Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi ne yapmayı düşünüyorsunuz peki? Ona dair bir mesaj yazmamışsınız. Eşinizin açığını aradınız, işkillendiniz bir şeylerden, telefonunu da kurcaladınız, aradığınızı buldunuz. Sonrası için planınız ne? Bulduklarınızı sineye çekip evliliğinize devam mı edeceksiniz, öyleyse niye boş yere olay çıkarttınız?

Stajyerler gelip gecicidir. Ayni is yerinde yakinlasmalar sorun teskil etmez cunku hiyerarşinin en alt basamagindadir, sesini cikarsa dahi kimse inanmaz. Kalici olarak orada calisabilmek icin amir/ustleriyle yakinlasmaya meyilli olabilirler. Kaldi ki esinizin evli oldugunu bilmedigi icin bu cok olasi bi ihtimal

Konuya gelince Orangegreysky kıllanmadım değil.
Hoşlanmadım bu durumdan lakin eşinizi siz tanıyorsunuz ileri gitmiş olabilir mi olamaz mı. Sadece yazışmadan öteye gitmiş mi şu aşamada. Son zamanlardaki hal ve hareketleri. Sanmam ki evin kapısı açılana kadar yazışsın,tabi dışarıda yazışıp karşıdaki insan salmamıştır yazmaya devam etmiştir o zaman olabilir,diğer türlü ya aptal olması gerekiyor veya yürek yemesi.
Kapıyı kapatıp gidemeyeceksiniz şu aşamada asarım keserim demeden yutmuş gibi yapın rahatlasın. Rahatlasın ki hata yapsın. Ondan sonra bakarsınız.
Şu an elinizde gizli profil dışında bir şey yok ses yapmanın akıllıca olduğunu düşünmüyorum. Önce delil toplayın sonra istiyorsanız dünyayı dar edin.

Bana evlen diye tutturanları kolundan çekip tek tek buradaki konuları okutmak istiyorum.
Bu erkekler gerçekten çok salaklar ve salaklıklarının farkında da değiller. Böyle saçma bir bahaneye inanmanızı mı bekliyor yani?
Çok üzgünüm ama bence aldatılmışsınız ya da aldatmaya yeltenmiş

Bende düşünmüyorum aslinda ama belki sanal muhabbet ediyordur ayrica yanyanayken diye dusunme oyle daha rahat oluyor

Valla ben salaklığımdan üstteki arkadaşların dediği gibi ilk günden açık ettim. Az daha takip etmem gerekirdi, elbet bi yerde bi açık verirdi. Şu an açık net bi aldatma emarem yok ki. Şerefsizliğini kanıtladık o ayrı da. Var mı öneriniz bilmiyorum benim aklım durdu

Boniva üniversitede bir tanidigimiz evli bir adamdan hamile kalmıştı. Adam calistigi yerin muduruydu. Bu tanidigimizi karisiyla yasadigi eve goturup "buz kizcagiz sevgilisinden hamile kalmis, ailesi bilmiyor, kurtaj olacak bikac gun bizde kalsin" diyerek evine sokmustu. O kadinin yaptığı yemegi yiyip, evinde kalmisti. Senin, benim gibi makul insanlar icin kapıda bekledigi 30 saniyede mesaj atmak mantıksız olabilir ama bazi erkekler beyniyle düşünmüyor, her halti yiyebilecek kapasitede oluyolar. Dedigin gibi konu sahibinin tetikte olmasi lazim

Peki o engellediği kişileri kaldırdı mı profil fotoğrafı gizlemeden yani artık hepsi görüyor mu?

Not evet yapmış yeni gördüm

Ya big zaten engellemesin, aynı iş yeri konusunu sonra söyledi. Ama beni gizleyecek kadar ne sorunu çıkarabilirler ki? Stajyer dediğin gelip 1-2 dosya alıp giden biri neticede ne ara telefon aldı hadi lazımdı aldı diyelim fotoğraf gizleyecek kadar noldu yani

Eki Görüntüle 3276248

Kocam erkekliğini konuşturdu be helal
Var bir kuyruk acısı.Netleşti.
Ekspres bir şekilde hizaya gelmiş,yalakalığa başlamış. Pişman olduğu için mi,sanmam. Daha fazla kurcalama konuyu kapat diye. Kurcalarsan önüne daha büyük şeyler gelecek diye naneyi yerim diye

Görüldü bilgisi kapalı mı eşinizin? Belki de profil fotoğrafını gizlediği kişiler, eşinizde ekli olmadığını düşünsünler ve eşiniz durumlarına rahatlıkla baksın diye bu yolu tercih etmiştir.

Geçen gün bir şeyi test etmek için böyle yaptım da

Orange bu erkekler bu kadar profil fotoğrafına kadar gizleme ayrıntılarını biliyorsa çok hayra alamet olmuyor, içini karartmak istemem; ama erkekler genelde whatsapp durumu bile değişmezler, benimkinin whatsapp durumu bir süre “Merhaba! Ben WhatsApp kullanıyorum.” idi.

Ayrıca ben de eşim de telefon kurcalamayız;ama telefonlar ortadadır, istediğim zaman bakarım o da benimkine bakar, gizleme ve bakmasın diye şifreleme durumları olmuyor. Bakmak istediğimde telaş ve stres yapmıyor. Zaten E Devlet şifresine kadar bende herifin, neyin telaşını yapacak.

İyiye yormak başka ihtimâller düşünmek istiyorum ama tavırları ve hareketleri şüpheye düşürüyor. Ben de bazen kısa süreli olarak lâzım olan bir tipi numarayı karıştırmayayım diye kaydedip, hemen kaydetmiş demesin diye gizlilik ayarlarından haricen yaptığım oluyordu da seninkinin yaptığını kılıfa uyduramadım.

Direkt baktığınızda profilini herkese açık yapacaktıniz ki kavga etmenize değsin
Sizde biliyorsunuz gerçekleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…