Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece açık kapı bırakmakla kaldığını sanmıyorum. Hatta kapıda attığı mesajı ben eve geldim, daha yazma demek için olduğuna eminim. 😑
O kavga ettiğini söylediği arkadaşıyla olan konuşma da yoktu, onu da silmiş olabilir öyle diyor ama neden silsin ki mantığı yok yani. Kavga ettik diye sildim diyor dmgkg

Ya işte en kötü durumda engeller. Hem ayranım dökülmesin hem kötü olaylar yaşanmasın gibi bi durum yok yani, palavra. Bende de var flörtüm hala wx9, salça olacağını düşünmüyorum çünkü niye düşüneyim, evlendiğimi biliyor kabak gibi fotoğraf da var. Dediğiniz gibi olduğu durumda 2 tık'a bakar. Fotoğraf gizlemek falan çok çiğ
Kötü olaylar neden yaşansın zaten eğer kendisi evli değilmiş gibi davranmaya çalışmıyorsa?
Karşıdan bir ışık almadan kolay değil öyle evli bir insana mesaj atmak. Ayni işyerindelermis üstelik. Onlarda işini gücünü düşünür eşin gibi.

Silinen mesajda ayri üstelik. Hangi seviyede bilemeyiz ama bir haltlar yiyor esin bence, yemeye çalışıyor en azından.

O kavga ettiğini söylediği arkadaşıyla olan konuşma da yoktu, onu da silmiş olabilir öyle diyor ama neden silsin ki mantığı yok yani. Kavga ettik diye sildim diyor dmgkg
Orange sen bi arkadaşınla kavga etsen mesajları siler misin? Şahsen ben silmem. Sen öyle dedin ben böyle dedim mevzuları için özellikle saklarım. Yeri gelince bak güzel kardeşim bunu diyen sensin derim. Ama kavga sebebi nedir? Saçma sapan erkeklerin çapkınlık olayları yüzünden bi kavgaysa tabii siler. Bilemedim, üzülerek söylüyorum ki eşin hiç güven vermiyor.

Kötü olaylar neden yaşansın zaten eğer kendisi evli değilmiş gibi davranmaya çalışmıyorsa?
Karşıdan bir ışık almadan kolay değil öyle evli bir insana mesaj atmak. Ayni işyerindelermis üstelik. Onlarda işini gücünü düşünür eşin gibi.

Silinen mesajda ayri üstelik. Hangi seviyede bilemeyiz ama bir haltlar yiyor esin bence, yemeye çalışıyor en azından.
Yok o ne ayranım dökülsün ne ... Diye bi söz ya onu uyarladım :)

Haklısınız sonuna kadar

Hele hele erkeklerin ortada bi b.lar dönmüyoken spesifik bir mesaj silmesi hiç mantıklı değil. Ama diğer arkadaşlara da katılıyorum. Bu durumda bisüre salağa yatıp kabul ediyorum özrünü diyip takipe almanız gerekecek. Şuan siz böyleyken açık vermez

Orange sen bi arkadaşınla kavga etsen mesajları siler misin? Şahsen ben silmem. Sen öyle dedin ben böyle dedim mevzuları için özellikle saklarım. Yeri gelince bak güzel kardeşim bunu diyen sensin derim. Ama kavga sebebi nedir? Saçma sapan erkeklerin çapkınlık olayları yüzünden bi kavgaysa tabii siler. Bilemedim, üzülerek söylüyorum ki eşin hiç güven vermiyor.
Vega ben bi arkadaşımla 1.5 senedir görüşmüyorum, koptu iletişim. Hala durur konuşmalar. Niye sileyim yahu ne alaka? Öyle şey değil yani bazı insanlar kalabalık etmesin diye her şeyi çat çat silerler ya hayır daha düğün yerimizi ayarlamamızla ilgili mesaj duruyor 2 senelik

Aynı şeyi düşündüm, gerçekten arkadaş kavgasında silinen mesajlarsa sildikleri, sebebi bir kadın olabilir. Yoksa normal bir sebepten çıkan kavgadan sonra niye mesajları silsin eve girmeden?
Eşin her açıklamasi birbirinden sinir bozucu.

Vega ben bi arkadaşımla 1.5 senedir görüşmüyorum, koptu iletişim. Hala durur konuşmalar. Niye sileyim yahu ne alaka? Öyle şey değil yani bazı insanlar kalabalık etmesin diye her şeyi çat çat silerler ya hayır daha düğün yerimizi ayarlamamızla ilgili mesaj duruyor 2 senelik
Orange sosyal medya hesaplarına da baksaydın keşke engellediği kişiler kimler felan şifresini biliyorsan bi bak derim

Evliliğiniz nasıl. problemleriniz var mı mesela ciddi olarak. ilgisizlik vs var mı
bi evliliğe aldatmaya dair şüphe girdi mi evliliği ayakta tutan kolanlardan biri yıkılmış demektir
diğer eşin karakterine göre de ya evlilik iyice b.ka sarar ama kör topal devam eder ya da önünde sonunda biter
üzüldüm adınıza

Aynı şeyi düşündüm, gerçekten arkadaş kavgasında silinen mesajlarsa sildikleri, , sebebi bir kadın olabilir. Yoksa normal bir sebepten çıkan kavgadan sonra niye mesajları silsin eve girmeden?
Eşin her açıklamasi birbirinden sinir bozucu.
Ya büyük ihtimalle karşı cinsten biriyle konuşuyordu. Eve girmeden iletişimi kesti.

Adam yamuk belli. Flört ederken de böyle miydi bi vukuat yaşamış mıydınız? Çünkü siz eskiden de telefonunu karıştırıyomuşsunuz. Bu adama güvenmeden mi evlendiniz? Bu şekilde evlendiyseniz ilerde elinize daha büyük bi koz vericeğini ve boşanmıycağınızı düşünüyorum

Belki kızacaklar ama aldatıldığımı düşünmüyorum. Çok dip dibeyiz bazı zamanlar oldu 3 ay birbirimizden başkasını görmedik mesela illaki bi yerden gözüme batardı. Ama aldatma potansiyelinin çok yüksek olduğunu, arandığını, oradaki kadınlara çok net açık kapı bıraktığını düşünüyorum.
Bence bu kadar saf olma. Defalarca hem konu açtın , hem duvara yazdın. Bu adamin normali haftada birkaç akşam cikip eve gece yarısı gelmek. ya da sanki annesini kandırır gibi sana 'bir yudum içip gelicez' demek ama sonra 'aaa treni kaçırdım, tüh vah' diyip yine uygunsuz saatlerde gelmek.
Adam biriyle çıkıp gezicekse , yatıp kalkacaksa bunu pekala yapar bu zaman aralığında. Özellikle ailesi ile yaşayan bir kız bulsa (ya sevgili olarak ya takilalik FB olarak) kızın aklında şüphe bile olmaz adamın evli olduğuna dair. Çünkü "hiç evli adam benimle her istediğimde geceleri çıkabilir mi"
Adamı aramiyorsunuz da çıktığında. Sizi böyle eğitmiş, "bu normal,sen de çik" diye. Ama tabii ki evden çalıştığıniz,burada çevreniz olmadığı için evde olacağınıza da emin
Bu şekilde, haftada birkaç (hadi bu aralar azaltsin ayda birkac) gece yarısı eve sarhoş gelen bir adam istese seni pekala aldatır .
Biriyle sevişmek için, ilişki yasamak için onun evine tasinmak gerekmiyor.
Bak kişi kendinden bilir işi. Sen öyle düzgün bir insansın ki bunu adama yakıştıramıyorsun bile. Ama yine kişi kendinden bilir işi:) ben de ailemle yaşıyorum, işe gidip geliyorum, çok uygunsuz saat olmadan evde oluyorum. Ama bir boklar yemeye niyetim varsa da yiyorum. 'yengenc her akşam evde, telefonla da hiç konuşmaz. Yoktur ilişkisi' dese ailem büyük yanılır.
Hele pandemide. "Neredeyse hiç" evden çıkmadım, ama yine de görüştüğüm çocukla görüşmeye devam ettim 🔞
Anlatabiliyor muyum?
Adam aldatır mı aldatmaz mi bilmiyorum ama flört ettigi insanlardan korktuğu için profil resmini gizlediği aşikar. Bu devir de öyle bir devir ki biriyle flört ediyorsan muhtemelen arada bir yerlerde bir yatak iliskisi de yaşıyorsun.
Aldatmamis da olabilir tabii , günahını alamam ama saf saf 'hep beraberiz, yapamaz ki' deme.
Çünkü bir b.klar yemek istediğinde yiyecek oldukça güzel fırsatları olmuştur eve gelmediği o geceler

Orange sosyal medya hesaplarına da baksaydın keşke engellediği kişiler kimler felan şifresini biliyorsan bi bak derim
Sosyal medyadan mutlu pozlar atacaklar. Beyefendinin hedef kitlesi bu kadar genişse elbet bi tanesi dayanamaz öter. :) Üstelik yapmak zorunda herif, sıkıyorsa yapmasın dkfkf.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X