Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orange konunun hepsini okuyamadım ama yazdıklarından anladığım kocan yalan söylüyor.
Evet gidip sevişmemistir yada flört etmemiştir ama fotoyu gizlediği kadınları cepte tutmak için bu işlere girmiş gevşek gevşek davranmış
Sende kendi huyunu biliyorsun hemen yumuşar affedersin eşin de o yüzden bu olayı umursamaz üste çıkar diye düşünüyorum.
Bu arada seni çok seviyorum diye yumuşak yazdım ama önce eşine dümdüz saymayı sana da bu kadar yumuşak olma diye kizmayi düşünmüştüm.

İşte orda benim salaklığım yine devreye giriyor numaraları almadım. O da numaraları sildim profili de açtım herkese diyor

Ben beni tanıyanların yazdığı yorumları X5 etkiyle alıp kabul ediyorum cemos

Onu bakar bakmaz SS alıp kendine atarak yapabilirdi.
Ama sağolsun orange hemen parlamış adam o numaralari temizlemistir.
Sakın kalıp numaraları alır kendine eklerdi yada yazardı ama bu adam şifreyi değiştirmiştir o listeyi orange bir daha göremez.

Şu an boşanmam evet elimde kanıt yok çünkü. Küçümseyici yazmışsınız da gerek yok her şeyin farkındayım teşekkürler
Kanıt olmasına gerek yok ki. Hiç mi aklın bulanmadı? Hiç mi rahatsız etmedi? Bir özür ile düzelecek bir durum mu sence?

İşte orda benim salaklığım yine devreye giriyor numaraları almadım. O da numaraları sildim profili de açtım herkese diyor
Canım eğer numaraları engelleyip sildiyse; o numalar hâlâ engelli listesinde yazar.Yani rehberden silden bile. Bence sen eşinden gizli kaydet o numaraları, o numalarari bildiğini bile bilmesin ki rahatça engeli kaldırıyor mu veya başka isimler tekrar kayıt ediyor mu arıyor mu kontrol edersin.

Yok kizim var bi cacigi bunun kesin maalesef. Orange bu herifin bi sevgilisi var. Eminjm ama ispatlayamam.

Şifreni değiştirse bile masum bir adamin kaninin güvenini tekrar sağlamak için şeffaf olup şifresini vermesi gerektigini düşünüyorum. Hem benim midemi bulandirip hem de özel hayat falan veremem derse valla oklavayla kovalarim onu djdkdm

Orange boşanmak gerçekten çok zor birden tüm hayatın değişiyor ama sonunda gerçekten sorunlu bir evliliğin varsa rahata kavusuyorsun.
Sen ayakları uzerinde duran kadınsın işin gücün var,bebeğin yok en azından baba kavramini düşünmen gerekmiyor.
Şimdi bu yola gir boşa demem ama bu yaptığınin da üzerini kapatıp devam etme.
Koy bavulunu kapıya bak bakalım ne yapacak.
Boy boy foto atın durumlara geri dönüşleri bak
O şifreyi sana verecek hem mide bulandirip hem üste çıkmasın boşuna.
Sende hemen yumuşak davranma baktin yumusayacaksin dediğim gibi köy adamı kapıya da anlasın azıcık ne yaptığını.

Üstelik bunu yapan cafe sahibi değil,maaşlı köle kasaya depoya baksın diye konmuş “müdür”. Kendilerini padişah ilan ediyorlar götü boklu herifler
Evet evet cidden öyle bu arada. Benim bir arkadaşımda cafede çalışırken cafe çalışanı bir erkek arkadaşıma yapışmış , sonunda tehditle tecavüz etmiş kıza. Arkadaşımın ailesi umursamazdı falan sonradan söyledi , dava açtılar oğlana. Ama oğlan sonunda açılan davaya rağmen polis olmuş. Offf.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…