Prof.Dr.M.Zeki Taner e gidenler yada duyanlar bakarmısınız??

canımıniçi
ben hacettepede serdar günalp e gittimşutarafagitti
bende sinan beksaç a gitmek istedim ilk adam bölüm başkanı olduğu için az hasta alıyo ve ozaman taa 1 ay sonraya randevu verebiliyolardı ve bildiğim kadarıyla özeli yok senin randevu aldığın iyi olmuş tatlım

bide sakın zekai tahir hastanesinede gideyim deme senin gittiklerin daha iyi tatlım hadi
bakalım
öpüyorummmm
Şeniz

evet Sinan beyin özgeçmişi daha parlak duruyordu netten araştırdığımda.Benim için özeli olan bir doktor daha iyi.Randevu açısından.Sevkle gidersem kimbilir ne zamana randevu alabileceğim.Aynen senin dediğin gibi.
Ama sonra Kliniksuyu da araştırdım resimlerini gördüm.Orasıda baya güzel bir yere benziyor.

Sonucum iyi çıkmazsa kısmını düşünmek istemiyorum açıkcası.Yani başka bir yere daha gitme fikrini düşünmüyorum.

Zaten 22. haftada Konyayada gideceğim.

Bebeğim zaten çok sağlıklı teyzesi

Şimdiden sanki mesaj veriyor bize.Babasının sesini duyunca içeride birşeyler oluyor gibi.

şu bir hafta boyunca bizim için dua ederseniz çok seviniriz.a.s.

selam darkinlife,
ben de gazide doktora ypmış bir pedodontistim (çocuk dişhekimi). orada olduğum dönemde gördüğüm kadarıyla gazinin kadın-doğum hocaları oldukça iyidir. zeki hoca da mutlaka çok iyidir, benim arkadaşlarımın sıkça tercih ettiği bir diğer isim de yine gaziden prof. dr. onur karabacak. ayrıntılı ultrason içinse ankarada gidilen ve türkiye çapında bilinen iki isim var dr. eyüp ekici ve prof. dr. mustafa salih ikisi de nükleer tıp uzmanı ve gebelik ultrasonu konusunda çok deneyimlilermiş, gitmek istersen aklında olsun, sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşekkürler canım telefonları kaydettim.Şimdilik randevumu aldım Zeki beyden inşallah herşey yolunda gider ve aklımda bir soru işareti kalmadan dönerim.
Eyüp beyi çok öneren oldu,çok duydum.

İnşallah Zeki bey bizim için güzel şeyler söyler.a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıntılı ultrasonumuzu yaptırdık haftasonu.Bebeğim iyiymiş,maşallah.Ve kız dedi doktor.Bizde zaten büyük ihtimal kız diye bekliyorduk.

Yarım saat kadar sürdü ultrason.tek tek tüm organlara bakıldı en sonunda doktor ultrason sonuçlarına göre sorun yok dedi.

22. haftada tekrar ayrıntılı ultrason yaptırmakta fayda var dedi.Bir de 22. haftada yaptıracağım.Fakat onu Konyada Üniversite haftanesinde yaptıracağım.

Yalnız bi olumsuz izlenimim oldu.Hemşire bana soyun derken çok çabuk soyun dedi.ayakkabılarım kaldı en sona.Çabuk çabuk doktor gelir şimdi çabuk diye diye beni sinir etti.Ayakkabılarım da bağcıklı o çabuk diye beni teleş ettirince bağcıklar iyice karıştı.
O kadar yoldan git, paranla rezil ol bu resmen.

Neyseki bebeğim iyiydi benim için önemli olan da oydu.(Maşallah)

hadi gözünaydın darkcım. geçmiş olsun. umarım sorunsuz bir şekilde hamileliğine devam edersin. sağlıkla kucağına alırısın canım.

herkese selam
tüp bebek tedavisi için bir merkez ararken hiç duymadığım bu ismi ve kliniksu yu tavsiye etti birisi
yazılanları okudum dr beyin uzmanlık alanı riskli gebelik takibi mi yoksa infertilite mi
bilen arkadaşların bilgilerine ihtiyacım var
ayrıca çalıştığı merkezi de hiç duymamıştım
başarı oranlarını falan merak ettim ama web sitesi yapım aşamasındaymış hiçbir bilgiye ulaşamadım

ne olur bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun

Ebrucum bende kendi doktorumun tavsiyesiyle gittim.Onun üniversiteden hocasıymış.
Ama merkezi ben nette arattığımda şüpheli gebelikten çok infertilite ile ilgileniyor gibi geldi.

Yalnız muayenesine gittiğimde normal gebelik takibi de yapıyordu sanırım.hepsiyle ilgileniyor sanırımi

Nükleer tıp alanında çok iyi bir doktormuş.Sanırım bu da şüpheli gebeliklerle ilgili.İnternette arama yaptırırsan doktoru daha fazla bilgi bulabilirsin.

Yalnız infertilite için doktor arıyorsan,sadec infertilite ile ilgili olanı tercih et derim.
Bende bi süre tedavi gördüm az çok tecrübelerim oldu.Ben aşılama yaptırmıştım.Kesinlikle işi bilen birine git canım.
Allah tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…