Preseed kullananlar

Buradan alabilirsin canım, kargo dahil 64 lira yapıyor. (Amerika'dan bu ürün)
Yalnız adres bilgilerini eksiksiz gir ve siparişten sonra satıcıya da adresini özel mesajla tekrardan ilet
:KK34:

Pre Seed Fertility Conception Friendly Lube Lubricant Plus 9 Applicators | eBay

Bir önceki sayfada yazdım ben yaşağım dikkatsizliği, ona dikkat edersen yanlışlık olmadan inşallah ki 7-8 günde gelir ürünün.
Bakalım ben bugün tekrar sipariş verdim, ne zaman gelecek yazarım yine
:KK34:

teşekkürler canım okumuştum yazını.git....den almayı düşündüm daha pahalı ama elime çabuk geçer diye.bu aya yetişmicek buraya kargo 3 günde geliyor.bi de içime kurt düştü ya %7si normal morfoloji geri kalan çoğunda ağır anomali morf gibi bişi yazıyo.gerçi %4 yetiyo diyolar ama.hamile kalıp da hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.dün çıkınca karşıma acaba dedim bu mu vesile olcak.eşinde problem olmayanlar kesinlikle kullanmalı bence.cesaretim yok oldu:KK43:inş sen sonuç alırsın bu ay.almak istediğimde ebaydan alırım daha ucuz ve e baydan alacaklarım da vardı zaten.

kızlar benm adetim bitti bugünden itibarende çalışmalara başlıycaz :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:preseedi yumurtlama günümde mi kullanayım yoksa her ilişkide mi???:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

merhaba,5 yıllık evliyim. eşimle 11 aydır bebek istiyorduk ancak bi türlü olmuyordu. Aylarca doktora gidip geldik. Yumurtlamamda, hormonlarda ve yapılan diğer testlerde hiçbir sorun görünmedi.
Israrlarım sonucu doktorum klomen tedavisine başladı. İlaç bitince çatlatma iğnesi vuruldum. İnternetten bu jel hakkında yorumları okuyunca doktoruma sorarak sipariş verdim. Jeli kullandığım ay Hamile kaldım.
11 ayın üstüne denk mi geldi yoksa tedavi mi işe yaradı bilmiyorum ama önce Allah sonra jel yardımıyla şimdi bebişime kavuşacağım günleri sayıyorum.:KK49:

Selamm bu ay bende conceive plus diye bir jel aldım. Şu an kargoda birazdan alcam.
Sanırsam preseed ile aynı işleve sahip. Hayırlısı bakalım inşallah mutlu güzel haberler veririm :KK16:

canım bebeğin olmuş ne güzel ben de beklemedeyim.. kasılma değildi galiba seninki kuruma yazmışyın normal doğum mu yaptın bi r sorun olamdı di mi.. bir de o durumu hala yaşıyo musun ..jelsiz olabiliyo mu

Canım yazını yeni gördüm kusura bakma. Evet bendeki kuruluktu. Hala da var. Ve prseedi şuan gebelik için değil de kuruluk için kullanmaya devam ediyorum. Bu arada sezaryen oldum. Gebelik şekerim vardı. Bir gün iyice yükseldi düşüremeyince aldılar bebeği. Bebeğim çıktığında da benim şekerden dolayı onun şekeri aniden düştü. Yani jelle ya da bebekle alakası yok sezaryen olmamın. Allah seni de bir avazda kurtarsın inşallah.

merhaba,5 yıllık evliyim. eşimle 11 aydır bebek istiyorduk ancak bi türlü olmuyordu. Aylarca doktora gidip geldik. Yumurtlamamda, hormonlarda ve yapılan diğer testlerde hiçbir sorun görünmedi.
Israrlarım sonucu doktorum klomen tedavisine başladı. İlaç bitince çatlatma iğnesi vuruldum. İnternetten bu jel hakkında yorumları okuyunca doktoruma sorarak sipariş verdim. Jeli kullandığım ay Hamile kaldım.
11 ayın üstüne denk mi geldi yoksa tedavi mi işe yaradı bilmiyorum ama önce Allah sonra jel yardımıyla şimdi bebişime kavuşacağım günleri sayıyorum.:KK49:
sormak istediğim, jeli kaç kez kullandınız ve yumurtlama döneminde kaç kez ilişkiye girmek gerekiyor. haftada kaç kez yapmak gerekiyor. gündüz daha etkili olduğu söyleniyor. yardımcı olun lütfen.

sormak istediğim, jeli kaç kez kullandınız ve yumurtlama döneminde kaç kez ilişkiye girmek gerekiyor. haftada kaç kez yapmak gerekiyor. gündüz daha etkili olduğu söyleniyor. yardımcı olun lütfen.

günaşırı olması gerekiyor diyorlar ama bi arkadaşım da hergün deneyerek hamile kalmış.

ben de 3,5 yıllık evliyim.yaklaşık 2 yıldır ben de hamile kalamıyorum.olmaması için hiçbir sebep yok yapılan araştırmalarda.bu ay ilk defa preseed denedim.adetimin 8.gününden itibaren nerdeyse 36 saatlik aralıklarla 20.güne kadar kullandım.Aynı zamanda Meryem suresini okuyorum bu ay ve hepsinden önce sigarayı bıraktım.bebişime kavuşabilmek için herşeyi yapmaya razıyım.bat ıma 3-4 gün var.sabırsızlıkla bekliyorum ama şimdilik hiçbir belirtim yok.inşallah ben ve isteyen bütün arkadaşlarımız tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz Allah'ın izniyle.

Arkadaşlaaarrrr, akşam üzeri sipariş vermiştim ya tekrardan, kargo numarası verilmiş bileee, Amerika'da gündüz ya şimdi, sanırım yakın zamanda ulaşacak kargo şirketine, ayyy çok heyecanlandım, kısa sürede gelecek inşallaaahhhh
:KK76::KK76::KK76:

kız sen kaça alacan bu jeli..
benim bu ay geçti önümüzdeki ay kullanacam..
yada çabucak elime geçecek ve ucuz olan başka bi jel yokmu..:KK34::KK34::KK34::KK34:

merhaba, jeli yumurtlamanın olduğu tarihlerde 3 kez kulandım. doktorum gün aşırı ilişki önermişti. Gündüz veya gece fark eder mi hiçbir fikrim yok ama:KK43:

merhaba, jeli yumurtlamanın olduğu tarihlerde 3 kez kulandım. doktorum gün aşırı ilişki önermişti. Gündüz veya gece fark eder mi hiçbir fikrim yok ama:KK43:

Sabah yaşanan ilişkinin gece olandan daha iyi sonuç vereceği söyleniyor. Birkaç yerde bu şekilde okumuştum

dün sipariş verdim bugün elime geçti, yarından itibaren denemeye başlayacağım. sonucu sizlerle paylaşırım :)

Slm bayanlar bu preseedin fiyati ne kadar net bilen varmi

Kizlar bilgi verir misnz bende kurulk yok esimde sprm ve ileri hrktliligi de ssornvar sperm saysi 18milyn ama olmadi 4 yil olack nerden nekadara aldnz 60tl yazan varda

Son düzenleme:
Bayanlr kurulk yok yinede kararsizm preseedi kullanmkta en uygn nerdn bulablrm

Kimse yokmu ya kizlr yurtdisndn nasil verdnz sayfa hep ingilzce:))

X