Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

gözlerim normal ama kirpiklerim kısa ve sık gözlerimin büyük ve kirpiklerimin takma kirpik kadar uzun olamısı istiyorum mümkünse ne yapmalıyım? sanırım rimele görede değişiyor ne marka kullanabbilirim?

makyaj yapmayı sev,yorum ama erkek arkadaşım makyajı hiç sevmiyor çok fazla abartılı da yapmıyorum ama o hiç olmasın istiyor :KK43: doğal makyaj nasıl yapılır yada nasıl makyaj gizlenir kızlar :26:

doğal makyaj,cildinizde biraz sorun varsa ten renginizde bi pudra sürün(sorun yoksa hiç pudra bile sürmenize gerek yok) kahverengi rimel kullanın ve çok doğal şeftali tonunda allık sürerek allığın üzerindende yine çok hafif bi pudra geçin yine(bu allığı doğallaşırır) çok doğal bi ruj ya da dudak balmı sürerekte makyajı bitirebilirsiniz..

doğal makyaj,cildinizde biraz sorun varsa ten renginizde bi pudra sürün(sorun yoksa hiç pudra bile sürmenize gerek yok) kahverengi rimel kullanın ve çok doğal şeftali tonunda allık sürerek allığın üzerindende yine çok hafif bi pudra geçin yine(bu allığı doğallaşırır) çok doğal bi ruj ya da dudak balmı sürerekte makyajı bitirebilirsiniz..

çok teşekkürler :KK61:kahverengi rimeli denicem pudra sürmem lazım yüzümün diğer bölgelerinde sorun yok ama burnumda hafif çillerim var :KK66:

ilginç tam tersi benim sevgilim bana makyajima daha güzel olsun diye kuöfere gönteriyor cnm

ne güzel ya sevindi senin adına keşke benim de öyle olsa ama nerde:KK50: allahtan özel günlerde davetlerde falan karışmıyor :KK34: anlamıyorum bu erkeleri hem bakımlı olmamızı istiyorlar hemde makyajı sevmiyorlar :KK52:

bende bır soru sorayım...düşük gözkapagı hemen hemen ınsanların %90 nında mevcut yaslandıkca daha da artıyor maalesef....nasıl makyaj yapmalıyız?

bende bır soru sorayım...düşük gözkapagı hemen hemen ınsanların %90 nında mevcut yaslandıkca daha da artıyor maalesef....nasıl makyaj yapmalıyız?

böyle gözlere çok fazla far sürmeye gerek yok size önerim gözün alt kirpik diplerine renkli bir kalem sürü ve kalemi kulak çubuğu ile doğallaştırın biraz silerek..Ayrıca üst kirpiklere bol bol rimelleyerek düşüklüğü kapatabilirsiniz..

böyle gözlere çok fazla far sürmeye gerek yok size önerim gözün alt kirpik diplerine renkli bir kalem sürü ve kalemi kulak çubuğu ile doğallaştırın biraz silerek..Ayrıca üst kirpiklere bol bol rimelleyerek düşüklüğü kapatabilirsiniz..

tşkler cvp için bir sorum daha var cvp larsanız sevınırım....ben beyaz tenlıyım kızıl saclıyım.yüz tipim ise daha çok üçgen tıpı yuzlerden.saçlarım kıvırcık ama öle afrıka kıvırcıgı gıbı degıl.dalgalıdan bıraz daha kıvırcık....ve uzun...ben artık bır degısıklık yapmak ıstıyorum sacımda...cok sıkıldım ne tarz kestırebılırım acaba....

tşkler cvp için bir sorum daha var cvp larsanız sevınırım....ben beyaz tenlıyım kızıl saclıyım.yüz tipim ise daha çok üçgen tıpı yuzlerden.saçlarım kıvırcık ama öle afrıka kıvırcıgı gıbı degıl.dalgalıdan bıraz daha kıvırcık....ve uzun...ben artık bır degısıklık yapmak ıstıyorum sacımda...cok sıkıldım ne tarz kestırebılırım acaba....

üçgen yüzler uzun göründüğü için saçınızı çok kısa kestirmeyin,önerim önleri uzun bırakarak arkası kısa saç modelinden kestirebilirsiniz.ya da renginde bi değişiklik yapabilirsiniz gerçi kızıldan başka renge dönmek biraz zor ama koyu renkler tercih edebilirsiniz(koyu kahve gibi)..değişiklik her zaman iyidir insana moral ve motivasyon sağlar..

üçgen yüzler uzun göründüğü için saçınızı çok kısa kestirmeyin,önerim önleri uzun bırakarak arkası kısa saç modelinden kestirebilirsiniz.ya da renginde bi değişiklik yapabilirsiniz gerçi kızıldan başka renge dönmek biraz zor ama koyu renkler tercih edebilirsiniz(koyu kahve gibi)..değişiklik her zaman iyidir insana moral ve motivasyon sağlar..

cvplarınız için tşk ederım...bu bahsettıgnız modelı cok sevıyorum ama sac kıvırcık olunca nasıl duru dıye dusunuyorum.....

merhaba, yuvarlak yuzde elmacık kemiklerini nasıl belirginlestirirz.haber spikerlerinden esinlenerek evde bronz allıkla denedim ama oldukca beyaz tenliyim hic hos olmadı golgelendirmem ve cok abartı durdu :S

merhaba ben çok beyaz tenliyim. gözlerim kahverengi. gözlerimin altına ya da üstüne siyah kalem, eyeliner vs. bir şey sürdüğümde çok çirkin duruyor. sürmeyince de çok solgun duruyorum. beyaz tenli olduğum için panda gibi oluyor sanki bir de normalde iri ve hafif çekik gözlerim bir şey sürünce küçülüyor. kaşla göz arasındaki kısım var ya orası göz kapaklarımı kapatıyor sanırım o gölgeyle sürdüğüm kalem birleşince çok çirkin bir görüntü oluşuyor. ya da göz çukurum çok içerde herhalde ondan da kaynaklanıyor olabilir bilemedim. neyse bu durumda ne yapmamı önerirsiniz solgun gözükmemem için. teşekkürler şimdiden .) :KK28:

X