Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bariz güven vermiyor. canım ne mi yap derhal kısas. senin profil resmin eşinleyse tek kendi güzel resmini koy. giyin süslen gez toz. desin hayırdır. konuşurken de şunu söyle ‘senin yaptığın her şeyi benim yapmaya hakkın var’ o düşünsün

Yok canım ya arkadaşla kavga mesajlaşması olduğu komple yalan. Ben eve geldim mesajı o.
O da çok mümkün. Adam haftada en az üç defa nerdeyse dışarda sabahlayacak oluyor. O arada neler döndürmüştür, potansiyel falan kalmamış direkt yapmış işte.

Bazi kavramlar artik yozlasti. Saygı, haysiyet, seref, namus bunlarin ici bosaltildi sanki. Herkes yarinlar yokmuscasina yasiyor. Hele erkekleri hic anlamıyorum. Onlar icin bosanmak toplumsal acidan da duygusal acidan da daha kolay. Nasil kendilerine bunu yakistirabiliyolar anlamıyorum

Sizin hatanız biraz fevri davranmanız olmuş.
Elbette açık verecekti daha fazla.
Hemen uyandırmadan gözlemleseydiniz keşke.
Kuşkularınızda haklısınız, belli kadınların evli olduğunu görmesini istemiyor.
Muhtemelen ya flört ediyor ya aldatıyor.

Aa kayitli mi bu kisiler? Tanımadığınız numaralari kadin ismiyle mi kaydetmis?
Ya atıyorum stajyer Esra diye bi numara. Gayet fotoğrafı olan gerçek bi kadın. O numaraya kendi profil fotoğrafını kapatmış. Yaklaşık bi 15 tane vardı galiba bazılarının fotoğrafları yok kayıtlı da değiller onlar eskiden kalma olabilir ama 3-4 tanesi yeni

Kız iyice dellenecek ama ben stajer kızları arşiv odasına atan bir dallama tanıdım. Karısına kızlardan biri ulaşıncaya kadar hiçbir şey anlamamış.
Tanıdığımın kızı univ yaz tatilinde harçlık yapayım diye Mecidiyeköy’de bir cafeye garsonluk için başvuru yapıyor.
Cafe “müdürü” whatsaptan foto at bir de canımın her istediğinde aşağı depoya götürür s…m seni bu şartları kabul edersen hemen gel başla demiş kimseye de söyleme.
Kız tabi anasına babasına söyledi ortalığı ayağa kaldırmışlardı. Ne çok şerefsiz var.Üstelik bu bilip duyduğumuz. Çaresizlikten kabul edenlerde vardır kim bilir.Dünya çok kötü

Ben esinizden asiri killandim. Merak da ettim acikcasi o kavga neymis arkadasiyla (ki bence yalan). Bi sordaydiniz uydurmatik bi seyler mi salliycak yoksa detayli mi anlaticak.

Erkek arkadaslariyla olan mesajlarina da bakin hanimefendi erkek ismiyle kaydettigi kimseleri de olabiliyor bu erkeklerin. Bakmisken hepsine bakin. Ama sifre degismis. Adam hakli su an siz takintili manyak oldunuz (asla degilsiniz kadinlar hisseder). Artik cok zor verir sifreyi de.

Neyse. Bu saatten sonra yapilmasi gereken buluttan nem kapmadan tetikte olmak. Bence ona hata yapma firsati verin. Aynisi gibi devam ettiginjzi dusunsun ama siz tetikte bekleyin. He ben hala rahatim kafasina girdigi anda eger yapiyorsa ayni hatalari yapmaya devam edecektir. Huysa bu cikmaz biliyosunuz can cikar da huy cikmaz.

Aldatti mi bilemeyiz fakat veriler o yonde cok pozitif. Yine de gunah almayalim, siz cok iyi bir gozlemci olacaksiniz artik baska careniz yok. Ozurlerine yonlendirmelerine kanmayin, cidden kemalim yapmaz demeyin dun daha ablamla konustuk ben dedim kendime bile guvenmiyorum artik. Ha bireysel olarak kimseyi aldatacak karakterim yoktur ama onca insan sayisinin iki kati yuz sayisi olunca insan gereksiz iyiyim diye dusunmuyor degil. Sakin esinize guvenmeyin bu saatten sonra. Her sozun altini kazin bakin mimiklerini izleyin beden dili videolari izleyin cooook yardimci olacak.

Gece hayati cok yogun bir uzak arkadasim vardi yasca buyuktu benden evliydi. Karisini aldatiyodu ve o sirada cok guvenilir bir kankasiyla oldugu icin karisi suphelenmiyodu cunku arkadasi da aldatiyodu esini :) birbirlerine paravan olmuslar anlatabildim mi. Bunu yapiyor olabilir. Dikkatli olun. Insanlar cok tuhaf. Haz asla ertelenmiyor artik bu cagda. Aklina geleni yapmayi borc biliyor insanlar. Esinizi de seytanlari rahat birakmiyor belli ki.

Cok uzgunum yine bir sacma erkek tarafindan bir kadinin cani uzgun. Gercekten biktik.

O arkadaşla beraber beni dün eve bıraktılar. Orada da ufaktan takışıyorlardı işte çocuk biraz ağzının ayarı olmayan bi çocuk şaka yapıp duruyor nişanı olan çocuğun yanında nişanlısıyla alakalı, ailesiyle alakalı. Onla alakalı takıştılar, geri döndüklerinde de devam etmiş bu konu. Öyle dedi

Üstelik bunu yapan cafe sahibi değil,maaşlı köle kasaya depoya baksın diye konmuş “müdür”. Kendilerini padişah ilan ediyorlar götü boklu herifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…