once esleriniz muayne ettirin eger olmadılarsa. basımdan gecenı yazmak ıstedım belkı yardımcı olurum.

Yok yok adetken hormon tahlili yaptırdım progesteron 0 çıktı
Doktorun sana ilaç verecektir.en düşük 10 olması gerekiyor değerinin.alt sınır 10..bazı doktorlara göre 10 bile düşük.14 15 falan olması gerekiyor.senin progesteron 0 olduğu için iğneleri var.onlardan verir belki doktorun

Duphaston ve dostinex verdi kullandım bitti bunların progesteron a etkisi var mı hayıt içiyorum zaten de o düzenler doktor ilaç vermese de

Kizlar 2 gun once beta hcg 316 progesteron 14 iken bugün beta hcg 526 ve progesteron 11 cikti...korkiyorum ..dusuk mu olacak

Kizlar 2 gun once beta hcg 316 progesteron 14 iken bugün beta hcg 526 ve progesteron 11 cikti...korkiyorum ..dusuk mu olacak
merhaba ilk önce remmmmmm.... Ben de 10 gün önce düşük yaptım seninle hemen hemen aynı sıkıntıyı yaşadım.Korkutmak istemem ama eğer betahcg değerin 2 kat artmıyor veya %60 gibi bi değer kadar yükselmiyorsa bir sıkıntı var demektir bu bir ikincisi progesteron hormonunun normal bir gebelik ise 10 un üstünde bir rakam olması gerekiyormuş düşmesi biraz sıkıntılı dr unla detaylı konuş bence canım.....Şöylede bir şey var eğer düşük olursa ki inşallah olmaz üzülme diyemem ama tek tesellisi sağlıksız bir bebek olacakmış fikridir ben öyle teselli ettim kendimi.....Umarım her şey gönlünce olur......

C

Canimm iki gün sonra tekrarladım 13 oldu busefer.bi daha yapmadım hayirlisi olsun dedim.cok stres yaptım çünkü ben.annem de esim de bakma artık dedi

Nasıl yapılıyo bu test?

Kizlar mrb bende/ bir bucuk senelik evliyim hic korunmadik cocuk isrtiyoruz doktora gittim muayenem iyiymis hersey gayet iyi dedi bi kac kan testi verdim hepsi iyi cikti bugun adetimin 21. Gunu progestrol testim 3.13 cikti baska doktora gostermek zorunda kaldim yumurtlamissin dedi yyolladi sizce bu nedir hikc biisey anlamadim bu isten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…