Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

ya ben bişey daha sorucam senide yoruyoruz ama çok sağol:-) dermokilin toniği nemlendiricisi falan iiyimi acaba?önceden hiç sivilcem yoktu dermokil kullanalı sivilce çıktıda:KK43: :KK50:çenemde böle beyaz beyaz sivilce çıkıyo kocaman ve biri geçiyo yanında bidaha çıkıyo nasıl geçicek:KK43:

dermokil güzel bir ürün ama eğer cilt tipinize uygun olmayan bi ürün kullandıysanız ürün tepki vermiş olabilir.yada hormonal bişey olabilir.ürünü kullanmayı bi müddet kesin ve eğer geçmeye başlarsa üründen kaynaklı olduğunu anlarsınız.geçmedende hiç bişey kullanmayın..yediklerinize dikkat edin,yağlı yiyeceklerden kaçının.bol su için.

slm cildim karma ama uzman baktı cildin susuz dedi.
başka bir makyöz baktı hayır cildin kuru ve mac ürünlerini tavsiye etti
mac de mac ama fiatları:18::18:. bana cildime su ve nem verebileceğim ne önerirsiniz + cildim güneşi pek sevmiyor hemen alnımda minik sivilceler başlıyor. marka yazabiliyomusunuz bilmiyorum ama orkide yapıyorum oradaki ürünlerden tavsiye edebileceğiniz varmı. çok uzun yazdım galiba

merhabaa bana da yardımcı olabilirsen çok sevinirm. benm genetik olarak göz kapaklarım çok düşük tatarlık var ve gözlerim de küçük haliyle ve çekik =) eyeliner sürmeyi çok seviyorum ama kalın süremiyorum hemen üst kısımlara bulaşıyo ve gözlerim daha da küçük gözüküo sanki. ince ve uzatarak sürmeyi deniyorum bi süredir daha iyi oluyo sanki bir de gözlerimin küçüklüğünden çok kapak düşüklüğü canımı sıkıyo. üst kapağa sürdüğüm far bile belli olmaz hiç ne önerebilirsin merakla bekliyorum teşekkürler şimdiden:KK9:

porselen makyajı nasıl yapabiliriz birçok kuaföre gittim ama kimse güzel yapamadı artık yüzüme kireç sürmeyi düşünüyorum en acık renktekı fondoten bıle bana uymuyo ne yapabılırım tenıme hıcbırı uymuyo esmer oluyorm Sizce ne yapmalıyım? ve T bölgesinde fondoten cok bellı oluyor bı önerınız var mı?

merhaba,
benim ilk sorum cildim de sivilce izleri var iz dediğim lekeler :SS bunları fondotenle kapattığımda çok kötü bir görüntü oluyor, patakrem ya da pudra fln mı kullanmalıyım acaba daha hoş bir görüntü elde edebilmek için?
ikinci sorum ise gözlerim çok küçük gerçekten de daha iri görünmesi için ne yapabilirim? kimi siyah kalem ve eyeliner diyor kimi içine beyaz kalem çek diyor ne yapacağımı ben de şaşırdım :KK53:
cevaplar için şimdiden teşekkürler :KK3:

merhaba, bütün sayfaları tek tek okudum işime yarayacakların hepsini not aldım faydalı bilgiler için çok teşekkür ederim :KK9::KK9:

kendi yüzüme uygun makyaj tekniklerini öğrenmek istiyorum izmir'de eğitim veren uygun bir yer biliyor musun? hiçi çalışıyorum ancak haftasonu gidebileceğim bir yer olması gerekiyor.

bir sorum daha var ince telli, uzun saçım var yağlı olup olmadığını anlayamıyorum vıcık vıcık bir yağ yok ama banyodan 1 gün sonra matlaşıyor 2. günde banyo yapmassam eğer hafif yağlanma oluyor saçıma yağlarla bakım yapmak istiyorum uzaması, parlak ve sağlıklı olması için ne tavsiye edersin?

pudrayı nemlendiricden sonra mı sürmeliyim yada ne zman sürmeliyim anlamadım
bazıları makyaj sabitlemek için yazmış e ben allıklı yanağıma pudrayı sürünce kapanmaz mı:26:

selamlar:))
kışında bronz olmak istiyorum,bronzlaştırıcı kremler hakkında ne düşünüyorsunuz?ne kullanayım?
ya da doğal yollardan cildimin rengini hafif koyulaştırmam mümkün mü? arada siyah demlenmişçay sürüyorum mesela
yüzüme?
bir de göğsümün üzerinde tüyler var hafif hafif,onlara napabilirim :KK43:

Bende makyaj fırçaları hakkında bilgi almak istiyorum,hangi markaları önerirsiniz.Bende eco tools seti var iyi ben memnunum.siz ne düşünüyorsunuz?

Kirpiklerimin mümkün olduğunca takma kirpik gibi olmasını istiyorum herkes gibi.
Uzatıp yoğunlaştırmam mümkün mü acaba?
Hangi markanın rimelini önerebilirsiniz takma kirpik görüntüsüne mümkün olduğunca ulaşmam için?
Tek tek ayıran ve uzatan bir şey istiyorum kirpiklerimi birbirine yapıştıran ya da kalın kalın yapan bir görüntü istemiyorum.
Rimmel markasının Lash Accelerator diye bir rimelinin gördüm kozmetik mağazası broşüründe tanıtımında doğal kirpik büyümesini destekler
30 günde %117'ye kadar uzatır
Anında %80 e kadar uzatır denilmiş ama bu mümkün mü gerçekten de? Bunun yarısı bile mümkün mü hatta?
Rimeli övüp yere göğe sığdıramıyorlar ama tanıtım resimlerinde mankenlerde hep takma kirpik var... Bunda da resmin altında kirpikler post prodüksiyon sırasında orjinal halinden uzun hale getirilmiştir ibaresi eklenmiş, gerçi bunu yazma gereği duymazlar genelde sanki rimelin marifetiymiş gibi...
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Hayırlı bayramlar şimdiden.

29.08 de yazmışım bunu umutla bakıyorum her sefer belki cevaplamışsınızdır diye ama en son ayın 4'ünde yazmışsınız...
Artık soruları cevaplamayacak mısınız ):

merhabalar her soruyu ayrıntılı cevaplamanız,herkesle ilgilemeniz ve bilgilerinizi paylaşmanız çok güzel.teşekkür ederiz:)
benimde birçok sorum var

1.öncelikle ben yüzüme ağır makyaj, fondoten, pudra, allık fln kullanmıyorum.duru bi yüzüm var çok şükür 20 yaşındayım zaman zaman sivilcelerim oluyo alın ve çene bölgemde karma cilt yani.onları geçirmek için doğal sabun alıyorum aktardan.yıkadıktan sonra diadermine ile nemlendiriyorum.daha önce jel de kullandım ama pek faydasını göremedim.sabun uzun vadede cilde zarar verir diyolar.sizcede öyle mi?doğal kayısı,zeytinyağı veya bebek sabunu kullanmanın bi sakıncası var mı?
2.yanlış nemlendirici kullandığımdan olsa gerek yüzümde tüylenme oldu ve artık korkuyla yaklaşıyorum nemlendiricilere bile.bepanthene kullanıyodum bi ara krem olanını sivilcelerede faydalı oluyodu.ya da bana öyle geliyodu.tüylenme yapar dediler.doğru mu?
3.yüzümde tırnak izi ve sivilce izlerini geçirmek için aktar kantaron yağı önerdi ancak onunda tüylenme yapmasından korkuyorum.bi etkisi olur mu?
4.yüzümün sadece belirli çok küçük bi bölgede tüylenme başladı alırsam daha da çoğalır diye tüy sarartıcı kullanıyorum.tenim çok beyaz görüntüde bi sorun yok ancak tüy sarartıcı ilerde kıl köklerini besler mi?kullanmak yanlış mı?
5.haftada bir kil maskesi yapıyorum memnunum da ancak sizin mayalı bi maske tarifi vermişsiniz sayfasını bulamadım.onu kullanmama gerek var mı ek olarak?(sivilce ve izleri için)

merhabalar...yanaklarımda sivilce izleri var makyaj yaptıgımda daha belirgin oluyo belli bir süre sonra.... makyaj bazı dışında,kamuflaj makyaj ürünü varmış hangi markayı önerirsiniz teşekkürler.cildim yağlı bu arada

Son düzenleme:
yüzümde şiddetli akne problemi varnasıl bir fondöten seçmem lazım hangi marka yada yapısı nasıl olmalı ve makyajı nasıl yapmalıyım teşekkürler

X