Progestan? 🫣

Bu arada vajinadan fitili denedim geri çıkıyor zar zor ittirdim sizce normal mi etki eder mi napsam bilemedim

Bu arada vajinadan fitili denedim geri çıkıyor zar zor ittirdim sizce normal mi etki eder mi napsam bilemedim
ben parmağımın yettiği yere kadar itiyorum ve yarım saat kadar uzanıyorum. sonradan ilactan geriye kalanlar gün içerisinde çıkıyor zaten vajinal akıntıyla beraber o normal. ama ilac bütün olarak çıkmaması lazım

Bende paketin yarısını bitirdim .hiçbir şikayetim yoktu.ama hala suphe duyuyorum neden kullanıyorum diye. ..ama Dr verdiyse bir bildiği vardır diyorum.vajinal kullanıyorum.su an 8+5 deyim...içimdeki şüpheden kurtulamiyorum

ben de süphelenmistim valla. herkesin normal dediği hafif sancılarım yüzünden vermisti. bir de bebek iyi mi diye sorduğumda direkt “iyi olmasa iyi değil derdim, niye kandırayım seni” demisti ben diyorum içimden kesiin kötü bir sey var bana söylemiyor sonra dedim saçmalama. doktor bu yani kötü bir seyin ihtimali bile olsa direkt söylüyorlar. benim devlette gittiğim doktor gerek görmemisti mesela kanama olursa progestan veririz demisti, ama özeldeki doktorum ne olur ne olmaz sen kullan dedi. zaten araştırdım bir zararı va yokmus gebelikte

Kaç kutu bitirdiniz ...12. haftaya kadar mı kullanmanizi istedi

Kaç kutu bitirdiniz ...12. haftaya kadar mı kullanmanizi istedi
7+6da başladım ben. su an ikinci kutudayım. zaten 11.haftadayım artık. haftaya bitmis olacak zaten. aslında doktorum su zamana kadar kullan demedi. ben bi kutuyu bitirince doktorumdan izin alıp bıraktım. ama 2 gün sonra lekelenmem oldu. ben de o yüzden tekrar doktoruma sorup başladım yeniden. zaten 29 temmuzda randevum var. doktorum bırak derse bırakıcam

yok kullanıcam zaten progesteronum en son 17.72 çıkmıştı. doktorum gayet güzel rahim kalınlığın demişti. simdi dedim acaba ilaçla fazla olunca bir zararı olmasın ayy valla paranoyak olduk
Ben çatlatma iğnesi yaptım 10gun sonra progesteron baktırdım 32.56cikti değer nasıl sizce neyi gösteriyor doktor açıklama yapmadı fikir sahibi olan varsa yazabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…