Profil fotoğrafını bazı kişilerden gizleyen koca bozuntusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Buna 💩 üstüne de sıvamış deniliyor.
Sen haklısın orange. Tabii ki eski sevgililerinin salça olmasını istemiyor olabilir. Ama dediğin gibi engeller. Eşin seni kandırıyor 🙁
Bekarken benim telefon hiç susmazdı. Gece 1’de “naber” diye mesaj gelirdi. “Şuraya gidiyorum, gelir misin” filan. Flört ederken şu an ki eşim gördü. “Evleneceksek telefon numaranı değiştireceksin” diye. 10 senelik telefon numaramı değiştirdim çünkü başa çıkılabilecek gibi değildi.
Evlilik güven esasına dayanır. Bu yaptığı sineye çekilecek bir mevzu değil.
Ben de değiştirdim aynı şekilde. Ki bende öyle aşırı salçalar yoktu ama arada kendini hatırlatmaya çalışanlar vardı, ne diye huzurumuz kaçsın diye düşündüm çat dedim değiştirdim. Sanki bana fbi ajanı, tavırları iyice iğrendirdi

Sizi tanımam etmem,naif temiz kişiliğiniz yorumlardan bile yansıdı bana ama gerçekleri arkanıza atamazsınız bazı şeyler kabullenmeyle başlıyor, eş kişisi sizi manipüle etmeyi başarmış ama bu saatten sonra başaramamalı sessiz kurnazı oynayın lütfen.
Evet benimde karakterimde kurnazlık cambazlık yoktu ama insanoğlu karşısındakinde baş etmek zorundaymış onu anladım.

Şöyle diyor. Bunlar eski bürodan tanıdıklarıymış önüne çıkmasın diye profili gizlemiş özellik gelince. Ay iyice batıyor açık açık evet flörtözüm dese gözümde bi değeri kalırdı en azından

Ahajajajajaj bak okuyormuşsun işte silmeyip ne yapacaktım dedi sjjsjsjdj
Ne alaka yani. Geçmişteki flörtlere takılacak değilsin herhalde. Ha hala görüşüyordur ondan çekindiği için kapatmıştır

Hayatimda evli birine salca olan kiz görmedim. Asil o arsizlar bekar kizlara yaziyorlar. Hangisi tutarsa kârdır diyolar bence. Acilen erkeklerden bu rahatlık alınmalı. Evli erkeklerin hepsi aşırı rahatlar şımarmışlar. Sorsan evlilikten bikmislar zor duruyorlar ama evlilik olmadan asla yasayamazlar bekar paspal hayata dönmeye korkarlar
Haklısınız da evli erkeklere salça olan çok kadın var yahu:) özellikle adamın karısı şöyle eli yüzü düzgün bir şeyse "bu kadın bununla evlendiğine göre bu herif boş değil" kafasına giriyorlar tabii karşılıklı oluyor çoğunlukla.

Kendinizi azicik tutun konuyu kapatmis gibi yapin ve gizlice takibe girin. Salca olsun istemeyen aksine engeller. Bu tam olarak evli oldugum bilinmesin hareketi. Uzgunum ama cok acele tepki vermissiniz. Simdi he oyle mi tamam diyin birkac gun konu kapansin. Sonra gizlice takibe alin ve bir sey gorurseniz hemen atilmayin ki bahane bulacak firsat bulamasin.

Ben bütün konuyu okudum. Daha önceki konularınız hakkında bilgim yok..

Bir kaç sorum olacak evliliğinizin iç dinamikleri hakkında,
1. cinsellik puan verseniz 10 üzerinden kaç ederdi?

2. Bu adam sizi neden bu kadar cepte görmüş olabilir?

3. Şu saatten sonra bu evliliğe emek kaynak ve zaman harcama konusunda motivasyonunuz ne olurdu?

4. Acaba fazla ebeveynce davranmış olabilir misiniz?

Birde küçük tavsiye, PSK Fatih Reşit Civelekoğlu'nun videoları var instgramda izleyin derim

Şöyle diyor. Bunlar eski bürodan tanıdıklarıymış önüne çıkmasın diye profili gizlemiş özellik gelince. Ay iyice batıyor açık açık evet flörtözüm dese gözümde bi değeri kalırdı en azından

Yılların besbekarı olarak bu tip evli abazanları iyi tanırım

Amaç ; bekar profil çizmek, evli olduğu ortaya çıkınca da eşimle aram iyi değil, cocuklar için duruyorum tanımadan evlendim görücü usulü ayrı yataklarda yatıyoruz diyip karı kız düşürmek.

Manipülelerine gelme kuzum 😘

Ben bütün konuyu okudum. Daha önceki konularınız hakkında bilgim yok..

Bir kaç sorum olacak evliliğinizin iç dinamikleri hakkında,
1. cinsellik puan verseniz 10 üzerinden kaç ederdi?

2. Bu adam sizi neden bu kadar cepte görmüş olabilir?

3. Şu saatten sonra bu evliliğe emek kaynak ve zaman harcama konusunda motivasyonunuz ne olurdu?

4. Acaba fazla ebeveynce davranmış olabilir misiniz?

Birde küçük tavsiye, PSK Fatih Reşit Civelekoğlu'nun videoları var instgramda izleyin derim
8 veririm herhalde.

Çünkü her şeyi okuduysanız görmüşsünüzdür diğer konularımdan beni gören arkadaşlar beni anlamış. Çok affediciyim, nedenini bilmiyorum. Yani çok büyük bi kavga ederiz peşine 2 gün küs kalırız sonra iki gülüşürüz biter konu. Öyle ola ola böyle oldu yerim muhtemelen.

Şu an çok sinirli ve hayal kırıklığına uğramış haldeyim, bu soruya yanıtım şu an gelemez pek.

Bilemiyorum ebeveynce davranmış olabilir miyim. Olabilirim galiba

İzleyeceğim dediğiniz psikologu

Şu an boşanmam evet elimde kanıt yok çünkü. Küçümseyici yazmışsınız da gerek yok her şeyin farkındayım teşekkürler

Kanıt olay ya, fake bi adres aç güzel gerçekçi olsun kocan olacağa mesaj at ‘sizi çok beğendim vs’ de konuş kesin düşer zaten aldatan erkek.

Mantikli ilerlemeni anliyorum ama fazla sakinsin 🙄 firtina oncesi sessizlik mi yoksa hep mi boyleydin bu adama karsi😧 baskasi olsa su an cildirmisti cunku
Ben sevinç dahil tüm duygularımı ağlayarak gösterdiğim için ağlıyorum sadece sabahtır 😅 sabah konuştuktan sonra hemen işe gitti zaten yüz yüze konuşacak çok vakit olmadı ama orada da bağırdım çağırdım, akşam bilemiyorum sakin kalır mıyım, gönlüm sakinlikten yana çünkü halim yok hiçbir şeye

Ben sevinç dahil tüm duygularımı ağlayarak gösterdiğim için ağlıyorum sadece sabahtır 😅 sabah konuştuktan sonra hemen işe gitti zaten yüz yüze konuşacak çok vakit olmadı ama orada da bağırdım çağırdım, akşam bilemiyorum sakin kalır mıyım, gönlüm sakinlikten yana çünkü halim yok hiçbir şeye
En azindan ondan vazgecmis gibi davran, tartismaktan korkuyormus gibi degil🤝

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X