Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Merhabalar
Bu ay ilk defa ovitrelle yaptım. 21.gün progesteron seviyem 8.5 çıktı. Dr sonuç iyi dedi bakalım hamile kaldım mı!

merhaba arkadaşlar prgesteon testi yaptırdım bugün degerim 22.5 cıktı nasıl cıkmış değerlerim gebelikle ilğili bir durum söz konusumudur çok heyecan yaptım bana yardımcı olurmusunuz lütfen

merhaba arkadaşlar prgesteon testi yaptırdım bugün degerim 22.5 cıktı nasıl cıkmış değerlerim gebelikle ilğili bir durum söz konusumudur çok heyecan yaptım bana yardımcı olurmusunuz lütfen

Değer güzel maşallah

Ama gebelik ile bilgili vermez bu deger

Merhaba kızlar umarım en kısa sürede cvp alabilirim bugun adetimin 19 günü ve progesteron yaptırdım 2.39 cıktı ovulasyon testi yaptım 16 gün pik yapıp 17 gün silikleşti sonuc boyle cıktı ve cok üzüldüm erken mi yaptırdım yumurtlamadım mı :cry:

Progestan kullandiktan kac gun icinde regl olunur kizlar benim bugun 9.gunum :KK43: olmadim hala

Kizlar benim ttansfermn 8.gnu progestanim 16.48 cikti doktor deger istedigmzden dusuk dedi ve bi igne verdi onu hemen yaptrdm eczanedeki kadinda dusuk tehlikesimi var dynce elim ayagm dolandi yani bu progestandan hamile olup olmadigi anlasiliyomu gerci carsamba gnu kan teatim var ama ynede heyecanlaniyrm

Kızlar benım progestoron degerım 21.07 cıktı yumurtlamadan sonra goguslerım sıs agrı var ve ucu koyulastı bu deger de 21. Gun olculdu sızce bu neye ısaret

Kızlar cevap veren yok mu adetıme 4 gun var hafıf lekelenme oldu doktor bısey soylemedı mukemmel ama gecıkmesını bekle dedı cok heyecanlıyım lutfen cevap verın

Bu hapı doktor neye gore verıyor 4 yıldır tedavı goruyorum kımse vermedı sankı o ıse yarıycak gıbı hıssedıyorum pzatesı gıdıcem doktora soyleyım

Canim doktor bana yeni hamile kaldigimda verdi. Progesteron hormonum düşüktü bos gebelik yada dis gebelik olabilir dedi. Düşük engellemek icin rahim duvarinin kalinlasmasi icin veriliyor.

Kızlar merhaba. Dün adetimin 21. Günüydü progesteron testi yaptırdım 12 çıktı. Ama sonuçlara netten baktığım için doktorun yorumunu bilemiyorum tabi. Hamilelikte progesteron yükseliyor mu ? Yani değerim 12 iken hamile olabilir miyim? Daha adetime 8-9 gün var sabırsızlanıyorum.

Forum biteli baya uzun zaman olmuş aynı sorunu yaşadığım için bir haftadır dönüp dolaşıp okuyorum inşallah dizinde umutlarınız biran önce yeşersin 21. Gün PROGESTERON testi verdim ve sonuç 2.13 dü çok düşük hiç bekleti içerisine girmedim adetim gecikti bugün 8. Gündü korkumdan hastaneye gidemedim yine aynı sonucu görücem diye kuzenimin ısrarıyla yine de gittim bugün ve sonuç pozitif 5 haftalık hamileyim 3 yıldır uğraşıyoruz 2 kimyasal gebelik geçirdim ve daha ne tedaviler hatta ameliyat bile oldum ve sonunda rabbim bize bu mucizeyi armağan etti umudunuzu kaybetmeyin tükendim dediğiniz yerde rabbim elini uzatıyor ve size daha büyük güç veriyor allahım güzel rabbim herkeze nasip etsin dualarım isteyen herkesle

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben adetimin 24.cu gününde progesteron testi yaptırdım ama doktorum istedi yumurta takibine başlamıştık neyse sonuç 27.9 çıktı ben.daha önce cook araştırırım için hamilelikte bu değer yüksek çıkıyormuş ama benim değerim yeteri kadsr yükselmişmi bilmiyorum doktor çok çok iyi dedi ama yinede emin olamıyorum bana dediği yumurtan çatlamış hamilelik olabilir de olmayabilir de dedi böyle bi sonucu olup hamile kalanlar varmi daha adetime 6 gün var

merhaba kızlar bana yardımcı olurmusunuz ben adetimin 24.cu gününde progesteron testi yaptırdım ama doktorum istedi yumurta takibine başlamıştık neyse sonuç 27.9 çıktı ben.daha önce cook araştırırım için hamilelikte bu değer yüksek çıkıyormuş ama benim değerim yeteri kadsr yükselmişmi bilmiyorum doktor çok çok iyi dedi ama yinede emin olamıyorum bana dediği yumurtan çatlamış hamilelik olabilir de olmayabilir de dedi böyle bi sonucu olup hamile kalanlar varmi daha adetime 6 gün var
Canım benim çok umutlanma sonra moralimiz bozuluyor,çünkü bende benek için uğraşıyorum ve seni çok iyi anlıyorum.geçen ay benimde 26 çıktı sonra adet oldum canımmaleseff

malesef canım zaten bende adet oldum şimdi yine aynı tedavi 2 ci aya girdim 3 ay dan sonra yine olmazsa aşılama denicez inşallah hiç bir şeye gerek kalmaz

Canlarım ya aklıma ne geldi belki bi faydası olur sizlerede ben 2 ay pko tedavisi gördükten sonra 3. Ay ilaç kullanmadım kendimce ara vermek istedim ve o ay İbrahim Saraçoğlunun incir kürünü yaptım ve o ay hamile oldugumu öğrendim rabbim den ümit kesilmez bi deneyin belki size de bi faydası olur

X