Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

selamlar:))
kışında bronz olmak istiyorum,bronzlaştırıcı kremler hakkında ne düşünüyorsunuz?ne kullanayım?
bir de göğsümün üzerinde tüyler var hafif hafif,onlara napabilirim

mrb arkadaşlar kadınsı olmam nedeniyle yüüzümdeki olumsuzlukları gidermek için fondoteni çok kullanıyorum bu yüzden korkutucu bir görünüm alıyorum. Önerdiğinizniz bir ürün var mı yada nasıl bir makyaj şekli uygulamalıyım

kadınsı olmak gayet güzel bişey ben çocuksuyum mesela herşeyden önce yüzünüzde olumsuzluk olduğunu düşünmekten vazgeçin bence

en iyi göz altı kapatıcısı ama çok uçuk fiyatlı olmayan tavsiyeniz varmı..doğal duracak ten rengine uygun bi kapatıcı bulamıyorum...tşkler

benimde iki tanecik sorum olacak mümkünse benim çillerim var bunları kapatacak ama sanki sürmemişim gibi doğal duracak bi ürün varmı bunu öğrenmek istiyorum bir de zayıfım yüzüm biraz toplu dursun istiyorum hangi makyaj hileleriyle biraz daha dolgun gösterebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

mrb,dışarı çıkık ,geniş ve şiş kapakları kamufle etmek için koyu renk far kullanmanız gerekirki kamufle olsun daha küçük görünsün.kirpiklerden çok rahatsızsanız eğer özel günlerde takma kirpik taktırabilirsiniz,bi kaç hafta dayanıklılığını koruyor ve doğal duruyor,kalemi gözün içine sürün,renkleri karıştırmanıza gerek yok sadece koyu renk ama çok dikkat çekmeyecek bi renk sürerseniz göz kapağı hattı boyunca yeterli olur..

Benim de ufacik bir sorum var umarim yardimci olursunuz.Yuzum oval,gozlerim normal buyuklukte,dudaklar da oyle,ancak burnum birazcik buyuk.Burnumu daha kucuk gosterecek birkac makyaj taktigi verebilirmisiniz ?

normalde cildinize sürdüğünüz fondötenin 1-2 ton koyusunu alın ve burnunuzda ki rahatsız olduğunuz bölgelere doğal bi şekilde sürün yada mat koyu kahve farda olabilir,fırça yardımı ile sürebilirsiniz ve ardından da cildinize uygun pudrayı tüm cildinize yedirin ki doğallaştırın.böylece daha küçük duracaktır burnunuz..

benim yüz hatlarım yuvarlak daha keskin gözükmesı için neler yapabilirim

yüzünüzün kenarlarına normal sürdüğünüz fondötenin 2 ton koyusu renkte fondöten sürün ve üzerinede normal renkte pudra ile geçinki yapay durmasın..allık sürerkende elmacık kemiklerine biraz daha geniş sürün ama koyu olmasın rengi..daha keskin duracaktır..

Son düzenleme:
benim genetik olarak gözaltlarımda morluk var bu morlukları kapatmak için nasıl bi makyaj yapmam gerekir..nasıl bir kapatıcı kullanmam lazım ve ne şekilde..

göz altı morluklarınız için özel kapatıcılar mevcut,artık oriflame ve avon gibi ürünlerde de bu ürünleri bulabilirsniz.mor rengi sarı renk kapatır kırmızı renkleriniz varsa cildinizde sivilce izi vs.. gibi onu da yeşil renkte kapatıcı kapatabilir ve bu renkler aynı palette bulabilirsiniz ve bunlara da kamuflaj makyaj serisi denir..

Son düzenleme:
esmerim ....gözaltı halkalarını tam kapatamıyorum..

gözaltı halkaları tam olarak kapanmaz,özellikle şişilik çok fazlaysa hiç kapatamazsınız.size önerim uykunuzu iyi almaya çalışın ve çay ve kuşburnu çayı kompresi yapın bol bol bu biraz oluşmuş halkayı indirir zamanla.gözü yoran hareketlerdende kaçının..kapatıcı sürerkende rengi cildinizin renginden koyu olanları tercih edin .

Kirpiklerimin mümkün olduğunca takma kirpik gibi olmasını istiyorum herkes gibi.
Uzatıp yoğunlaştırmam mümkün mü acaba?
Hangi markanın rimelini önerebilirsiniz takma kirpik görüntüsüne mümkün olduğunca ulaşmam için?
Tek tek ayıran ve uzatan bir şey istiyorum kirpiklerimi birbirine yapıştıran ya da kalın kalın yapan bir görüntü istemiyorum.
Rimmel markasının Lash Accelerator diye bir rimelinin gördüm kozmetik mağazası broşüründe tanıtımında doğal kirpik büyümesini destekler
30 günde %117'ye kadar uzatır
Anında %80 e kadar uzatır denilmiş ama bu mümkün mü gerçekten de? Bunun yarısı bile mümkün mü hatta?
Rimeli övüp yere göğe sığdıramıyorlar ama tanıtım resimlerinde mankenlerde hep takma kirpik var... Bunda da resmin altında kirpikler post prodüksiyon sırasında orjinal halinden uzun hale getirilmiştir ibaresi eklenmiş, gerçi bunu yazma gereği duymazlar genelde sanki rimelin marifetiymiş gibi...
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Hayırlı bayramlar şimdiden.

benımde tenım sarenkte ve gozlerım cukur ve elmacıklarım cok belırgın goz kapaklarım nerdeyse yok gıbı gorunuyor bana nasıl ve nerenklerde bı goz makyajı onerebılırsınız

bu bahsettiğin rimel ne kadardı canım?yabancı sitelerde 3_5 € bişey türk lirasıyla en fazla 10_15 arası eder.bence bu kadar ucuz bir rimelde bu kadar özellik olmaz sanki:44:yinede testerlarıyla deneme yapsaydın keşke

Denemedim sadece broşürde gördüm, fiyatı 17 liraydı sanırım. Örnek olması için yazmıştım onu istediğim etkiyi sağladıktan sonra her marka olabilir deneyip beğenirsem alırım ama internet üzerinden ulaşabileceğim markalar değil de Mac Clinique Elizabeth Arden Ysl Maybeline Loreal vs vs vs gidip görerek alabileceğim her marka olur yani Mavala gibi içeriği daha doğal olanlar öncelikli tabi.

Selam,
gözlerim çok ufacık.Ela olduğu halde belli olmuyor koyu kahverengi gbi duruyor.
Kirpiklerimde kısa ama çok kıvrık ve sık sık.
14 yaşındayım.Buna uygun makyaj nasıl olabilir,hafifolarak?:26:

-yüzünüze bephantene krem sürün ve öncesindede kil maskesi yapın cildinize,maske cildinizi canlandırıp,pul pul olmamasına neden olur ama eğer hergün sürecekseniz hergün maske yapılmaz haftada 1 yapın maskeyi.
-saçlarınızı bioblas şampuanla yıkayabilirsiniz.çok aşırı yıkamayın çok yıkamakta yağlandırır saçı,saçlarınıza parmaklarınızla masaj yapın kan dolaşımını hızlandırın ki kan gelsin diplere.
-dekolteniz içinse hamama gidip kese yaptırın ayda bir gidebilirsiniz,faydasını epey görürsünüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…