Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya da evliyiz ama bağımız yok mesajı veriyor. tipik evli ama mutsuzum avcısı
Oyle mi yapiyolar ya?
Whatsappta profil fotograflarinin bazi kisilerden gizlenebildigini bile bu konuyla öğrendim. Dusundumde lisede olsam, sevgilimle fotograf koysam ailemden gizlemek icin bu ozelligi kullanirdim sadece. Bende bazen saflik oluyor sanirim 🥲

Ben bu tarz telefon karıştırma mevzularında bir şey görüldüğü anda boşanılmayacaksa karıştırılmaması daha iyi olur düşüncesindeyim.

Hiç kimse içine kurt düşmeden o telefonu durduk yere kolay kolay didiklemez.

Baktınız ve buldunuz yada şüphelendiniz ama açıklaması asla inandırıcı değil, aksine bir haltlar yiyorum diye bas bas bağıran cevaplar veriyor, ispatı yok ve manipüle etmeye çalışıyor. İşte o andan itibaren resti çektiniz çektiniz, yoksa gevşekçe aldatıp asla da ilk yakalandığı kadar panik olmayacak hatta açıklama yapmaya bile fazla gerek duymayacaktır. Yüzgöz olmanın en kötü yanı da budur.

Oturun ne yapacağınızı düşünün. Kendisinden düşünmek için süre isteyin. Eskisi gibi olabilecek yada her yaptığını sineye çekebilecek misiniz ? Aldatsa da görmezden gelirim, duymam diyebilecekseniz devam edin ama sürekli diken üstünde kendinize hayatı zehir edecekseniz kesin atın derim.

Su bulandıkça içilmez mide bulandırır. Hayat çok hızlı akıyor ne kadar erken kurtulursanız, toparlamanızda o kadar çabuk olur.

Orange sosyal medya hesaplarına da baksaydın keşke engellediği kişiler kimler felan şifresini biliyorsan bi bak derim

Evliliğiniz nasıl. problemleriniz var mı mesela ciddi olarak. ilgisizlik vs var mı
bi evliliğe aldatmaya dair şüphe girdi mi evliliği ayakta tutan kolanlardan biri yıkılmış demektir
diğer eşin karakterine göre de ya evlilik iyice b.ka sarar ama kör topal devam eder ya da önünde sonunda biter
üzüldüm adınıza
Yok hayır öyle bi şüphem olmadı hiç. Çoğu zaman işe gider işten çıkar evine gelir. Arkadaşlarını tanırım bazılarını sevmem ama yine de çok absürt insanlar değil. Beraber otururuz bize de gelirler ben de kopuk değilim arkadaşlarından yani. İlgisiz de değil, 10 izin günü varsa 9'unu benimle geçirir 1'i için ben arkadaşlarınla çık derim mesela
Sanirim birisi/birileriyle flört ediyor. Evli olduğu bilinsin istemiyor. Sosyal medyadaki profil fotografinda sizde var misiniz peki?
Sosyal medyası yok bildiğim kadarıyla. Bi Twitter hesabı var onun şifresi var bende haberleri vs takip ediyor fotoğrafı yok takipçisi de yok öyle takip amaçlı kullandığı bi hesap. Başka varsa da bilmiyorum maillerine baktım varsa mail gelir diye ama yoktu.

Oyle mi yapiyolar ya?
Whatsappta profil fotograflarinin bazi kisilerden gizlenebildigini bile bu konuyla öğrendim. Dusundumde lisede olsam, sevgilimle fotograf koysam ailemden gizlemek icin bu ozelligi kullanirdim sadece. Bende bazen saflik oluyor sanirim 🥲
Valla onu profil fotoğrafı varken de yapıyorlar. 3 çocuğumuz var ama cinsel hayatımız yok şeklinde :KK70:

Bence bu kadar saf olma. Defalarca hem konu açtın , hem duvara yazdın. Bu adamin normali haftada birkaç akşam cikip eve gece yarısı gelmek. ya da sanki annesini kandırır gibi sana 'bir yudum içip gelicez' demek ama sonra 'aaa treni kaçırdım, tüh vah' diyip yine uygunsuz saatlerde gelmek.
Adam biriyle çıkıp gezicekse , yatıp kalkacaksa bunu pekala yapar bu zaman aralığında. Özellikle ailesi ile yaşayan bir kız bulsa (ya sevgili olarak ya takilalik FB olarak) kızın aklında şüphe bile olmaz adamın evli olduğuna dair. Çünkü "hiç evli adam benimle her istediğimde geceleri çıkabilir mi"
Adamı aramiyorsunuz da çıktığında. Sizi böyle eğitmiş, "bu normal,sen de çik" diye. Ama tabii ki evden çalıştığıniz,burada çevreniz olmadığı için evde olacağınıza da emin
Bu şekilde, haftada birkaç (hadi bu aralar azaltsin ayda birkac) gece yarısı eve sarhoş gelen bir adam istese seni pekala aldatır .
Biriyle sevişmek için, ilişki yasamak için onun evine tasinmak gerekmiyor.
Bak kişi kendinden bilir işi. Sen öyle düzgün bir insansın ki bunu adama yakıştıramıyorsun bile. Ama yine kişi kendinden bilir işi:) ben de ailemle yaşıyorum, işe gidip geliyorum, çok uygunsuz saat olmadan evde oluyorum. Ama bir boklar yemeye niyetim varsa da yiyorum. 'yengenc her akşam evde, telefonla da hiç konuşmaz. Yoktur ilişkisi' dese ailem büyük yanılır.
Anlatabiliyor muyum?
Adam aldatır mı aldatmaz mi bilmiyorum ama flört ettigi insanlardan korktuğu için profil resmini gizlediği aşikar. Bu devir de öyle bir devir ki biriyle flört ediyorsan muhtemelen arada bir yerlerde bir yatak iliskisi de yaşıyorsun.
Aldatmamis da olabilir tabii , günahını alamam ama saf saf 'hep beraberiz, yapamaz ki' deme.
Çünkü bir b.klar yemek istediğinde yiyecek oldukça güzel fırsatları olmuştur eve gelmediği o geceler
İşyerinde bile yapan yapıyor Yengenç, gördük bunları. Karılarının ruhu duymuyor. Gerçi bizim de duymuyor. Olayı sonradan öğreniyoruz.

O kavga ettiğini söylediği arkadaşıyla olan konuşma da yoktu, onu da silmiş olabilir öyle diyor ama neden silsin ki mantığı yok yani. Kavga ettik diye sildim diyor dmgkg
Hat dökümünü iste ancak öyle inanıRım de. O saatte mesajlaştığı kişiye bak bakalım kimmiş. Dökümden aramalarını da kurcala bakalım evde olmadığı saatlerde kimleri arıyormuş. Yani eğer aldatıyorsa boşanırım bunu kaldırmam diyorsan kesinlikle bu olayı seni manipüle edip kapatmasına izin verme. Tabi senin eşin gönlün inanmayı tercih edecek ama ben eşinin icraate geçtiğine eminim. Cinsellik yaşadı anlamında olmayabilir ama birileriyle konuşuyor. Muhabbetimiz yok ama ismine aşina olduğum Bi üyesin sanki tanıdığım biri yaşamış gibi geldi gerçekten üzüldüm. 😑

Ya senin önceki paylaşımlarinda da esin güven vermiyordu bence.
Her fırsata dışarıda uzun vakitler geçirmeye meraklı bir adam o sıralarda ne yapıyor bilemezsin.
Arkadaşında kaldığı falan da olmuştu çok içtiği için.
Hic evli erkek farkındalığında değil zaten kendisi.
Her şeyin bekleyebileceğin bir potansiyel var kendisinde üzgünüm.

Oyle mi yapiyolar ya?
evliysen ailen karın oluyor ya da kocan. onu gizlersin ve ondan gizlersin. insan pislik değilse aklına pislik gelmez ki ama maalesef aile sadakat kavramı çöp oldu olmaya da devam ediyor. çok üzücü gerçekten. karşıdaki insanın hakkına giriyorsun. madem istemiyorsun boşan defol git ama yok hem karnım doysun hem pastam dursun. iğrençliğin dik alası

Valla onu profil fotoğrafı varken de yapıyorlar. 3 çocuğumuz var ama cinsel hayatımız yok şeklinde :KK70:

Ya acikcasi bu durumdan hoslanmadim ben. Birisini engellemek icin numarasini kaydetmek gerekiyor. Once kaydedip sonra sildi sanirim rehberden. Isteseydi sadece numarasi kayıtlı olmayan kisilerin profil fotosunu görmesini engellerdi. Sanirim o kisilerden bazılarını ismiyle kaydedip sonra siliyor

Bence bu kadar saf olma. Defalarca hem konu açtın , hem duvara yazdın. Bu adamin normali haftada birkaç akşam cikip eve gece yarısı gelmek. ya da sanki annesini kandırır gibi sana 'bir yudum içip gelicez' demek ama sonra 'aaa treni kaçırdım, tüh vah' diyip yine uygunsuz saatlerde gelmek.
Adam biriyle çıkıp gezicekse , yatıp kalkacaksa bunu pekala yapar bu zaman aralığında. Özellikle ailesi ile yaşayan bir kız bulsa (ya sevgili olarak ya takilalik FB olarak) kızın aklında şüphe bile olmaz adamın evli olduğuna dair. Çünkü "hiç evli adam benimle her istediğimde geceleri çıkabilir mi"
Adamı aramiyorsunuz da çıktığında. Sizi böyle eğitmiş, "bu normal,sen de çik" diye. Ama tabii ki evden çalıştığıniz,burada çevreniz olmadığı için evde olacağınıza da emin
Bu şekilde, haftada birkaç (hadi bu aralar azaltsin ayda birkac) gece yarısı eve sarhoş gelen bir adam istese seni pekala aldatır .
Biriyle sevişmek için, ilişki yasamak için onun evine tasinmak gerekmiyor.
Bak kişi kendinden bilir işi. Sen öyle düzgün bir insansın ki bunu adama yakıştıramıyorsun bile. Ama yine kişi kendinden bilir işi:) ben de ailemle yaşıyorum, işe gidip geliyorum, çok uygunsuz saat olmadan evde oluyorum. Ama bir boklar yemeye niyetim varsa da yiyorum. 'yengenc her akşam evde, telefonla da hiç konuşmaz. Yoktur ilişkisi' dese ailem büyük yanılır.
Hele pandemide. "Neredeyse hiç" evden çıkmadım, ama yine de görüştüğüm çocukla görüşmeye devam ettim 🔞
Anlatabiliyor muyum?
Adam aldatır mı aldatmaz mi bilmiyorum ama flört ettigi insanlardan korktuğu için profil resmini gizlediği aşikar. Bu devir de öyle bir devir ki biriyle flört ediyorsan muhtemelen arada bir yerlerde bir yatak iliskisi de yaşıyorsun.
Aldatmamis da olabilir tabii , günahını alamam ama saf saf 'hep beraberiz, yapamaz ki' deme.
Çünkü bir b.klar yemek istediğinde yiyecek oldukça güzel fırsatları olmuştur eve gelmediği o geceler
Adamı kim aramıyor yengenc ya belli bi saate kadar aramam tabii arkadaşımlayım diyorsa ama 90 kere telefondan, WhatsApptan, hatta iPhone kullanıyorum ama Mac kullanıyorum bilgisayarı açıp facetime'dan aradığım oldu belli bi saati geçince. Salağım ama bi yere kadar 🥲 O bahsettiğin mevzuları kapattığımızı düşündüğümüz için söylemedim ama haklısın tabii

Ya acikcasi bu durumdan hoslanmadim ben. Birisini engellemek icin numarasini kaydetmek gerekiyor. Once kaydedip sonra sildi sanirim rehberden. Isteseydi sadece numarasi kayıtlı olmayan kisilerin profil fotosunu görmesini engellerdi. Sanirim o kisilerden bazılarını ismiyle kaydedip sonra siliyor
Numarası duruyor ki silmemiş

Aynı şeyi düşündüm, gerçekten arkadaş kavgasında silinen mesajlarsa sildikleri, sebebi bir kadın olabilir. Yoksa normal bir sebepten çıkan kavgadan sonra niye mesajları silsin eve girmeden?
Eşin her açıklamasi birbirinden sinir bozucu.
Karına söylerim falan demiştir bunun da g.tü atmıştır.

Ya senin önceki paylaşımlarinda da esin güven vermiyordu bence.
Her fırsata dışarıda uzun vakitler geçirmeye meraklı bir adam o sıralarda ne yapıyor bilemezsin.
Arkadaşında kaldığı falan da olmuştu çok içtiği için.
Hic evli erkek farkındalığında değil zaten kendisi.
Her şeyin bekleyebileceğin bir potansiyel var kendisinde üzgünüm.
Onu şöyle konuşmuştuk. Benim çok arkadaşım yok zaten insan seven biri değilim, o yüzden tüm her şeyim eşime bağlı. Eşim yoğunsa ben de çıkmıyorum mesela. Ama çok yoğun 2-3 ayın ardından arkadaşlarıyla da vakit geçirmek istiyor, zaten işten 8'de çıkıyor buluş otur 9-10. Sonra da kendimi kaptırıyorum dedi. En son anlaştık bi saat belirledik tam o saatte gelmeye başlamıştı diye inanmıştım ama yengenc de söyleyince anladım evet haklısınız

Adamı kim aramıyor yengenc ya belli bi saate kadar aramam tabii arkadaşımlayım diyorsa ama 90 kere telefondan, WhatsApptan, hatta iPhone kullanıyorum ama Mac kullanıyorum bilgisayarı açıp facetime'dan aradığım oldu belli bi saati geçince. Salağım ama bi yere kadar 🥲 O bahsettiğin mevzuları kapattığımızı düşündüğümüz için söylemedim ama haklısın tabii
Valla benim hatırladığım seni 'bu normal,bu normal' diye manipule ettigi için bunu normal görüp hiç sorun çıkarmaman ve adamı darlamamandi. Hatta yine hafızam beni yaniltmiyorsa icsellestirip onun ağzıyla cümleler kuruyordun 'tabii ki arkadaşlarıyla sosyallesecek, evlendi diye kafeste değil' tarzı. Sonra 'ama' diyip kendi cümleni kuruyordun 'ama bu hafta üç oldu / ama evde annem varken bunu yapıyor / ama bana geç kalmam demişti'
Eğer düzenli sevgilisi yoksa, sadece 'takildigi' insanlar varsa bu süreçte içkili ortamlarda işlerini bağlamıştır çoktan. Ara ara bir yokluyordur onları.
'kemalim yapmaz' kafasindan çık lütfen. Senin Kemal'in bir şey yapmaya niyetlendiyse bin tane fırsatı olmuştur.
Üstelik çakal birisi. Belli yani, uyanık.
Böyleleri senin gibi iyi niyetli insanları ayakta uyuturlar.

Whatsapp mesajlari yedeklenmiyor mu ya? Benim bi arkadas bulup cikartiyordu ben pek anlamiyorum da

Esine ayar oldum
Soyle bi ofise ziyaret falan iyi olurdu aslinda zamaninda
Seni ogle yemegine cikarmaya geldim gibisine hic gitmedin mi mesela? Eski sevgilileriyle ayni yerde calistigini biliyor muydun?
O geceleri disariya ciktiginda bu sefer sana durumunu gizleyip digerlerine acip "yine alemlere akiyoruz" tarzinda bekar hayati yasiyormuscasina hikayeler atma ihtimali de geldi aklima

Aldatmaz demedim Zerrekuş, aldatmamıştır şu ana kadar dedim. Vakti, durumu yoktu çünkü, bana olan aşkından değil yani
Yani bence vakti de çoktu,durumu da oldukça musaitti eve geceyarisi geldiği haftalar boyunca. Ama inanmak istediğin buysa,kendini daha iyi hissedeceksen sen bilirsin

Whatsapp mesajlari yedeklenmiyor mu ya? Benim bi arkadas bulup cikartiyordu ben pek anlamiyorum da

Esine ayar oldum
Soyle bi ofise ziyaret falan iyi olurdu aslinda zamaninda
Seni ogle yemegine cikarmaya geldim gibisine hic gitmedin mi mesela? Eski sevgilileriyle ayni yerde calistigini biliyor muydun?
O geceleri disariya ciktiginda bu sefer sana durumunu gizleyip digerlerine acip "yine alemlere akiyoruz" tarzinda bekar hayati yasiyormuscasina hikayeler atma ihtimali de geldi aklima
Durumuna baktım orada gizlediği bi şey yoktu da zaten çok durum atan biri değil, sosyal medya kullanmıyor diye biliyorum ama şu an adımdan da emin olmadığım için kullanıyor olabilir bilemiyorum.

Yok memur olduğu için gitmedim öyle iş yerine ofis gibi değil yani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X