Preseed kullananlar

Canim ben catlatma ignesini vurali tam bir hafta oldu hic bi belirti yok daha ama cok erken degil mi belirti icin acaba yoksa tutmadi mi( bende cok merak ediyorum cok istiyorum ins tutmusturr birdee ben almanyadan aldim jeli eczaneden almistim

Dokuz gün sonra kan testi yapilacakkk sklima geldikce heycanlaniyorum burayada hamile kaldim diye arkadaslara cok özeniyorum insallah bende yazicam oldu yada olmadi die o gunn olumlu olursa tam süper olucakk::))))

Arkadaslar yumurta catladigi tam nasil anlasilir acaba birde hamilelik belirtileri en erken ne zaman baslarr acaba bi bilginiz var mi????

Valla arkadaşlar ben de bebek istiyordum ve buradan bu konuyu da bayağı takip edip preseed aldım ve 3 ay kullandım Ama olmadı.Çünkü yok 15 dk önce sür yok bekle kalkmadan yat yok dikkat yumurtlamayı takip et ovulasyon testi yap falan filan bir dünya programlanmış hayat geçirince o stres ve kuralcılıkla bebiş falanda olmuyor.Ni tekim biz herşeyden vaz geçip bebek planlarını erteleyip biraz kendi olmak istediğimiz gibi olalım dedik.Hemde yeni iş kurduk bu arada olmasında bir kaç ay sonra bakalım belki yine doktora gideriz dedik.Ama bu arada 2 temmuzda hsg çektirdim (yandım bittim öldüm çok ağrılıydı falanda demicem 2 sn süren bir sancı o kadar) 20.07 de de kırmızılar geldi.22.07 de yeni işe başladık ve planlar ertelendi.Şimdi mi 6 haftalık hamileyim.O'nun için arkadaşlar kurallıktan çıkartın bazı şeyleri sağlıkla ilgili de bir sorun yoksa ( ki eşimin sperm sayımı 32.000.000 du ve aşılama diyen doktorlar vardı.Doğal yolla olmazmış mış mış ) :)))Allahın izini ile hamilelik daha kolay.Allah tüm isteyenleri anne baba yapsın.

Valla arkadaşlar ben de bebek istiyordum ve buradan bu konuyu da bayağı takip edip preseed aldım ve 3 ay kullandım Ama olmadı.Çünkü yok 15 dk önce sür yok bekle kalkmadan yat yok dikkat yumurtlamayı takip et ovulasyon testi yap falan filan bir dünya programlanmış hayat geçirince o stres ve kuralcılıkla bebiş falanda olmuyor.Ni tekim biz herşeyden vaz geçip bebek planlarını erteleyip biraz kendi olmak istediğimiz gibi olalım dedik.Hemde yeni iş kurduk bu arada olmasında bir kaç ay sonra bakalım belki yine doktora gideriz dedik.Ama bu arada 2 temmuzda hsg çektirdim (yandım bittim öldüm çok ağrılıydı falanda demicem 2 sn süren bir sancı o kadar) 20.07 de de kırmızılar geldi.22.07 de yeni işe başladık ve planlar ertelendi.Şimdi mi 6 haftalık hamileyim.O'nun için arkadaşlar kurallıktan çıkartın bazı şeyleri sağlıkla ilgili de bir sorun yoksa ( ki eşimin sperm sayımı 32.000.000 du ve aşılama diyen doktorlar vardı.Doğal yolla olmazmış mış mış ) :)))Allahın izini ile hamilelik daha kolay.Allah tüm isteyenleri anne baba yapsın.

canım soylediklerin cok dogru ama keske aklımızdan cıkarmak bu kadar basit olsaydı biz elimizden geleni yaptıyoruz tabikide taktir allahın rabbim ol demektinden sonra olmuyor umarım sende bebgini saglıklı bi şekilde kucagına alırsın rabbim bu duyguları bizede nasıp etsinn

Haklisin duygucum bende bi kac ay önce oyle yaptim ama aklimdan cikmadi yeniden basladim tedaviye benim ücüncü catlatma ignem bu son zaten doktor bundan sonra baska bisi yyapicak ne guel Allah bizlerede nasip etsin insallah elimizden gelen bisey yokk bizde onun icin böyle seyler yapiyoruz

benim de Bat: 8 eylül.

şimdilik gerginlik dışında bir belirtim yok...ne gebelik belirtisi yaşıyorum ne de regl belirtisi.
sürekli kafamda kurup düşünmek de istemiyorum ama olmuyor işte. internete girer girmez kendimi bu konularla ilgili yazılan yazıları okurken buluyorum...
nasip tabiki...Allahım ol deyiverecek ki olsun yoksa preseed falan hikaye...

inşallah bebişim bu ay gelmiştir. ve tabiki sizlerinkiler de gelmiştir kızlar.

birbirimize dua edelim, insanların birbirlerinin arkasından dua etmesi daha makbulmüş ve daha çok kabul olma şansı varmış..
ben sizin için yani isteyen herkes için dua ediyorum , Rabbim isteyen herkesin kucağına bebeğini veya bebeklerini :) almayı nasip etsin inşallah, sizler de bana dua edin inşallah...herkese sevgiler...

Saol canim benimde beelirti yok ama bazen karnimda batmalar oluyo ama hamilelik belirtisi yok bendede stres var insallah iisteyen herkesin olur halideninde seninde bzhcr benimde isteyen herkeeslere versin mevlam en kisa zamanda

kızlar sizlerin sperm sayıları ne durumda bizim en son 7 milyondu haftaya carsamba yeniden test yaptıracagız bize dua edin lütfen

kızlar sizlerin sperm sayıları ne durumda bizim en son 7 milyondu haftaya carsamba yeniden test yaptıracagız bize dua edin lütfen

bizde de ilk sayımda 14.000.000 du sonra mısır çarşısında aldım soluğu kestane balına karıştırılan bir çok baharat ve kökten oluşan bir karışım aldım 1 ay kullandı bu arada birde 1 hafta sabah akşam sonrada sadece akşamları olmak üzere 1 ay boyunca keçi boynuzu kürü yaptık eşim için ve 2. sayımda 32.000.000 olmuştu.Arttırmak için tavsiye ederim...

canım benim eşimde varikosel cıktı ilk iki testimiz 5 milyondu daha sonra keci boynuzu kürü ve prodeex diye bi ilac kullandı eşim 8 milyona cıktı sonra aktardan aldıgımız karısım yüzünden 7 milyona düştü simdi tekrar bi karısım kullanıyoruz haftaya carsamba tekrar test yapılacakbakalım sonuc ne tabi bu arada gaftaya carcamba banada hsg cekilecek ondanda tedirginim galiba korkuyorum

Allah yardim ersin hepimize benim esimin sperm sayisi normal dedi doktor iyi dedi bakalim hayiirlisi insallahh sizinkide normal olurr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…