Profesyonel Makyözüm Soru Sorabilirsiniz

hımm allık,siyah kalem ve rujlar da tamam doğru yoldayım o zaman:)saçım kendi rengi kahve,ama işte incetelli olduğu için kuaföre gitmeye bile korkuyorum boyamadım onun için hiç.cevap verdiğiniz için teşekkürler

bu cevap benim de işime yaradı:)))

yüzümde sivilce izleri var,çok değiller ama yanak bölgemde ve burun kenarlarında var biraz bide gözeneklerim açık,pürüzlü bi görüntü var sanki..çok fazla sivilce problemim olmuyo tek tük çıkar ama çıkınca büyük ve iltihaplı çıkıo o yüzden geç iyileşiyo,izleride öyle..bu izler için bi krem vaya başka bişey tavsiye edebilir misinz?:26:

Aynı zamanda kuaför olduğunuzuda yazmışsınız belki bana yardımcı olabilirsiniz:)

bu resimdeki kız gibi kakül istiyorum ama kuaföre bunu nasıl anlatıcam ? Kakül diyince normal düz kesiyorlar
birde burnum çok hafif kemerli öyle aşırı bariz değil yani bu saç modeliyle sorun olur mu acaba

mrb ben fondoten ve temizlk ürünlernde shiseidoyu kullanıyorum çok beyaz tenlıyım ve gunese cıktıgım an cildim lekelenıyor shiseidonun 50 koruma faktorlu gunes kremını almak ıstıyorum fakat bi arkadasım lancesterinkini önerdi 2sinn arasında kaldım siz hangisini tavsiye edersiniz

merhabalar öncelikle bu kadar titiz cevaplar verdiğiniz için
benim sorum şu ki çenemde çıkan sivilce yada tüyleri yok etmek için yaptığım işlemlerden dolayı bazı küçük kahverengi lekeler oluştu onları nasıl giderebilirim bir öneriniz var mı acaba

ve şimdiden teşekkürler

benim gözlerim rimel sürmediğim zamanlarda uykum varmış gibi ya da hastaymışım gibi duruyo uçları aşağı doğru kıvrık galiba o yüzden sürekli de rimel sürmek istemiyorum acaba gözlerimin böyle hasta gibi bakmasını önleyebileceğim rimelsiz bi yöntem var mı :/

banada yardımcı olursanız çok sevinicem nude makyaj nasıl yapılıyor yani ne tonlarda malzeme kullanılıyor bilgilendirisen çok svinicem??

merhaba,ben açık tenli ve sarışınım.sıcak sarışınım.2 kez fondoten aldım,hem de standın başında güzellik uzmanı vardı,güya o yardımcı oldu... ama ikisininde ten rengime tam uymadığını anladım,ünlülerin fotolarını görüyrz,boğazlarının renkleriyle yüzündeki fondötenler mutlaka aynı renkte oluyr.bu detayı nasıl yakalayabilirim?bnm yüzümün rengi farklı boyun rengim farklı oluyor...şimdiden teşekkürler

Merhaba.Ben 23 yaşındayım buğday tenliyim, göz kahverengi.dudaklarım dolgun.Makyaj ypmayınca çok solgun duruyorum kansızlığımında etkisi olabilir.

Kaşlarım siyah fakat araları çok dolgun deil yani simsiyah kaşlarım yok .Kalemle blirginleştirdiğimde güzel duruyo fakat belli oluyo hangi kaş kalemini önerirsiniz?

Ayrıca bi yakınımın düğünü olacak parlement mavisi abiye elbise giyicem çok ağır olmayan ama yüzümün güzelliğini ortaaya çıkaracak bi makyaj ypmak istiyorum hangi renkleri tercih etmeliyim.eyeliner siyahmı yoksa mavimi kullanmalıyım?

Bende bir şey sormak istiyorum ?
Kirpiklerim çok gür ve uzun rimel sürünce birbirine çok yapışıyor . Rimelimden çok memnunum çok uzun gösteriyor fakat bu birbirine yapışmayı nasıl önleyebilirim sürerkende iyice dikkat ediyorum ama gene yapışıyor ne yapmalıyım ??

t bölgem yağlı ve makyaj yaptıktan bir süre sonra parlıyor bunun için ne yapmalıyım?
Yüzümde renk bozukluğu var bunun için mineral fondoten mi önerirsiniz yoksa renkli nemlendirici mi?

size ulaşabileceğimiz bi no var mı.yakında düğünüm var .gelin başı ve makyaj için

mrb benmde öğrenmek istediğim bikaç şey var gel eyeliner kullanmak istiyorum bobbi brown çok iyi oldupunu duydum biraz pahalı ama değeceiğini düşünüoyrum yanlız fırçasına baktım ince düz bir fırça ve fiyatı 65 ,oysa bnm izlediğim videolarda ve okuduuğm yazılarda kesik uçlu sert fırçlarla daha iyi sonuçlar alınabildiği.sizce nsıl bir şey tercih etmeliyim?
birde benm burnum kemerli hafif kemerli nasıl kapatabilirim onu ?
Cvplarsanız çok sevinirimm..şimdiden teşekkrler

öncelikle cildinizi temiz tutmanız gerekir,ellerinizi yüzünüze değdirmemeye dikkat edin,ayrıca 1 tatlı kaşığı toz maya ile 3 adet aspirini toz haline getirin krem kıvamına getirene kadar çok az su ilave edin ve yüzünüze özelliklede sivilce ve izlerin olduğu bölgeye sürün.kuruyuncada yıkayın ve ardından AYNISEFA adlı aktarlarda bulabileceğiniz kremi sürün..çok yağlı yemeyin ve kuruyemişlerden de uzak durun..

bu kahkül modeli burun yapınıza uygun olabilir,saç dibinden 5 yada 10 cm yukarıdan başlıyan ve öne doğru olan,çok az zigzaglı ve zannedersem efile makasıyla kesilmiş bir model derseniz anlarlar ama siz kuaföre giderken bence resmide götürün yanınızda..yalnız saçınız ince telliyse aynısının olmasını hayal etmeyin,çünkü resimdeki saç kalın telli olan bi saç..

Son düzenleme:

merhabalar,güneş kreminde önemli olan marka değil içeriğidir,içeriğinde çinko oksit ve titanyum dioksit varsa eğer hiç isminizi bile duymadığınız markayı bile kullanabilirsiniz..siz markadan çok alırken bu 2 maddenin olup olmadığını sorun satıcıya isterseniz..çok beyaz tenli olduğunuzu yazmışsınız o nedenlede 50+ faktör iyi olur size ama + muhakkak olsun..

size önerim,1 tatlı kaşığı yoğurt ile 1 çay kaşığı karbonatı karıştırın ve lekeli yerlere sürün,kuruyunca da ovalayarak çıkarın ve yıkayın..dışarı çıkmadan yarım saat öncede muhakkak güneş koruyucusu kullanın..

bazı insanların göz yapısı yada bakışları sizin gibi olabilir ve buda çok normal.kafanıza bu kadar takmayın..size önerim eğer gözünüz iri bi gözse göz içine siyah kalem sürerek,eğer küçükse de tam alt kirpiklerin dibine sürünki kirpikleri biraz kamufle edebilirsiniz.Ama bence çok fazla takmayın..

merhabalar,ünlülere sadece yüz makyajı yapılmıyor,boyun ve dekolte makyajıda yapıyoruz aynı zamanda..siz yüzünüze fondöten sürdüğünüz zaman birazda boynunuzada sürün.yada fondötenden sonra pudra sürün yüzünüze ve boynunuza fondöten değilde pudradan sürün..böylece ton farkı kapanır..size önerim fondöten alırken muhakkak ellerinizde değilde yüzünüzde deneyin ve mümkünse elinize ayna alıp gün ışığına çıkarak bakın rengine..

merhabalar,demekki doğru renkleri bulamamışsınız ki renginiz solgun duruyor,buğday tenli ve kahve gözlü olmanız ve abiyenizde parlement mavisi olduğuna göre size önerim öncelikle fondöten ve pudaryı sürdükten sonra çok az şeker pembesi far sürerek gri yada siyah renkte gölge yapın ve alt gözün kirpik dipleriniede kıyafetinizin mümkünse aynı tonunda simli mavi eyeliner sürün ve ışıltı katın..çok abartı olur derseniz bu işi mavi farla yapın.üst kirpik diplerinede siyah eyeliner kullanabilirsiniz.bol bol rimellerdikten sonra pembe tonlarda allık ve allık rengindede ruj kullanın..kaşınız için ise kaş kalemi ile boyadıktan sonra kaş kalemimin arkasında bulunan fırça ile eğer fırçası yoksa kullanmadığınız diş fırçası ile dağıtıp doğallaştırın..saçlarınız uzunsa o abiyeye kırık maşa yaptırın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…