Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Canim doktor bana yeni hamile kaldigimda verdi. Progesteron hormonum düşüktü bos gebelik yada dis gebelik olabilir dedi. Düşük engellemek icin rahim duvarinin kalinlasmasi icin veriliyor.

Canim doktor bana yeni hamile kaldigimda verdi. Progesteron hormonum düşüktü bos gebelik yada dis gebelik olabilir dedi. Düşük engellemek icin rahim duvarinin kalinlasmasi icin veriliyor.
Merhaba canim simfi okudum da uxun sure gecmis durumunuz ne oldu acaba

Durumunuz ne durumda. Yeni okuyorum ayni durumdayim da siz

Merhaba kizlar bende bu ay femera kullandim bir tanecik yumurtam olsu dun catlama ignesi oldum haftaya bugun progestron testi istedi doktorum 5 in ustunde olmasi gerekiyormus insallah oyle olur ve dollenir

Sizin baya yuksek cikmis ben bugun yaptirmdim catlama ignesinden sonra 18.4cikti

bende de hormon düşüklüğü var. hergün 200 mg kullaniyordum progesteron sonra hamile kalinca günde 400 kullanmaya başladım ve suan 11 haftalik hamileyim hala kullanıyorum.. 2 düşük yaşadım hep ağrılı hamilelik geçirdim ama çok şükür bunda agrım olmadi

kizlar merhaba. hamileyim ve hergun 400 mg progestan kullanıyorum. ama saçlarım kepeklendi ,cok dokulmeye basladi,vucudum cok kurudu. ilaci kullanırken böyle bişeyle karşılaşan varmi?

Arkadaslar meraba ben adetin 20.günü progesteron testi yaptirdim. Degerim 9.84 cikti. Doktorum bi sorun yok gayet iyi catlama olusmus dedi. Sizlerde 10 dan yukari olursa catlama olur yazmissiniz kafam karisti

arkadaşlar menepoz degerim yüksek çıktı bu ne demek oluyor 21.günde de profesör 7.7 çıktı hamile kalamami

adetin 3. günü tekrar gitcem bu sefer ne yapacaklar acaba bundan önce gittim 3.günü menopoz hormon un yüksek dedi 21. gün g3l dedi bu sefer bu değerler çıktı şimdi 3.günü gitcem muANE falan yapmiyorlar kan veriyorum .

çatlama için ilaç veriyorlarmi
Evet canim veriyorlar benim kendiliginden hic catlamamisti catlama ignesi verdi doktor catladi ama hamilr kalamadim tedaviyi biraktim o ay hamile kaldim yani bu ay ogrendim hamile oldugumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…