Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güven tek kullanımlık bir şey. Akıl bir kere bulanıp güven kırıldı mı telafisi zor. Ben de saftirik biriyim. Bakma eşim bir haltlar karıştırsa Allah önüme çıkarmadan mümkün değil ben çakamam. Böyle konular bu yüzden benim moralimi çok bozuyor. WhatsApp'ta kimi engellemiş vs bakmak da aklıma gelmez sen takipte kal bakalım. Bir şey varsa karşına çıkar bir şekilde bence ne bileyim. Akıllı çok hatun var onları dinle. İnşallah bir haltlar karıştırmıyordur ya. Ben çok üzülüyorum böyle şeylere of.

Orange bu duruma düştüğün için üzgünüm. Önceki konularını bilmiyorum ama yorumlardan anladığım, eşin bu işin altından girip üstünden çıkarak kendini aklayacak gibi görünüyor. Tepkilerin o kadar insani ki, bu bile ne kadar iyi niyetli olduğunu gösteriyor. Sanki hemen hesap sorduğunda yakalanmışlık hissiyle patır patır dökülecek zannettin belki de. Eşini sen daha iyi tanırsın, bazı yorumlarda manipülatör olduğu söylenmiş. Eğer öyleyse ya önceden her bir soruna cevap hazırlamıştır, veya tek ayak üstünde elli tane yalan söylüyordur. Sana sessizce takip et, normal davran diyemeyeceğim. Çünkü ben de yapamazdım, hiç bir şey olmamış gibi davranmak biraz pişmiş olmayı gerektiriyor sanırım. Verebileceğim tek tavsiye kalbinin sesini dinlemen olacak. Bence biraz akışına bırakmaya çalış, şüphelerini giderebilecek mi içine sinmediği noktada zaten devam edemiyor olacaksınız evliliğe. Bir de merak ettim eşin alyans takmıyor mu? Tam anlayamadım iş yerinde evli olduğunu gizleme konusunu.

Aktif aranıyor profili bu
Her daim birileriyle flört halinde gibi

Keşke eşinize belli etmeden takibe alsaydınız. Şimdi daha dikkatli olacak. Gecikecek yakalamanız.

Gerçi erkekler bu tür durumlarda daha dikkatli olucam derken eline yüzüne bulaştırıyor. Üste çıkmak için sürekli kavgalar falan çıkaracak yemeyin sakın bu numaraları ve yakalarsanız gerçekten boşanacak mısınız?

Ne hazırlıklı ne elli yalan söylüyor. Yalan söylemeye çalışıyor. Bi ara ben eski sevgilimle yaşıyordum dedi sabah. Bu mevzu 7 gibi oldu saat 2 hala alakasını düşünüyorum, ne alaka yani?

Alyans takıyor. Evli olduğunu biliyorlar işte peş peşe 2 organizasyona gittik iş yerinden arkadaşlarının. İkisinde de gördüğü herkese tanıttı eşim diye. Bi kısmı geldi zaten nikaha bilmem neye. O da değişik işte evli olduğunu bilen birinden fotoğraf saklasan ne saklamadan ne

Evliliğim kötü, ayrı yatıyoruz, eşim depresyonda sebebi olmak istemiyorum, alıştıra alıştıra bırakıcam falan diye sıkabilmek için.

Eski sevgilisiyle görüşüyor olabilir mi? Bir şekilde kulağına gelirse, söylemiştim eskiden birlikte yaşadık demek için hazırlık yapıyor olabilir mi? Durduk yere bunu söylemesi çok saçma.

Valla üstte C Calcifer e de cevap verecektim kaynadı unuttum. Aklım bulandı tabii ki. Sürekli diken üstünde olacağım aman şimdi işte ne yapıyor aman wpde online kimle konuşuyor. Bi ton düşünce dönüp duracak kafamda. Şu an kavga çıkarmıyor kendince inandırıcı olmasa da açıklama yapmaya çalışıyor ama işte deli saçması. Aldattığını kanıtlarsam evet, çalışıyorum maaşım var çocuğum yok beni bağlayan bi şey yok. Ama şu an acaba diye aklımda kalacağı için bilmiyorum

Evli olmakla, evli ama mutsuz olmak arasında verilen imaj noktasında epeyce bir fark var.

Boyle bi Insan kaynaklari vibe i aldim sizden

Kafamda oturmayan şeyler var ; Hepsinin numarasını aldım gel bakalım şöyle bir arayalım bakalım tek tek diyerek blöf yapsan, mesela tamam gel arıyorum hepsini benlik bisey olmadığını göreceksin mi diyecek yoksa saçmalamaaaa rezil oluruzzzzz aramammm! Mi diyecek.
Açıkçası hicbisey yapmamışsa gönlü rahat iyi arayalım da kendin gör demesi lazım el kızlarına rezil olsa ne olmasa ne misal

Bu numaraların sahibinin iş yerinden arkadaşlar olduğuna emin misin? Yani belki açıklamasını yaptın da ben görmedim ama hem yüzük takıp hem de profil saklamak bana mantıksız geldi.
Değilim o öyle diyor. Avukat ve stajyer kısmı işiyle alakalı olabilir çünkü çalıştığı bürolar bunlarla alakalı ama ben de Ali'nin başına doktor Ali deyince diplomalı bi Ali olmuyor bi anda tabii bilemem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…