Preseed kullananlar

preseed i kayganlaştırıcı maksatlı kullanmıştık ve su an hamileyim.2. denememde hamile kaldım.:KK9:

herhangi bir sorunumuz yok zaten oo dha üzüyor belirsizlik içinde beklemek daha zooor yani yaradan bilir

ewet doğru söylüyorsun bi sıkıntı olsa we bilsen en azından oraya yönelirsin benim preseedm geldi ama sitedeki mawi renk bana gelen pembe bi sorun olurmu acaba....

kesinlikle öneriyorum ilk kullanıdıgm ay hamıle kaldım kımyasal oldu dıger ay kullandgımda olmadı bı sonrakı ay tekrar hamıle kaldım çok şükür inşallah bu sefer sorunsuz ilerler ve umarım hepiniz bizim gibi sonuç alırsınız

preseed i kayganlaştırıcı maksatlı kullanmıştık ve su an hamileyim.2. denememde hamile kaldım.:KK9:

peki kullandığın nasıldı benm kutusu mawi içi pembe g....g den aldım

kesinlikle öneriyorum ilk kullanıdıgm ay hamıle kaldım kımyasal oldu dıger ay kullandgımda olmadı bı sonrakı ay tekrar hamıle kaldım çok şükür inşallah bu sefer sorunsuz ilerler ve umarım hepiniz bizim gibi sonuç alırsınız

:)) yüzümü güldürdün walla inşallah herşey sorunsuz olurda sağlıkla alırsın kucağına.......darısı bize artk

mrb arkadslar bu jeli nerden temin ettiniz lütfen bilgi verirmisinz ben hiç bir eczanede bulamadm

ben eczaneden almıstım depodan getırtmıslerdi ellerınde yoktu ama preseedin sıtesı var olmadı ordan destek alabılırsn yardımcı olacaklardır heralde

arkadaslar merhaba ben bır kayıp yasadım kalbı hıc atmadı yavas gelıstı ve sonuc kurtaj oldu sonra yaklasık bır sene sonra hamıle kalabıldım umutsuz olmaya baslamıstım preseed i arastırdım sadece kayganlastırıcı olarak kullandım ve denedıgım ay hamıle kaldım fakat kımyasal oldu ama yınede sevındım sorun yok yıne hamıle kalabılıyorum dedım bır ay daha denedım olmadı ıkıncı ayda yıne hamıle kalabıldım cok sukur daha cok kucuk kesemı bıle gormedım ama ınsallah hersey yolunda gider gelelim yazma sebebime ben eger bu jel bana vesıle olurda hamıle kalırsam bende benım gıbı acılar yasamıs bırıne vesıle olmak ıstıorum dedım allah izin verırse tabıkı, gercekten maddi sıkıntıdan alamayacak (130 lıra gıbı bır ucretı var) ihtıyacı olan önceden benim gibi bebeğini kaybetmiş ve hamıle kalmakta sıkıntı yasayan birine bır kutu jel gondermek istıyorum bebeğimle bana dua etsin yeter isteyen varsa burdan yada özelden yazabilir herkese saglıklı mutlu bebekli günler diliorum:emir_bebek:

arkadaslar merhaba ben bır kayıp yasadım kalbı hıc atmadı yavas gelıstı ve sonuc kurtaj oldu sonra yaklasık bır sene sonra hamıle kalabıldım umutsuz olmaya baslamıstım preseed i arastırdım sadece kayganlastırıcı olarak kullandım ve denedıgım ay hamıle kaldım fakat kımyasal oldu ama yınede sevındım sorun yok yıne hamıle kalabılıyorum dedım bır ay daha denedım olmadı ıkıncı ayda yıne hamıle kalabıldım cok sukur daha cok kucuk kesemı bıle gormedım ama ınsallah hersey yolunda gider gelelim yazma sebebime ben eger bu jel bana vesıle olurda hamıle kalırsam bende benım gıbı acılar yasamıs bırıne vesıle olmak ıstıorum dedım allah izin verırse tabıkı, gercekten maddi sıkıntıdan alamayacak (130 lıra gıbı bır ucretı var) ihtıyacı olan önceden benim gibi bebeğini kaybetmiş ve hamıle kalmakta sıkıntı yasayan birine bır kutu jel gondermek istıyorum bebeğimle bana dua etsin yeter isteyen varsa burdan yada özelden yazabilir herkese saglıklı mutlu bebekli günler diliorum:emir_bebek:

mrb canım.inşallah kese görünür ve saglıklı bir bebegin olur.bende aynen senn gibi geçen yıl hamile kaldım kalp atışını hiç duymadık ve kürtajla aldılar 1 yıl oldu ve hiç korunmamama ragmen olmadı.etrafımdakiler ilk çocugunda böyle problem yaşayanların geç oldugunu söylüyor boşuna tedavi görme diyorlar.bende dün preseed jel siparişi verdim bakalım artık inşallah bişiler vesile olur

mrb canım.inşallah kese görünür ve saglıklı bir bebegin olur.bende aynen senn gibi geçen yıl hamile kaldım kalp atışını hiç duymadık ve kürtajla aldılar 1 yıl oldu ve hiç korunmamama ragmen olmadı.etrafımdakiler ilk çocugunda böyle problem yaşayanların geç oldugunu söylüyor boşuna tedavi görme diyorlar.bende dün preseed jel siparişi verdim bakalım artık inşallah bişiler vesile olur

inşallah kıza zamanda sende mutlu haberi alırsın benim şimdilik hafif kanamam var inşallah bebeğime bişey olmaz bu sefer benım 1yıl ıcınde hormon problemımde oldu eger baktırmadıysan bı kontrle gıtmenı önerırım vede pıhtılasmada baktırabılrsen iyi olur aynı sekılde kaybetmısız bend epıhtılasma cıktı o yuzden sımdı kan sulandırıcılar kullanıorum hakkımızda hayırlısı canım

peki sorununuz neydi cnm bizim esimle ilgili bizede faydası olurmu bu jelin cok mutsuzum bu konuda ümitlerim cok azaldı inş bu jel işe yarar

kızlar merhaba;
Çok düşünüp bir türlü cesaret edemedim bu jeli almaya ben.Kafamda deli sorular tabi.Yinede öğrenmek istiyorum jeli nereden temin ediyorsunuz?Eczanelerde varmı?Nettenmi sipariş ettiniz ya şu sahte ürünler insanı korkutuyor.Yardımcı olabilecek varmı?

Merhaba kızlar.bende geçen ay ilk kez preseed kullandım.yarın adet olmam lazım.sabah yaptığım test negatif.silikte olsa ikinci çizgi çıkmalıydı.bu ay olmadı :KK43: oysa çok ümitliydim.eşimdede bendede sorun yok.ama olmuyor işte .....

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım kısmet bu iş artık bunu anladım:)bizdede bi sorun yok eşimdede bendede bi problem yok.hatta doktorum 13 yumurtam oldugunu gördü ama tutmayınca 1 tanesi bile tutmuyo:KK43: heerkez stresten uzak dur diyor ama ne mümkün?bu ayda preseed i denicez bakalım olumlu sonuç alanlar çok sanırım

Selamlar bende sizin gibi gecen agustos ayinin sonunda bebegimi ilacla dusurmek ozrunda kaldim kalbi durdu 3 aya yakinken :KK43:
Esimdede bendede herhangi bir sorun da tespit edilemedi .. hersey normal diyorlar .. Bende dun yine buradaki arkadaslarin birisinden
pre seed jeli duydum .. klomenle beraber kullanmayi dusunuyorum bu ay ... Insallah vesile olur Rabbim yardim eder :KK16:

X