Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Kızlr bna yardımcı olurmusun 1 aylk gbeyım ve 2 hftadrda her gın kanamam oluyo bı aylrda bu durumu yassyan oldumu

Bende bir aylim gebeyim ama hic kanama olmadi

Hic bi is yapma yat bol nol dinlen kafani dagit canim

Konu eski galiba ama yinede sorayim 3+4 haftalik hamileyim progesteron 8.3 cikti bu gebelik kaybi olacagini mi gosteriyor

MERHABA KIZLAR BENİM SONUCUM BU BANA YORUMLARMISINIZ ?
DOKTORUM İZİNE AYRILDIGINDAN DOLAYI SORAMADIM TABİ BU ARADA EN SONKİ SONUCA BEN KLOMEN KULLANARAK ULAŞTIM BAZI TOPİKLERE BAKTIĞIMDA GEBELİĞİN OLMASI İÇİN 10 DAN YÜKSEK OLMASI GEREKİYORMUŞ ACABA BENDE DİYORUM VARMIKİ BU ARADA UNUTMADAN REGL DÖNGÜM 27 GÜNDE BİR OLUYOR

Progesteron 26.03.2018 -----14.93

30.01.2018 /----- 0.302

22.01.2018 /----- 4.08

İlk düşük yaptığım da Güven hastanesinde ki doktorum gebelik olması için progesteron 'un 10 dan yüksek olması gerektiğini söylemişti....Umarım yardımcı olmuşumdur.

İlk düşük yaptığım da Güven hastanesinde ki doktorum gebelik olması için progesteron 'un 10 dan yüksek olması gerektiğini söylemişti....Umarım yardımcı olmuşumdur.
Yardımcı oldunuz ama maalesefki regl oldum acayip bir kanama ile ben bu doktorumu anlamadım yumurta takibi yapmıyor ben gittiğimde sancıyla tenezzül edip uştrasyona bile almıyor yine klomen verdi bana

Yardımcı oldunuz ama maalesefki regl oldum acayip bir kanama ile ben bu doktorumu anlamadım yumurta takibi yapmıyor ben gittiğimde sancıyla tenezzül edip uştrasyona bile almıyor yine klomen verdi bana
Burada tek yapacağın şey doktorunu değiştirmek....Bu konular da doktorun seni dinlemesi,sorularına cevap vermesi,senin anlayacağın dilden konuşması çok çok önemli.Bence iyi bir doktor arayışına başla...

İşin ehli yok maalesef bana nokta atışı yapacak olan doktor arayışı içindeyim...Özelede gidemem devlet hastahanesinde önerebileceğiniz doktor var ise giderim tabiki bu son klomen kullanışım zaten bir daha kullanmayacağım beni mahvetti

Anlıyorum canım...hangi şehirdesin ona göre doktor önerebilirim.

Ankarada oturuyorum bu arada hacettepeye gittim Atatürk hastahanesine gittim
Ben de Hacettepe 'de Gürkan Bozdağ var diyecektim.Başkent hastanesi Esra Kuşcu ismini çok duydum sigotalılara da bakılıyor bildiğim kadarıyla rıdvan ege hastanesinde de Nüvit hoca çok tatlıdır bence bu hocaya gitmelisin....:)

Hacettepeden nefret ettim bir ayda 2 sefer smir alındı alınmaması gerekirken bir kere biyopsi alındı sonuç gelmeden bana teşhis koydular ( kanser ) bir kere septum ameliyatı yaptılar hatta ameliyatımı ( GÜRKAN BOZDAĞ ) yaptı halende var perdem daha sonra sancıdan acile gittim 5 gün boşu boşuna yatırdılar su dahi vermediler.Başkent hastahanesinde ALİ AYHAN hocayı çok med ederler..Esra hocayı duymadım missmilkshake

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…