Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ohoo onu direkt yaptı zaten telefonumu mu karıştırdın yok artık oha falan filan.

Beni huzursuz etti esinizin bu tavri, yani hicbir sey yapmadiysa bile iskillendiren, rahatsiz edici bir sey yaptigi.

Ayrica ben sizin yerinizde olsam bu olayin ustune mini bi cinnet gecirerek telefonundaki sifreyi kaldirirdim. Ben esimin telefonunu karistirmam ama esim de benden sifresini gizleyemez. Ne munasebet

Konuyu kapatmış gibi yapmak.İnanmış gibi yapmak. Salağa yatmak,kurcalamamak. Delil istiyorsanız bu şart

Kadın olduğum halde ben de bilmiyordum böyle bir özellik olduğunu bu konuda öğrendim

Burdaki hanımlar google haritalardan eslerinin gun icinde nereye gittigini gorebiliyodu. Nasil yapildigini bilmiyorum, bilenler anlatsin. Disarda oldugu gunler soyledigi yere mi gitmis, baska bi yere mi kontrol edin bence

Evet o benim salaklığım oldu çat diye patladım, tutamadım kendimi. Şimdi elimde adam akıllı bi şey yok adam eski diyor nereden kanıtlayacaksın yeni olduğunu

Kardeşim aldatmak demek illa karşı cinsle cinsellik yaşamak değil; senin kocan zihnen seni aldatmış, yeltenmiş. Zamanı gelince, imkanı olunca fiziki olarak da aldatabilir yani. Eşin geri açtı mi pek profil fotoğrafını herkese. O kişilerle wp uzerinden mesjalasiyor olabilir. Buzdağının görünün kısmı bu ben diyim temkinli ol

Açtım diyor işte şu an bilmiyorum. Aynısını sen yapsan burnundan getirirdim ama bu kadar değerli sevdiklerin üzerine yemin edersen inanırdım diyor. Gülsem gülemiyorum cidden sinirlerim bozuk

Yok açık görüldüsü

Ha bu arada o numaralar eşinin rehberinde kayıtlı değilse ve profil fotosunu sadece rehberdeki kişilere actiysa o kızlar sizin fotonuzu yine göremez. Eşin profil fotosunu herkese açık yapsın, hariç kısmına kimseyi eklemesin ki bari en azından fotonuzu görsün tüm insanlar.

Sen kafanda kurmuşsun sana ne desem boş da diyecek. Kendisini suçlu hissedecek Orange. Suçlu olmadığını bildiği halde suçlu hissedecek. Ve er kişi rahatca flörtlere devam edecek
Aynen öyle. Şimdiden başlamış kızı maniple etmemye. Bu adam bana hiç iyi enerji vermiyor. Açıkçası orangeg'i haketmiyor

İşte ben de onu anlamadım. Telefonunu karıştırmadan önce ben bir şeyler bulursam ne yaparımı düşünmediniz mi? Bu aldatma emaresi değil haklısınız, sonrasında ne yapacaksınız? Aldatırsa diye bir ömür diken üstünde eşinizin hayatını mı didikleyeceksiniz? Adam akıllandı artık yapacağı varsa da zaten bulur gizlemenin yolunu

Silmiş numaraları profili de açmış herkese. Ona sorsan bunlar eski, stajyer dediği 8 sene önceki stajyermiş, o zaman engellemiş falan filan.

Yok düşünmedim valla, 7'de uyanıyor ben 6:58'de kendi kendime uyandım alarmı kapatıp içeri geçtim hemen öyle çok planlı bi şey değildi

Açtım diyor işte şu an bilmiyorum. Aynısını sen yapsan burnundan getirirdim ama bu kadar değerli sevdiklerin üzerine yemin edersen inanırdım diyor. Gülsem gülemiyorum cidden sinirlerim bozuk
Ben şu kuran çarpsın annem ölsün çocuğum hastalansın ekmek çarpsın diye büyük yeminler edenlerde ekstra tırsarım. Genelde yalan söylemeyen biri böyle bir şeye ihtiyaç duymaz kuyruk acısı olanlara korku bunu yaptırır. Çünkü tek motivasyonu karşıdakini inandırmak.
İster inan ister inanma durum bu diyemiyorlar.

Tamam ya bundan sonrası önemli artık. Orınçcım ne yapmayı düşünüyorsun? Tamam numaraları silmiş profil fotoğrafını da herkese açık yapmış senin hamlen ne?

Haklısın yengenc az daha yazarsan kendimi pıçaklıcam ama
Ya işte sen böyle şeylere hiç aşina değilsin. Babani ergenlik yılların başlamadan kaybetmişsin, akrabalardan vs başınızda duran bir otorite figürü yok. Anneciğin iyi bir insan, seni kısıtlayacak biri değil. Fazla çarpık iliskiye bulaşmadan genc yaşta evlenmissin.
Haliyle beyninde bu skiller gelişmemis; yalan söylemek, durumu kurtarmak, birini kandırmak, biriyle bir plan yapmak için önceden sinsice girizgah yapmak falan filan.
O yüzden bu kadar safsın.
Benim annem eskiden polis köpeği gibiydi mesela, her söylediğin şeyi diderdi, altında başka şey arardı, kurcalardi vs. Haliyle ben de ona göre çakallaştim. Mesela seyehat etmemden nefret eder, endiselenir. O yüzden unide öğrenciyken tüm biletlerimi gece uygunsuz saate alırdım ki annem akşam aradığında evde olayim, ben yoldayken aramasın diye. Ya da birinin bilgisayarından msn'e girdiysem uygun klasöre girip silerdim, çünkü annem gibi o klasörden konuşmalarımı okuma ihtimali aklıma gelirdi. Ve daha niceleri.
Yine benim en azından babam normaldi, ve yapı olarak yalanı kendine çok yakıştıramayan biriyim,o yüzden zorda kalmadıkça söylemiyorum. Ama benim daha üst düzey arkadaşlarım var annesi de babası da , ya da sevgilisi polis köpeği gibi olan..onlar neler neler yapıyor, yıllar içinde şahit oldum.
Mesela bir arkadaşımın yurtdışında netten tanıştığı adam Türkiye'ye gelecekti. Kız 6da işten cikar,8de evde olmasa ailesi aramaya başlar. Böyle bi aileye sahip
Çocuk bileti aldığı gibi, aylar önceden kiz 'temmuzda antalyada çalıştay varmış,bizden iki kişi seçeceklermis. İnşallah beni de seçerler, o eğitimi alınca terfi ederim belki / galiba beni seçmeyecekler / hala kimse bana bir şey demedi. Secilsem çoktan söylerlerdi, ondan moralim bozuk/ aaaaa beni seçtiler yaşasın/ ne alsam yanıma, şunu mü alayım bunu mu alayım/ programı attılar, her sabah 9-5 eğitim varmış. Puff ,akşam da bazen toplantı olabilirmiş. Uf tatil yapardım en azindan' falan diye ayak yapmsys basladi. Normalde öldürsen tek başına tatile çıkmasına ailesi izin vermez, ama böyle olunca çocukla bir hafta başbaşa tatile çıktılar. Kimse de gram suphelenmedi.
bu bir örnek, daha beterlerine de tanık oldum defalarca.
O yüzden çakal insanı, birini kandırmak için ayak yapan insani hemen anlayabiliyorum.
Senin koca da onlardan.
Onun beyni ve senin beynin farklı çalışıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…