Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar selam.

Eşimin telefonunun şifresini bilmememle beraber benim sinirler az tavan yaptı geçtiğimiz günlerde. Sebep olarak hep daha önce telefonunu karıştırdığım gerekçesini sundu, iyi dedim. Evlendikten sonra hiç kurcalamadım ya da ne bileyim işte şifre girerken kafamı çevirirdim biraz güven kazansın diye. Ama artık 2 sene olmuş evlilik, 5 sene olmuş ilişki. Bezdim. Patladım. Şifreyi verdi. Bakmadım o günden sonra, benim derdim telefonunu kurcalamak değil senin gizlemen dedim.

Dün bi nişana katıldık, nişan çıkışı erkekler dışarı çıktılar. İyi dedim. Gece geç saatte geldi oraya da tamamım zaten 12 gibi anca toplanıldı çünkü. Kapıyı çaldı, kapı deliğinden bakarken mesaj atıyordu ben kilidi açarken kitledi koydu telefonu cebine. İçeri girince kime mesaj attım dedim, buluştuğu arkadaşlardan biriyle tartışmış ona yazdım dedi.

Neyse içime sinmedi, girdim sabah telefonuna. O mesaj attım dediği saatte bi mesaj yok, silmiş. Arkadaşlarının konuşmalarına girmedim zaten erkek muhabbetleri midemi bulandırıyor.

Gizlilik ayarlarına giresim geldi. Baktım profil fotoğrafını gizlemiş birkaç kişiye. Bazılarının numarası kayıtlı değil, bazıları kayıtlı, kadın hepsi. Profil fotoğrafında ikimiz varız bu arada.

Ben salak biri olduğumdan içime atamadım hesap sordum sabah. Açıklama olarak eski sevgililerim, flörtlerim, senden önce kapatmıştım profil fotoğrafımı dedi. Ben hatırlıyorum bi kere daha girdim yoktu onlar.

Az önce mesaj atmış "tekrar baktım, çoğu eski, yeni olanlar da salça olsun istemediklerim" dedi. Salça olsun istemiyorsan engellersin, profil fotoğrafı gizlemek nedir, sen salça olsun istemiyorsun ki salça olabilirler ama beni görmesinler istiyorsun diyorum. Yok aynı bürodayız falan diyor. Aynı büroda olan zaten evlendiğimizi bilmez mi ne alaka profil fotoğrafı gizlemek?

Size açıklaması geçti mi? Bana geçmedi çünkü. Sultanahmette turist değiliz az çok bazı şeyler arasında bağ kurabiliyorum. Beni de rahatsız edebileceğini düşündüğüm eski flörtlerim vardı engelledim mesela. Fotoğraf gizlemedim. Fotoğraf gizlemek açık kapı bırakmak değil mi sizce de?
Çok üzgünüm ama sen haklısın.

Her şeyi anliyorum da rahat rahat nasıl aldatiliyorsun! şeklinde yorumlar yapabiliyorlar onu anlamıyorum. Evet burada hoş olmayan bi durum var. Belki de o kişilerin evli olduğunu bilmesini istemiyor, kafasinda kuruyor bir şeyler. Her türlü bu durum neresinden tutsan elinde kalır. Ama aldatiliyorsun demek için ortada bir aldatma olması gerekir. Belki firsatini bulsa yapacak bilemem. Ama insanlara şöyle direkt yargıda bulunmayi doğru bulmuyorum. Benim tavsiyem rahatsızlığınızı dile getirin, devam ederse sizi kaybetmeyi göze almış demektir

Haklısınız da evli erkeklere salça olan çok kadın var yahu:) özellikle adamın karısı şöyle eli yüzü düzgün bir şeyse "bu kadın bununla evlendiğine göre bu herif boş değil" kafasına giriyorlar tabii karşılıklı oluyor çoğunlukla.
Bekar kizlarin bu tip düsünücegini sanmiyorum, zor iş neyapsin el bosanmis nafaka odeyen cocuklu birini ya. Genelde evli adamlar evliliklerini gizleyip genc kizlari kandiriyor kendine bağliyor kizlarda gencken cok saftitik oluyor sonra da iki kadın birbirine düseerken de erkekler de çekirdek çitliyor. Ben bekarim bekarlardan cok evli mallarla ugrasiyorum bezdim.. üç beş kuruşa takılıp belki de bedavaya sonra hanımin yanina gircek hicbise olmamis gibi d:

Her şeyi anliyorum da rahat rahat nasıl aldatiliyorsun! şeklinde yorumlar yapabiliyorlar onu anlamıyorum. Evet burada hoş olmayan bi durum var. Belki de o kişilerin evli olduğunu bilmesini istemiyor, kafasinda kuruyor bir şeyler. Her türlü bu durum neresinden tutsan elinde kalır. Ama aldatiliyorsun demek için ortada bir aldatma olması gerekir. Belki firsatini bulsa yapacak bilemem. Ama insanlara şöyle direkt yargıda bulunmayi doğru bulmuyorum. Benim tavsiyem rahatsızlığınızı dile getirin, devam ederse sizi kaybetmeyi göze almış demektir
Yanımda bi kadını görseler bile dadanacakları şekilde bitti iletişimimiz diyor. Bilemiyorum aldatıyor diyenlere de hak veriyorum size de hak veriyorum herkese hak veriyorum çok bezdim

Yanımda bi kadını görseler bile dadanacakları şekilde bitti iletişimimiz diyor.
Dadanmalarindan çok korkuyorsan bas engeli abicim sen kime ne anlatıyorsun. Esiniz sizi şuan aldatmiyor olabilir çünkü şifresini vermek istemezdi. Ama su bir gercek ki aldatma potansiyeli yüksek biri gibi. Bence konusun ve en küçük şeyde yanında kalmayacaginizi soyleyin. Umarım hiç yaşanmaz ama oyle bir durum olsa cekip gidebilir misiniz? En önemli soru bu suanda

Muhtemelen boşanmak için elimde daha somut şeyler olsun diyorsunuz ama adam artık uyandı. Ne halt edecekse iyice gizleyecek. Ne yapılır bu durumda bilmiyorum ama o ne yapacaksa çok gizli yapacak
Bu adamda kadın çok belli ki. Stajer falan diyor, belki bekar biliyorlar adamı belki boşancam falan diye avutuyor. Bol bol foto attıracak durumlara, mutluluk pozları kocişim karıcım ömrüm falan. İçlerinden rahat 1 tanesi ne oluyo yaaa olacak. Benim örneğimde kadın bunu bilmeyerek yapmıştı, kızlardan biri kudurup hani sen boşanıyodun diye gitmiş kadına her şeyi ötmüş.

Yanımda bi kadını görseler bile dadanacakları şekilde bitti iletişimimiz diyor. Bilemiyorum aldatıyor diyenlere de hak veriyorum size de hak veriyorum herkese hak veriyorum çok bezdim
Ya madem yanındaki kadına bile dadanacaklar neden engellemiyor da fotosunu gizliyor. Oldu olacak salça olcaklar diye yüzük de takmasın. Yani evet fiziki bir aldatma olmamış olabilir ama adam niyetini bozmus yani

Ya madem yanındaki kadına bile dadanacaklar neden engellemiyor da fotosunu gizliyor. Oldu olacak salça olcaklar diye yüzük de takmasın. Yani evet fiziki bir aldatma olmamış olabilir ama adam niyetini bozmus yani
İş yerinde muhatap olmak zorundaymış hala aynı yerde çalıştığı için. Öyle anlatıyor yani isimlerini duyduğum kişiler değiller

Evliliginizin dinamiklerini bilmiyorum, onceki konularinizi da okumadim, denk gelmemişim demek ki. Tarafsiz bakmak adina da okumadan yorum yapıyorum ozellikle.

Telefon kurcalamayi hiç sevmem. Ama telefonumun kurcalanmasindan da rahatsiz olmam, cunku seffafimdir, gizlim saklim yoktur.

Bugune kadar sifresini turlu gerekcelerle saklayan herkesin birsey sakladigina sahit oldugum icin, sifresini saklayandan suphelenirim.

Bu illa aldatma olmasi da gerekmez ustelik.

Umarim sizin esinizde hepimiz yaniliyoruzdur, aldatilmiyorsunuzdur.

Ve senin eşin bunu bir kere yapmamış. 15 kişinin numarasından gizlemiş fotoyu. 15. Bir kızı beğenip ondan gizlemiş de değil yani adam hangisini tutturursa... 15 kızdan hepsi mi kocana takık... Veya iş yerinde problem çıkaracak karın var diye?? Ya böyle bir hikaye olabilir mi?
15 sallama bi sayı da yani engel listesi kayıyordu baya vardır 15. Bazılarının fotoğrafı yok ama erkek olduklarını sanmıyorum, basbaya 15 kadın takıkmış kocama evet. Sanırsın Alain Delon

Aldattı ya da aldatmaya yelteniyor bunu bilemem ama bu adamın seni çok fazla dibe çektiğini düşünüyorum.Hani bazı erkekler evlilik adamı değildir ya,eşin de öyle biri sanki.Böyleleri her türlü haltı yemek ister ama hesapta sorulmasın ister.Hesap sormaya kalkınca da seni böyle manipule edip,dibe çekmeye kalkar ve işin sonunda,acaba suç bende mi diye düşünürken bulursun kendini.Şunu yap,bunu yap diyemem canım ama çocuk olayını kesinlikle ertele derim ben.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X