Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

merhabalar :)
benim 2 tane sorum var
1. ela gözlüyüm cok hafif esmerim, sizce günlük göz makyajim nasil olmali? cok abartili olsun istemiyorum. sadece gözlerimi ortaya cikarsin yeter
2. dudaklari daha dolgun göstermek icin ne yapmaliyim?? önerebileceginiz bir ürün varmidir ??
tesekkür edeirm simdiden :)

Merhabalar; Benim cilt rengim çok solgun,herkes hastamısın diye soruyor :KK43: Göz altı morluklarımda var ve bundan da çok rahatsız olduğum için fontoten kullanmak zorunda kalıyorum.Genel olarak cildimde bi problemim yok ama solgun görünmemek için ne yapabilirim?Fontoten yerine pudra mı kullanmalıyım?Pudra markası da önerirseniz sevinirim.Birde yüzümü canlı göstermem için ne tavsiye edersiniz?Şimdiden çok teşekkürler...

mrb bende primer ile ilgili bir soru soracaktım primer göz çevresi dahil tüm yüze sürülür değil mi ve birde sürdükten sonra concealer in üzerine göz çevresine fondöten sürmek sakıncalı mı

yazgül hanım elimde göz altım için kullandığım bir kapatıcım var (
HTML:
FLORMAR PERFECT COVERAGE LİKİT GÖZ ALTI KAPATICISI 05 SOFT
BEİGE ) ben bunu göz altım dışında cildimin diğer kısımlarınada normal kapatıcı olarak kullanabilirmiyim? sürümü çok kolay ve yumuşak bir kıvamda sanırım su bazlı eğer kullanıma uygun değilse bana ne önerirsiniz hassas ve karma artı kılcal damar problemim var mümkünse bir marka ismi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

olur kullanabilirsiniz bi zararı olmaz ama başka bişey kullanmak istiyorum derseniz size Alix avienin 2 numaralı stick kapatııcısını öneririm..hem sürümü kolay hemde kolay dağılıyor ciltte..

Merhaba benim cildim aşırı derecede kuru alnım pul pul dökülüyor özellikle kış aylarında nasıl bir maske ve önerebileceğiniz krem varmı yada evde uygulayabileceğim doğal maskeler

gözeneklerim çok geniş,, özellikle burnumun üzeri :KK19::KK19:kısacası ne önerirsiniz,, :84::84::84::84:

TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN

yağlı yada karma bir cildiniz var,öncelikle size yediklerinize dikkat etmenizi ve yağlı yiyeceklerden uzak durup bol bol meyve yemenizi öneririm..su içmekte faydalı olur..

Yaş şekildeki maya ile biraz sütü ufak bir kasede iyice homojen olana kadar karıştırın. Özellikle duştan sonra bu maskeyi uygulamanız sizin için daha iyi olur çünkü cildinizin çok iyi temizlenmiş olması gerekiyor. Pamuk yardımıyla yada elinizle bu karışımı yüzünüze iyice sürün. Kokusu biraz kötü olabilir ama idare etmeniz gerekiyor. ilk başta yüzünüzde her hangi bir değişiklik hissedemeyebilirsiniz fakat 10 dakika içinde yüzünüz toparlanmaya başladığını hisedeceksiniz. Yarım saat süre ile maske yüzünüzde durmalı ve ardından ılık suyla durulayıp elma yağı, elma sirkesi yada gülsuyuyla yüzünüzü tonikler silin ve uygun bir nemlendirici ile nemlendiriniz. Bu maskeyi haftada 1 kez düzenli olarak uyguladığınızda gerçekten gözeneklerde farkedilir bir değişiklik olduğunu göreceksiniz...

Ayrıca bir buz kalıbına maden suyu ile limonu sıkıp dondurduktan sonra hergün 1 kalıp buzu cildinizde gezdirmenizi tavsiye ederim.

Birde bir kaç damla sirke ile limon suyunu iyice karıştırıp gözeneklerinize sürün. Farkı bikaç hafta içinde farkedeceksiniz. Hassas cilt yapınız varsa ciltte hafif bir yanma hissi oluşturacağı için çay maskesini tavsiye ederim. Demli çayı cildinize pamuk yardımı ile ılıkken sürün.Cildi dinlendirir..

merhaba benim problemim dudaklarım cok kırmızılar açık pembe ruj sürmeye kalktığımda dudağımda cok koyu bi renk alıyor ama ben açık durmasını istiyorum nasıl br makyaj uygulayabilirim ?

merhaba,size dudaklarınıza çok az fondöten sürdükten sonra hafif bi pudra ile de sabitlemenizi öneririm ve mendille biraz dudaklara bastırıp doğallaştırdıktan sonra da istediğiniz renkte ruju sürebilmenizi tavsiye ederim.

merhabalar :)
benim 2 tane sorum var
1. ela gözlüyüm cok hafif esmerim, sizce günlük göz makyajim nasil olmali? cok abartili olsun istemiyorum. sadece gözlerimi ortaya cikarsin yeter
2. dudaklari daha dolgun göstermek icin ne yapmaliyim?? önerebileceginiz bir ürün varmidir ??
tesekkür edeirm simdiden :)

merhaba,
1) gözlerinizi ortaya çıkarmak için alt kirpik dibinize çimen yeşili kalem sürdükten sonra bol bol rimel sürün ve şeftali tonunda allık sürerek açık renk pembe ruj sürün.
2) dudakları dolgun göstermek için çok açık ton ruj sürmelisniz,ayrıca size avon'un dolgunlaştırııcı ruj'u var onuda kullanmanızı tavsiye ederim..Dolgunlaştırıcı ruj diye geçer katalogta..

Merhabalar; Benim cilt rengim çok solgun,herkes hastamısın diye soruyor :KK43: Göz altı morluklarımda var ve bundan da çok rahatsız olduğum için fontoten kullanmak zorunda kalıyorum.Genel olarak cildimde bi problemim yok ama solgun görünmemek için ne yapabilirim?Fontoten yerine pudra mı kullanmalıyım?Pudra markası da önerirseniz sevinirim.Birde yüzümü canlı göstermem için ne tavsiye edersiniz?Şimdiden çok teşekkürler...

merhaba,sizde muhtemelen demir eksikliği var belirtiler onu gösteriyor,öncelikle kan değerlerinize baktırmanızı öneririm,kan değerleriniz düşükse ne yaparsanız yapın hep böyle solgun görünürsünüz.göz altı morluklarının bi çok sebebi var,dolaşım bozukluğunuz yoksa kabızlık çekmiyorsanız ve sürekli gözü yoracak şeyler yapmıyorsanız,uykusuz kalmıyorsanız ve genetik değilse eğer size patatesi rendeleyip göz çevresine yerleştirmenizi ve 20 dk bekletip yıkamanızı tavsiye ederim haftada 2 gün boyunca.ayrıca elmanın kabuğunu soyup iç tarafını cildinizde gezdirin buda işe yarar..beslenmenize çok ama çok dikkat edin.zayıf bir yapınız var sanırım ve özellikle keçiboynuzu pekmezi yeyip,kuru çekirdekli üzüm de yeyin muhakkak hergün.canlı görünmek için açık tenliyseiz çok az renginizin tonunda pudra sürdükten sonra gözünüzün içine siyah kalem sürün ve rimel de sürdükten sonra pembe allık sürdüğünüz takdirde yüzünüz canlı görünecektir ve parlak ruj sürmeyide ihmal etmeyin,ama öncelikle doktora gidip kan değerlerinize muahkkak baktırın ,ciddi bir durumda olabilir çünkü bu solgunluk..moralinizi de yüksek tutar ve pozitif enerji varirseniz çevrenize buda hayata bakış açınızı değiştirip mutlu olacağınızdan ötürü size canlılık katacaktır..sürekli tebessümüde ihmal etmeyin taiki:)

mrb bende primer ile ilgili bir soru soracaktım primer göz çevresi dahil tüm yüze sürülür değil mi ve birde sürdükten sonra concealer in üzerine göz çevresine fondöten sürmek sakıncalı mı

merhabalar ,primeri göz çevresine sürmeyin zarar verir.concealer sürdükten sonra göz çevresi zaten kapandığı için tekrardan fondöten sürmenize gerek yok ve ayrıca fondöteni mümkün olduğunca göz çevresine sürmeyin..concealerlar göz çevresine özel formüle edildiklerinden ötürü başka malzeme zarar verebilir..

Merhaba benim cildim aşırı derecede kuru alnım pul pul dökülüyor özellikle kış aylarında nasıl bir maske ve önerebileceğiniz krem varmı yada evde uygulayabileceğim doğal maskeler

merhabalar muhtemelen su içmiyorsunuz,cildi öncelikle içten nemlendirmeniz gerekir ve bu nedenle de bol bol su içmeniz şart..ve nemsiz bırakmamanız gerekir ki ileride kırışıklıklarınız erken yaşta başlamasın.bunun için günde en az 3 kez nemendirmeniz gerekecek ve özellikle güneş kremini sürmeyi unumayın sakın çünkü bu çok önemli.sebamedin nemlendiricisini ve güneş koruyucusunu öneririm.ayrıca papatya çayı için ve pamu yardımı ile de papatyanın suyunuda cildinize sürün..yediklerinizede dikkat edin bol bol meyve ve elma yemenizi tavsiye ederim..çok sıcak ortamlardada bulunmayın.ciltteki kılcal damarları çatlatabilirsiniz yoksa.hem içten hem de dıştan nem vermeniz yeterli olucaktır.

Vallahi bildiniz kansızlığım var.İlaç kullanıyorum ama uzun süre kullanmam gerekiyormuş.Ben daha iyi görünmek içinde biraz bilgi almak istedim.Çok teşekkür ediyorum.

merhabalar ,primeri göz çevresine sürmeyin zarar verir.concealer sürdükten sonra göz çevresi zaten kapandığı için tekrardan fondöten sürmenize gerek yok ve ayrıca fondöteni mümkün olduğunca göz çevresine sürmeyin..concealerlar göz çevresine özel formüle edildiklerinden ötürü başka malzeme zarar verebilir..

anladım birde bir arkadaş yazmış çok solgun görünüyorum diye aynı sorun bende de var ben kan testi yaptırdım kansızlık çıkmadı hatta doktor baya kanlı canlısın dedi:) tenim çok solgun ve baya açık tenliyim sarı alt tonluyum ve gözlerimn altı morluk deilde kahverengi halkalar var bir türlü kendime uygun kapatıcı ve fondöten bulamıyorum kapatıcılarda da sarı yeşil renkler oluyor sarı bir kapatıcı mı kullanmalıym

Vallahi bildiniz kansızlığım var.İlaç kullanıyorum ama uzun süre kullanmam gerekiyormuş.Ben daha iyi görünmek içinde biraz bilgi almak istedim.Çok teşekkür ediyorum.

evet ihmal etmeyin ilaçlarınızı en az 3 ay kullanmanız ve kan değerinizi en az minumum 12 hatta bayanlar için 13 'e kadar yükseltmeniz gerekmektedir..Bunu ihmal etmeyin.yanında da bitkisel destek almayıda unutmayın..hafif bir makyaj sizi solgunluktan kurtarır zaten..

merhaba;benim 15 temmuzda düğünüm olucak.profesyonel makyaj istiyorum.elvankette oturuyorum ve bu civarda içime sinen bi makyöz bulamadım.iş yeriniz nerde acaba?

anladım birde bir arkadaş yazmış çok solgun görünüyorum diye aynı sorun bende de var ben kan testi yaptırdım kansızlık çıkmadı hatta doktor baya kanlı canlısın dedi:) tenim çok solgun ve baya açık tenliyim sarı alt tonluyum ve gözlerimn altı morluk deilde kahverengi halkalar var bir türlü kendime uygun kapatıcı ve fondöten bulamıyorum kapatıcılarda da sarı yeşil renkler oluyor sarı bir kapatıcı mı kullanmalıym

Kahverengi halkalar bazen böbreklerde bir sorun olduğunun işareti olabilir size üroloji doktoruna gitmenizi öneririm...ayrıca gözlatınız için fildişi renginde kapatıcı almanızı ve kozmetikçi de deneyerek almanızı tavsiye ederim..

Son düzenleme:
X