Preseed kullananlar

bir defa kullanmada tüpün hepsi cok geliyor ikiye bölsek olurmu??hem daha tasrruflu kullanmis oluruz neticede pahali bisey ve kesin garantisi yok tutacakmi diye :KK5::KK5:

..................

Merhaba ,

ilk defada tüpün hepsini kullanmayın - 11 - 14 - 16 - 18 gibi yumurtlama günlerinizde 1-2-3ml kullanın şeklinde yazılı ...
Benim enginn bilgilerime göre tavsiyem hiç bir görüen problemi olmayan kişilerin kullanması , erkek infertilitesinde asla fayda etmiyor . eşinde sayı ve hareket problemi olanlar kullanmasınlar , kendi saglıklı bedenlerine bu kimyasalları bulaştırmasınlar derim ben .. Ayrıca doga ve yaradan tarafından engellenen , anomalili hucrelerin anneyi kendiliğinden döllemiyor oldugunu bir şans olarak kabul edersek , her şeye de mudahale etmemek gerek diye düşünebiliriz .. Preseed ile sonuç alan kişilerin nasiplerinin bu oldugunu düşünüyorum. Bir çok arkadaşımın yazdıkları dogrudur , jinekologlar bu ürünü bilmiyor , dilden dile şehir efsanesi .. Tekrarlıyorum lütfen erkek infertilitesi problemi olanlar kullanmasınlar , sebepsizse , tüpleriniz açık ise ,nemlendirme amacıyla kullanın derim ben .
Rahim tek bir adet ve herhangi bir şekilde zarar verebilecek kimyasallara bulaşmayalım. Bir kez yapanlar da bir daha hatayı tekrar etmeyeceklerdir , benim gibi.. akışında kalsın , bizler herzamanki gibi 3. dünya ulkesi insanı olarak kobayız bence..
Allah herkese hayırlı zamanda ve canı tam saglıgı tam evlatlar versin inşallah..
Gecen gün hastanedeydim ve inanın bana düşükle sonuçlanan kadınların çaresiz bakışlarını gördüm , benden çok daha ümitsizlerdi.. "Gel melegim" demek başka , " güle güle melegim "demek çokk başka :KK43: :KK43: :KK43:

insallah hayırlı haberler alırsın peki sizde problem neydi sakıncası yoksa bizde erkek infertilesi

............
Canım erkek infertilitesi ise lütfen kullanmayın , eşinize proxeed plus öneriyorum açıkçası , vitamin bu sabah akşam veya günde 1 defa protakal suyuna katıp içirin , hergün 1-2 tatlı kaşıgı bal yedirin , nar üzüm fındık badem ceviz yedirin , eşinizi sakin tutun , hoş sohbet içinde olun , önce saglıklı birer insan olalım , sonra evlat diyelim derim ben. sakın canınızı sıkmayın , gün olur sizin de derdinize derman bulunur. sayı nedir veya morfolojik midir durum? Bence siz saglıklı iseniz preseed yerine proxeed deneyin lütfen . Eşinizin özellikle morfolojik problemi var ise , diyelim ki preseed yardımcı oldu , inanın bana ya dış gebelik ya da anomalili hücre ise Allah korusun düşük oluşuyor.
Ayrıca tüm arkadaşlara söylüyorum , keçi boynuzu kürüne hayır! Erkek infertilitesinde özellikle infeksiyon durumlarında , keçiboynuzu gibi kürler sayıyı tamamen bozuyor , saraç oğlunun kendinden dinledim. Lütfen önce tıbben kan idrar ve küçük bir muayene , semen analiziyle beraber 10 dakikalık bir doktora başvurun.. rahatsıozlıgı ogrenin , üzüntünüzü atlatınca bununla nasıl yaşarım a bakın , ilaçları deneyin.. İlim ve fen en daim aydınlık arkadaşlarım , her ot herzaman herkese iyi gelmiyor. Örnegin tüm bitkisel gıdalarda çoban çökelten otunu görebilirsiniz , bununla ilgili özelden yazın cevap vereyim , deneyebilirsiniz , yan etkisiz bir rahmet gerçekten.. ama keçiboynuzu , incir kürü sogan kürü gibi ciddi düzende kullanılacak otsal kürlerden önce ciddi tetkikler yaptırın diyorum.. pişman olmayın , özellikle erkek infertilitesinde tek bir durum önemli , olanı kaybetmemek güçlendirmek..
selamlar.

............
Canım erkek infertilitesi ise lütfen kullanmayın , eşinize proxeed plus öneriyorum açıkçası , vitamin bu sabah akşam veya günde 1 defa protakal suyuna katıp içirin , hergün 1-2 tatlı kaşıgı bal yedirin , nar üzüm fındık badem ceviz yedirin , eşinizi sakin tutun , hoş sohbet içinde olun , önce saglıklı birer insan olalım , sonra evlat diyelim derim ben. sakın canınızı sıkmayın , gün olur sizin de derdinize derman bulunur. sayı nedir veya morfolojik midir durum? Bence siz saglıklı iseniz preseed yerine proxeed deneyin lütfen . Eşinizin özellikle morfolojik problemi var ise , diyelim ki preseed yardımcı oldu , inanın bana ya dış gebelik ya da anomalili hücre ise Allah korusun düşük oluşuyor.
Ayrıca tüm arkadaşlara söylüyorum , keçi boynuzu kürüne hayır! Erkek infertilitesinde özellikle infeksiyon durumlarında , keçiboynuzu gibi kürler sayıyı tamamen bozuyor , saraç oğlunun kendinden dinledim. Lütfen önce tıbben kan idrar ve küçük bir muayene , semen analiziyle beraber 10 dakikalık bir doktora başvurun.. rahatsıozlıgı ogrenin , üzüntünüzü atlatınca bununla nasıl yaşarım a bakın , ilaçları deneyin.. İlim ve fen en daim aydınlık arkadaşlarım , her ot herzaman herkese iyi gelmiyor. Örnegin tüm bitkisel gıdalarda çoban çökelten otunu görebilirsiniz , bununla ilgili özelden yazın cevap vereyim , deneyebilirsiniz , yan etkisiz bir rahmet gerçekten.. ama keçiboynuzu , incir kürü sogan kürü gibi ciddi düzende kullanılacak otsal kürlerden önce ciddi tetkikler yaptırın diyorum.. pişman olmayın , özellikle erkek infertilitesinde tek bir durum önemli , olanı kaybetmemek güçlendirmek..
selamlar.

canım öyle düşünüyorsun belkide haklısın bende preseed bi kez kullandım simdi kullanmıyorum ama bitkisel kürlerle ilgili sun söyleye bilirim bizim sayımız 4 milyondu bitkisel kürler sayesinde 45 günde 8 milyona cıktı bu bizim için bi mucize

..................

Merhaba ,

ilk defada tüpün hepsini kullanmayın - 11 - 14 - 16 - 18 gibi yumurtlama günlerinizde 1-2-3ml kullanın şeklinde yazılı ...
Benim enginn bilgilerime göre tavsiyem hiç bir görüen problemi olmayan kişilerin kullanması , erkek infertilitesinde asla fayda etmiyor . eşinde sayı ve hareket problemi olanlar kullanmasınlar , kendi saglıklı bedenlerine bu kimyasalları bulaştırmasınlar derim ben .. Ayrıca doga ve yaradan tarafından engellenen , anomalili hucrelerin anneyi kendiliğinden döllemiyor oldugunu bir şans olarak kabul edersek , her şeye de mudahale etmemek gerek diye düşünebiliriz .. Preseed ile sonuç alan kişilerin nasiplerinin bu oldugunu düşünüyorum. Bir çok arkadaşımın yazdıkları dogrudur , jinekologlar bu ürünü bilmiyor , dilden dile şehir efsanesi .. Tekrarlıyorum lütfen erkek infertilitesi problemi olanlar kullanmasınlar , sebepsizse , tüpleriniz açık ise ,nemlendirme amacıyla kullanın derim ben .
Rahim tek bir adet ve herhangi bir şekilde zarar verebilecek kimyasallara bulaşmayalım. Bir kez yapanlar da bir daha hatayı tekrar etmeyeceklerdir , benim gibi.. akışında kalsın , bizler herzamanki gibi 3. dünya ulkesi insanı olarak kobayız bence..
Allah herkese hayırlı zamanda ve canı tam saglıgı tam evlatlar versin inşallah..
Gecen gün hastanedeydim ve inanın bana düşükle sonuçlanan kadınların çaresiz bakışlarını gördüm , benden çok daha ümitsizlerdi.. "Gel melegim" demek başka , " güle güle melegim "demek çokk başka :KK43: :KK43: :KK43:

bu ay kullanayim bakayim zaten bitince almam baska:KK43::KK43: ins bu ay tutarda ihtiyac kalmaz:KK43:( ve yazdiklarina katiliyorum bizler kobaliz cunku eczaneden aldim kiz yok dedi siparis yapti düsün onlar dahi bilmiyor duymamis

bitkisel kürler kişiden kişiye okadar farkediyor ki.. bir blok bile yazdım hakkında.. inanabiliyor musunuz , saraç oglu keçiboynuzu diye bagırdı durdu , bunu dertlere deva ilan etti , sonra eşinde infeksiyon sebebiyle hücre azlıgı görülen bir bayan telefon etti programa , ona da kızdı.."iltahabik durum varsa keçiboynuzu kullanamazsınız daha da kötü yapar , sizler için beyaz dut kürü kullanılacak" şeklinde.. o an TV başında dondum kaldım.. insanlara bunu düm düz nasıl önerdi ve biz bunu nasıl dinledik..
sizlerle şunu paylaşabilirim ki arkadaşlar , Keçiboynuzu infeksiyona baglı sperm düşüklügünde fayda etmiyor hakikaten , tecrube ile sabit..
incir kürü , yumurtalık olgunlaşmasını destekliyor ama gelin görün ki bir anda cok ve kucuk yumurta oluşturabildiginden bu kez de PCO öncesi bir dönem yaşıyormuşsunuz gibi reaksiyon verebiliyorsunuz ..yumurtalık bol ama dogal yolla gebelik şansı düşüyor , incir kürü tüp bebek öncesi çok yumurtanız oluşsun diye kullanılabilir tabi..
O nedenle kan , idrar testleri ve iyi kötü doktor muayenesi olmadan bence harekete geçmemek lazım..2yılı geçkin araştırmalarım sonucu bu kanıya vardım..
bazen hiç bir şey bilmediginiz ve dogal akışı dışında hiç bir şey yapmadıgınız günleri bile arar oluyorsunuz .. :KK43:

selam kızlarr ben de preseed aldım bugn kullanalım dedik ama o şırınga bana çok acı verdi ve tamamını geçiremedim itmeye çalıştım girmedii birazı kaldı içinde n nasıl yapcazz bana yardım edin ltfen ... ama içime sıkmamama ragmen ıslaklık vardı .. sizler nasıl yaptınız bi püf noktası varmı ????

Merhaba kızlar benim eşimin ileri hızlı hareketi düşük % 4 ben preseed helin sperm hızını arttırdığını duydum erkek infilitesi için kullanmayın diyenler hızı mı kastediyor yoksa anormali ya da farklı durumlarımı lütfen bilgi verin kullanıym mı kullanmıyım mı

kızlar kimsede bi gelişme yokmu hamilelik haberi bekliyoruz merakla benden dün hsg cekildi sonuc bekliyorum

Selam kizlar. Daha oncede cok kez yazmisdim buraya. Iki yasinda bir kizim var . Bende preseedle hamile kaldim. Hemde kullandigim ilk ay. Senelerce olmamisdi umudumu kaybedecekken bide preseed deneyelim dedim. Adet baslangicimdan 14-15-16-gunleri yani yumurtlama gunleri iliskiye girip bacaklari duvara yasladim bir muddet oyle durdum . Sonra onbesgun gecti hafif pembe kahverengi karisik akintim gelmeye basladi. Tuh dedim adet oluyorum heralde yine. Iki uc gun sonra kesildi o akintilar. Bekledim bekledim adet olmadim. Birde test yapdimki bes haftalik hamileydim. Suan iki yasinda prensesim. Allah tum isteyenlere nasip etsin ins. Bu arada pco vardi bende adetlerim iki uc ayda bir gelirdi. Kendim gittim eczaneden adet sokdurucu alip adet olmusdum sonra yumurtalama gununu hesaplayip oyle surmusdum preseedi. Cok sukur. Deneyin bence bi zararini gornezsiniz.

Selam kizlar. Daha oncede cok kez yazmisdim buraya. Iki yasinda bir kizim var . Bende preseedle hamile kaldim. Hemde kullandigim ilk ay. Senelerce olmamisdi umudumu kaybedecekken bide preseed deneyelim dedim. Adet baslangicimdan 14-15-16-gunleri yani yumurtlama gunleri iliskiye girip bacaklari duvara yasladim bir muddet oyle durdum . Sonra onbesgun gecti hafif pembe kahverengi karisik akintim gelmeye basladi. Tuh dedim adet oluyorum heralde yine. Iki uc gun sonra kesildi o akintilar. Bekledim bekledim adet olmadim. Birde test yapdimki bes haftalik hamileydim. Suan iki yasinda prensesim. Allah tum isteyenlere nasip etsin ins. Bu arada pco vardi bende adetlerim iki uc ayda bir gelirdi. Kendim gittim eczaneden adet sokdurucu alip adet olmusdum sonra yumurtalama gununu hesaplayip oyle surmusdum preseedi. Cok sukur. Deneyin bence bi zararini gornezsiniz.

merhaba canım bende kullandım ama olmadı bizde sorun eşimdeydi sayı az hareket azdı bende bu gün hsg sonucumu aldım cok sükür rabbime sorun cıkmadı bu ay da normal yolla olmasını bekleyecegiz olmassa asılama yada tüp bebek deneyecegiz

Selam kızlar :KK16:
Ben de pre-seed jel siparişimi verdim ebay.com dan, Amerika'dan gelecek, bekliyorum bakalım, kargoya verilmiş bile...
Kargo dahil 60 lira ödedim hem de
:KK31:
Bakalım, önümüzdeki ay kullanmaya başlayacağım bu ay gebelik olmazsa.
Bi bunu denemediğimiz kaldı, o da olsun tam olsun dedik
:KK52::KK52:

2ay ovulasyon testi kullandım ancak sonuçsuz kaldı. bu ay bu ürünü kullanmak istiyorum. içimde bir kuşku var ve bunun sebebinin akıntılarımın olmasından dolayı diyue düşünüyorum. umarım işe yarar ve sizinle paylaşrımmm

Kizlar bende tavsiye ediyorum. Bende kullandigimin 2. ayinda hamile kaldim. Esimin sperm sayisi bayagi dusuktu, asilama bile zor gorunuyordu. Ama diyorum ki Allahim belkide bunu sebep kilmistir olmasi icin. Elbette hicbirsey vakti gelmeden olmaz, bunuda unutmamak lazim.

yani sperm analizi sonucunda aglütinasyon ve iltihap olsa bile faydası olur mu bunun ayrıca bunlarla ilgili sıkıntı yaşayanlar var mı.

Selam kızlar :KK16:
Ben de pre-seed jel siparişimi verdim ebay.com dan, Amerika'dan gelecek, bekliyorum bakalım, kargoya verilmiş bile...
Kargo dahil 60 lira ödedim hem de
:KK31:
Bakalım, önümüzdeki ay kullanmaya başlayacağım bu ay gebelik olmazsa.
Bi bunu denemediğimiz kaldı, o da olsun tam olsun dedik
:KK52::KK52:

Canim ebay'den kargon kaç günde geldi merak ettim

kızlar bende presedle 2 kez hamile kaldım..
ilki kimyasal gebelik olarak sonlandı..
şimdiki de sorunlu..
sürekli kanamalar vs sağlıksız olmasından korkuyoum..
evet preseed hamile kalmayı kolaylaştırıyo ama,sağlıksız spermleride yumurtalıklara taşıyarak,sağlıksız embriyoların oluşmasına sebep oluyor
buda düşüklerle kendini gösteriyo:18::18::18:
dilerim bu bebeğimi rabbim bana bağışlarda..
bende yurtdışından ebaydan istetmiştim 15 günde anca gelmişti:KK55::KK55:

selam kızlarr ben de preseed aldım bugn kullanalım dedik ama o şırınga bana çok acı verdi ve tamamını geçiremedim itmeye çalıştım girmedii birazı kaldı içinde n nasıl yapcazz bana yardım edin ltfen ... ama içime sıkmamama ragmen ıslaklık vardı .. sizler nasıl yaptınız bi püf noktası varmı ????

canım ben asla o tüpleri kullanmadım..
direk eşin cinsel organına sürsün kayganlaştırıcı gibi,o şekilde cinsel birleşme olmasıda kafi:KK34::KK34:

Doğrumu bu jel yaa türkiyedeki eczanelefdd varmi acep

var ama çok pahalı..
biz yumurtlama günü geçmesin diye gittigidiyordan istemiştik..
yaklaşık 100 tlye gelmişti..
ama öncekini ebay sitesinden istetmiştik deniz yoluyla geldiği için 15 günde elimizde olmuştu..
50 gebelik 50 de ovulasyon testi almıştım yanında hepsi 89 tl falan tutmuştu..
beklemek istiyorsanız ebayden sipariş etmeniz daha uygun :KK76::KK76:
ve mutlaka ovulasyon testleri de alın yumurtlama gününüzde kullanın presedi..
diğer türlü etkili değildir..

kızlar bende presedle 2 kez hamile kaldım..
ilki kimyasal gebelik olarak sonlandı..
şimdiki de sorunlu..
sürekli kanamalar vs sağlıksız olmasından korkuyoum..
evet preseed hamile kalmayı kolaylaştırıyo ama,sağlıksız spermleride yumurtalıklara taşıyarak,sağlıksız embriyoların oluşmasına sebep oluyor
buda düşüklerle kendini gösteriyo:18::18::18:
dilerim bu bebeğimi rabbim bana bağışlarda..
bende yurtdışından ebaydan istetmiştim 15 günde anca gelmişti:KK55::KK55:

15 gün fena değil bir sonraki periyodumda kullanmayı düşünüyordum ama bu topikte senin gibi düşük falan diyenleri okuyunca canım sıkıldı:KK43:

benim de doğumuma az kaldı .. 3 ay falan denedik olmayınca daha fazla uzamasın diye bi stede okumuştum pressed i deneylim dedik çünkü 2. yılımıza girmemize rağmen tam olarak ilişkiye jelsiz giremiyorduk ama normal jellerin de spermi öldürdüğünü okumuştum .. o yüzden bunu aldım netten galiba ovulsayon testleriyle 100 olmuştu heralde belki de geçmişti .. ama zaten jele para veriyordum bir de benim için bi kaç ay içinde olsa iyi olurdu hamiliek. acımadım paraya aldım çünkü bebek istiyosak önemli..bi arkadaşımız düşük yaptığından bahsetmiş bilmiyorum belki bünyeyle alakalıdır.ben de hiç düşük tehlikesi olmadı hatta iyi tutunmuş dedi doktor progestan falan vermedi yada yat demedi hiç ..çok şükür 39. haftama kadar geldim inş. bebekte bir sorun çıkmaz allah korusun..yalnız kullnım için benim adetlerim düzensizdi. 5 tane ovulasyon testi aldım son bir tane kalmıştı öylesine yaptım ve o günmüş meğerse.. jeli de o tüplere sıktığımda rahim ağzına biraz ittim ve jeli sıka sıka içeri soktum ya da eşiniz yapsın ( bu arada ben hayatta içeri bişey sokamam düşünün ilşki jelsiz olmuo) sıvı çıktıkça anlamadan girdi içeri.. çok beklemeden yani ıslakken eşinizle deneyin artık.. ama gerçekten kalitesiz spermleri de içeri taşıyo olabilir ama bu normal yolla da olabilir çünkü bunu kullanmadan da düşük yapanlar oluo o an ki spermlere bağlıdr bence .. allah tüm isteyenlere versin...ben de yeri gelmişken şunu sorabilir myim.. normal doğum istiyorum dedim doktra ama anlaltım biraz zor oluyo muayene demişitm..o da nasıl olucak elle muayene yapılcak hep dedi normal doğumda.. bilmiyorum ki karar veremedim ya yapamazsam vajinal kontrolleri.. şimdiye kadar kendi doktrum hamilikten önceki muayene harici hiç alttan bakmadı ondada ultrasndu herlade acımadı canım..ve bazı doktrlar çatı muayenesi yapıomuş son haftalar benm ki onu da yapmadı bi sorun yok norma doğuma dedi .. bebek iri olabilirmş sadece sen bilirisn dedi..normal doğum yapsam sonrasında daha rahat acısız ilşki yasayabilir miyim ki...duyan bilen var mı

X