Preseed kullananlar

selam. jeli kullandım ama maalesef olmadı henüz. doktorum daha önce başka jeller kullandığım için bunun etki göstermeme ihtimalinin olduğunu söyledi. kuruluk acıya neden olduğu için bugüne kadar hep jel kullandık, etkisini bu yüzden göstermiyor olabilir mi bilmiyorum. sizin böyle bir deneyiminiz oldu mu peki, teşekkürler.

başka jel kullandın die bunun etkı gostermemesi ıhtımalı bana bıraz anlamsız geldı acıkcası bende kuruluk için jel kullanıodum hatta jelın engel oldgunu dusunmeyede baslamıstım artık (cunku ılk gebelıgım ılk ay hemen olmustu ama malesef kaybettım sonra hormon bozuklgyla 6 ay ugrastım kuruluk problemım basladı sonra 6 ay hamıle kalamadım) sonra preesedı arastırdım ve öyle vajınaya sıkmadım kayganlstırıcı olarak kullandım ve ılk ay hamıle kaldım ama malesef kımyasal oldu sımdı ıkıncı ay denedık bakalım sonuc ne olacak..

merhabalar kızlar,bende bu ay yumurtlama gününe denk getirip iki defa kullandım,psikolojikmi artık bilmiyorum ama kasıklarımda hafif batma var,kendimi okadar çok dinliyorum ki onunda etkisi olabilir,umutlanmak istemiyorum ama deniyorum işte..bakalım gün sayıyorum umarım güzel haberleride paylaşırım sizinle:26:

ben 4 ay kullandım bir işe yaramadı bende malesef şimdi incir kürüne geçtim onu deniycem , hakkımızda hayırlısı

kızlar malesef olmadı,bir ay kullandım ama yok :KK43: bu ay doktora gitcem aşılama yaptırıcam

ilk kullandıgım ay gebelık oldu hemde sadece kayganlastırcı olarak kullandık ama malesef kımyasal gebelik önumuzdekı aylarda denemeye devam edicez bence sorununuz yoksa tedaviden önce denemenizde fayda var

mrb arkadslar bu jeli nerden temin ettiniz lütfen bilgi verirmisinz ben hiç bir eczanede bulamadm

bende bu ay kullanıcam preseed i umarım işe yarar

bende hiç işe yaramadı umarım sende yarar herşey denedim ama boş herşey rabbimin elinde

herhangi bir sorunun warmı peki ? biz uğraşıyoruz takdir yaradanın.... inşallah kısa zamanda dilediğin olur

faydası varmı ki bende kullansam mı :44::44:
Allahım çaresizlik ne zor şeymişş herşeye deva olurmu düşüncesii :KK14::KK14:

faydası varmı ki bende kullansam mı :44::44:
Allahım çaresizlik ne zor şeymişş herşeye deva olurmu düşüncesii :KK14::KK14:

walla canm ne diyimki kimi tüp bebeğe geçmek üzereyken preseed ile hamile kalmış kimi ise 3 4 ay kullanmış sonuç alamamış bende bi şansımı deniyim dedim ...

walla canm ne diyimki kimi tüp bebeğe geçmek üzereyken preseed ile hamile kalmış kimi ise 3 4 ay kullanmış sonuç alamamış bende bi şansımı deniyim dedim ...

bayağada pahalı,faydası olsa bari .. :KK34:
canım faydasını görürsen paylas olurmu :KK54:

bayağada pahalı,faydası olsa bari .. :KK34:
canım faydasını görürsen paylas olurmu :KK54:

tabiki paylaşırım hemen sen nezamandr uğraşıyosun benm 2 kürtajım oldu ondan sonra tutmadı hiç ama sorunum rahimdeyse buda işe yaramaz die düşünüyorum .... kısmet işte

tabiki paylaşırım hemen sen nezamandr uğraşıyosun benm 2 kürtajım oldu ondan sonra tutmadı hiç ama sorunum rahimdeyse buda işe yaramaz die düşünüyorum .... kısmet işte

1 yıldır istiyorum pko dedi doktorum hic hamile kalmadım ..
eşim varikosel ameliyatı oldu gecen yıl ama suanda normal ..
gene de olmuyo .. ocakta asılama oldum tutmadı cnm nasip ..

1 yıldır istiyorum pko dedi doktorum hic hamile kalmadım ..
eşim varikosel ameliyatı oldu gecen yıl ama suanda normal ..
gene de olmuyo .. ocakta asılama oldum tutmadı cnm nasip ..

geçmiş olsun canım Allah sabır wersn... sana bana isteyen herkeze.... benm oluyo ama kalbi duruyo düşükte olmuyo çok zor kürtajlar geçirdim..sonucu negatif weya pozitif bildiricem inşallah bizim sebebimizde preseed olsn:)) yeterki olsun yani

geçmiş olsun canım Allah sabır wersn... sana bana isteyen herkeze.... benm oluyo ama kalbi duruyo düşükte olmuyo çok zor kürtajlar geçirdim..sonucu negatif weya pozitif bildiricem inşallah bizim sebebimizde preseed olsn:)) yeterki olsun yani

Allah Allah senin neden ölüyo bebislerin yahu :KK14:
ben hiç hamile kalmadım cnm ya nasip .. ins. :KK16:

Allah Allah senin neden ölüyo bebislerin yahu :KK14:
ben hiç hamile kalmadım cnm ya nasip .. ins. :KK16:

ben ozaman bebek düşünmüyodum birde yaşımda küçüktü hamile olduğmu bile 2 ay sonra öğrenmiştim cahillik işte beslenmemmi kötüydü neydi hatırlamıyorum bile sonra 9 ay korunmasız olmadı 2 aydırda tedawi görüyorum

ben ozaman bebek düşünmüyodum birde yaşımda küçüktü hamile olduğmu bile 2 ay sonra öğrenmiştim cahillik işte beslenmemmi kötüydü neydi hatırlamıyorum bile sonra 9 ay korunmasız olmadı 2 aydırda tedawi görüyorum

ne tedavisi görüyosun cnm?
insallah bizlerinde olur .. :KK31:

klomen owitrelle kullandım 1. ayda olmadı 2. ayım buay henüz başlamadım

aşılama öncesinde vermişti bana,direk aşılama yaptı ..:KK14:
tutmadı,cnm ovülasyon günlerini takip et 14.gün beraber ol :KK17:
dilerim olur bizlerinde cnm görüsürüz aeol iyi gecelerrr :KK3::KK3:

X