Preseed kullananlar

Tskler canm cokk sukur iyiyim aman aman kotu degilim yani ister istemez bulanti istfra istahszlik oluyo darsi tttum isteyenlere insallahhh

Çok şükür Cnm sevindim:))Cinsiyeti ne zaman öğreniceksniz ?Inşşş amin canım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba ben umutsuzum ama şükürler olsun tek tüpüm kapalı eşimizde sperm 13 milyon herseyde biraz dorun var 1 aşılama 3 negatifim tüp bebek:KK43: 2.5 yıldır uğraşıyorum mart 22 son tüp bebek negatif bu ay preseed kullandım unut varmı sizce kızlar Allah büyük diyorum

Allah yardımcın olsun canım inş bebeğin gelir herzaman bir umut vardır :) adet tarihin ne zaman ???

bende bu ay pre-seed denedim kullanımı biraz zor ama inşallah doğru kullanmışımdır we inşallah tutar:-) şuanlık beklemedeyim..... çok zor

bende bu ay pre-seed denedim kullanımı biraz zor ama inşallah doğru kullanmışımdır we inşallah tutar:-) şuanlık beklemedeyim..... çok zor

Inşş tutarr bu ay benimde olmazsa alıcam preseed

selam kizlar birsey sorucam size ... Dun ilk defa preseed jel i kullandim ... tupun icine cekmesi de zormus en sonunda 0.3mg kadar icine akittim jeli. 10 dk sonra kadar esimle iliskiye girdik .. Girdik girmesine ama girdikten sonra kasiklarimda bir agri bir agri anlatamam :KK17:
ilk defa boyle oldu hic simdiye kadar olmamisti.. ayaklarimi karnima cekerek uyuya kalmisim .. ama en az 15-20 dk
bicak gibi batmalar diyim cok fazla gaz sikisirda hareket edemezsiniz oyle gibi .. Icim yandi gibi hic boyle birseyi yasayan var mi ??
Varsa neden olabilir ??? Ayaklarimda Usutme falan mi oldu ki bende dicem ama cok dikat ediyorumm her zaman ..

Diger bir dusuncemde acaba diyorum tam yumurtanin catladigi gune mi denk geldi de ondan mi oldu bu agri ??? :26::26::26:

selam kizlar birsey sorucam size ... Dun ilk defa preseed jel i kullandim ... tupun icine cekmesi de zormus en sonunda 0.3mg kadar icine akittim jeli. 10 dk sonra kadar esimle iliskiye girdik .. Girdik girmesine ama girdikten sonra kasiklarimda bir agri bir agri anlatamam :KK17:
ilk defa boyle oldu hic simdiye kadar olmamisti.. ayaklarimi karnima cekerek uyuya kalmisim .. ama en az 15-20 dk
bicak gibi batmalar diyim cok fazla gaz sikisirda hareket edemezsiniz oyle gibi .. Icim yandi gibi hic boyle birseyi yasayan var mi ??
Varsa neden olabilir ??? Ayaklarimda Usutme falan mi oldu ki bende dicem ama cok dikat ediyorumm her zaman ..

Diger bir dusuncemde acaba diyorum tam yumurtanin catladigi gune mi denk geldi de ondan mi oldu bu agri ??? :26::26::26:

Hiç kullanmadım bilemiyorum :KK43:

Canim ben kullandim bir gün sonra agri oldu ama cok fazla degil batma gibi oldu benim

Canim ben kullandim bir gün sonra agri oldu ama cok fazla degil batma gibi oldu benim

ayy blueakara benim oyle batma falan degilll resmen dedimmm tamam icim gitti sanki bicakla yardilar icimi sanki birseyler yakti gibi oldu 15-20 dk sonra gecti kendiliginden ama felaketti .. hic simdiye kadar boyle bir batma kasilma adi artik her ne ise yasamadim cidden .. Simdi dun aksam ilk kullanmam oldugu icin anlayamadim ikinci veya sonraki kullanmalarimi takip edicem bakalim aynisi olucak mi :26:

ayy blueakara benim oyle batma falan degilll resmen dedimmm tamam icim gitti sanki bicakla yardilar icimi sanki birseyler yakti gibi oldu 15-20 dk sonra gecti kendiliginden ama felaketti .. hic simdiye kadar boyle bir batma kasilma adi artik her ne ise yasamadim cidden .. Simdi dun aksam ilk kullanmam oldugu icin anlayamadim ikinci veya sonraki kullanmalarimi takip edicem bakalim aynisi olucak mi :26:

Canim valla anlamadim senin neden oyle oldu yani bana bir etkisi olmadi kaşıntı veya yanmada olmadi arastirdin mi olabiliyormuymus

Canim valla anlamadim senin neden oyle oldu yani bana bir etkisi olmadi kaşıntı veya yanmada olmadi arastirdin mi olabiliyormuymus

baktim yabanci sitelerden formlardan da okudum ama kimsede boyle birsey olmamis :KK53:
geriye aklima gelen tek bir ihtimal kaliyor tam yumurtanin catladigi gun bazi bayanlarda agri oluyormus. o geliyor aklima :18:

yaaaa sedacim bende zorlandim tupun ine cekerken cekemedimde hep bosa hava aliyordu en sonunda 0.03 mg kadar icine siktim bende.. :KK53:

Inşş tutarr bu ay benimde olmazsa alıcam preseed

inşll.. tutarda gerek kalmaz almana:) benm kurulukta oluyodu o konuda işe yaradı bide hamiş olursam oooh:)):):KK51:

aynen benmde öyle oldu sanırım içeri hawa wernce oluyo bayaa kötüydü sonra kullanmayı öğrendim şükür:)

aynen benmde öyle oldu sanırım içeri hawa wernce oluyo bayaa kötüydü sonra kullanmayı öğrendim şükür:)

Canım ne kadar zamandır preseed kullanıyorsun

benim ilk kullanisimdi... oyle agri yapti .. ama bu cmts aksami tekrar kullandim gayet hersey normaldi kizlar.. ne agri oldu sonrasinda ne batma.. saniyorum bir oncekinde galiba ( tabii bu benim yorumum ) tam yumurta catladigi gundu herhalde diyorummm .. siz ne dersiniz ??? :26:

Hadi bakalim hayirlisi senin regli tarihin ne zaman merak ettim haber ver olurmu

X