Popüler Konu Progesteron - Gebelik İlişkisi

Arkadaslar mrb ben progesteron kullaniyorum doktorum 14 gun kullanmami soyledi bugun 9 gun ama sabah kalkTim cok az pembe kanamam oldu simdi gecti ne anlama geliyor bu hic olmadi bende 4 aydir kullaniyorum ilk defa oldu

merhaba arkadaşlar,elimde
23 tane paketinde crinone jel,
10 taneye yakın clexane 4000 kan sulandırıcı iğne,
2 kutu(10 tüp) progynex iğne var
ücretsiz olarak bir arkadaşıma yollayacağım ilaçlar pahalı olduğu için güvencesi olmayan ve gerçekten ihtiyacı olan bir arkadaşım bana özel mesaj atsın lütfen

kızlar progestoren hormonu her adet döneminin 21. günü mü yapılıyor
Aslında ovulasyon takibi yapıyorsan yumurta çatladıktan 7 gün sonra bakılmadı gereken bir hormon yoksa yanıltıcı olabilir mesela 21 den sonra yumurtası çatlayan arkadaşlar var bu durumda 21. Gün yapılan progesteron tahlili düşük çıkacaktır.çünkü bu hormon ovulasyondan bir hafta sonra pik yapar.

Arkadaşlar merhaba,
Adetin 21. Günü yapılan progestoron test sonucu 30 hamile olup olmamayla alakası var mı?

canım bu test gebeligi göstermez ama yumurtanın çatlayıp hatta kaliteli oldugunuda gösterir stres yapma umarım ham
işsindir....

çok güzel yumurtan oluşmuş hatta çatlamış

Çok teşekkürler canım

Ayni gün hcg de baktirdim gebe değilim

Ama bugün çok hafif pembe akinti oldu adet 7 gün var

Eger bu yerlesme kanamasi ise hcg yerlesme kanamasından sonra yükselir mis

Bir umut bakalim:)

Kizlar bu progesteron testini nerde yapiyorlar saglik ocaginda yapiyorlarmi mesela devlet hastanesinde kadin dogum yok burda adanalilar bilir marsa var marsada yaparlarmi bilgi verirseniz cok sevinirim dua ederim

Peki kendim yaptirabilirmiyim doktor istemeden belki sonra gösteririm doktora devlete hastanesine gidip yaptirmak istiyorym desem yaparlarmi cnm

Peki kendim yaptirabilirmiyim doktor istemeden belki sonra gösteririm doktora devlete hastanesine gidip yaptirmak istiyorym desem yaparlarmi cnm

Benim tüp bebek canım devlet hastanesinde bütün tahlillerimi yaptırıyorum doktorumun verdiği kağıt var ama büyük ihtimalle yaparlar hamile kalmak istiyorum progesteron tahlili yaptırıcam dedikten sonra neden bakmasınlar ki

X