Preseed kullananlar

Kizlar benim rahim filmi cekilmedii zaten adet düzensizligim var dedim kadin bakinca direk tamam deedii sende sorun dedi bende 2,5 yillik evliyim ilk bir sene istemedik sonrada istedik olmadiii insallah bu kez olacak ben inaniyoruumm sizin daha cok erken normall ins olur en kisa zamanda

canım bizde sorun sper az ve morfolojı düşük bu sebepten olmuyor

Kizlar cok heycanliyim insallah tutmustur bu kez iki hafta nasil beklicem simdik benim icin Allah rizasi icin dua edinnn Allah en kisa zamanda hepimizide nasip etsin

merhaba arkadaşlar;
ben yeni üyeyim. 1.5 yıllık evliyim, 4 aydır korunmuyoruz ama henüz hamile kalamadım. vajinal kuruluk nedeniyle su bazlı bir kayganlaştırıcı kullanıyoruz. acaba o yüzden mi olmuyor diye kafama takılmıyor değil. preseed kullanıp hamile kalan arkadaşları duyunca ben de denesem mi diye ciddi olarak düşünmeye başladım. ama bu sefer o süreç daha fazla mı strese sokar bilemedim. kullanan arkadaşlar bu konuda yardımcı olursa sevinirim. teşekkürler:18:

Canim aylemumut oncelikle hosgeldin pre seed hem kayganlastirici hemde kuruluci gideriyo bende oyyle bi sorun yoktu kuruluk esimdede bi sorun yok ben yinede bu ay bir iki kere kullandim 9.9 da hamilelik testi yapilacak o zaman görecem faydasi olup olmadigini insallah olmustur burayada yazarim o zaman bence bi deneyin derim afedersin sorun neydi acaba sizde

Birde eylemumut ben bi kac yerde duydum cocuk istiyorsan onu kullanma yani kayganlastirci spermleri oldürüyomus islaklikda öldürüyomus bence kullanma derim cok duydum islak ve o tür seyler biraz zorlastiriyor

Bende bu ay internetten siparis verdim..90 tl icinde ovulasyon testte varmis...bakalim nezaman gelcekk.....

Canim aylemumut oncelikle hosgeldin pre seed hem kayganlastirici hemde kuruluci gideriyo bende oyyle bi sorun yoktu kuruluk esimdede bi sorun yok ben yinede bu ay bir iki kere kullandim 9.9 da hamilelik testi yapilacak o zaman görecem faydasi olup olmadigini insallah olmustur burayada yazarim o zaman bence bi deneyin derim afedersin sorun neydi acaba sizde

çok teşekkür ederim ilgin ve cevabın için. şuan için görünen bir sorun yok, kuruluk olduğu için kullanıyorduk, doktor bir sorun yaratmaz dedi ama araştırdığım kadarıyla genelde kullanmayın spermleri öldürüyor diyorlar, bir de kuruluk olduğundan spermler oluşamıyor dışarı atılıyor olabilir diye düşünmeye başladım. belki de değildir ama benim kafamdan bu düşünceyi atmam lazım. umarım güzel haberi alırsın, bekliyorum güzel haberlerini

Saolasin canim eylemumut insallah Allah hepimizide nasip eder pre seed dene sende kuruluk da gider hem daha cok erken bormal senin bence olur ins en kisa zamanda

Meraba yawyaw Bende 21€ aldim ovulasyob testiyke kullandim doktoruma sordugumda gerek yok dedi hic isminide duymamistim dedi ama bence denemekten zarar gelmez bende denedim ablam da kullanmisti o hamile kaldi ilk ayda catlatma ignesiyle beraber kullanmistii

Kizlar merhaba işe yariyormu bu urun sitesinde yorumlari okudum cok kisi hamile kalmis...

aynı sey benim de basıma geldi bende 6 aylık evli iken gittim bakmak istemedi ben istedim diye test yapdılar bende bişey cıkmadı sonra esimden sperm testi yaptılar esimde varikosel cıktı iyiki yapmısız dedi sonra doktor bizde bu ay büyük bi ihtimal asılamaya baslayacagız bu arada bende 13 aylık evliyim

canım ya bende de aynısı oldu. 4 ay önce doktora gittim 1 yıllık evliyiz, çocuk istiyoruz dedim. ultrasonla baktı başka teste gerek yok dedi ben de bilmediğimden yaptırmadım.4 aydır deniyoruz olmuyor o yüzden sizin de yorumlarınızı okuyunca karar verdim eşimle birlikte gideceğim en yakın zamanda. ama hormon testi için adetin 3. günümü gitmek gerek?ona göre gitmek istiyorum da. yaptıran arkadaşlar bu konuda bilgi verirse sevinirim.

canım ya bende de aynısı oldu. 4 ay önce doktora gittim 1 yıllık evliyiz, çocuk istiyoruz dedim. ultrasonla baktı başka teste gerek yok dedi ben de bilmediğimden yaptırmadım.4 aydır deniyoruz olmuyor o yüzden sizin de yorumlarınızı okuyunca karar verdim eşimle birlikte gideceğim en yakın zamanda. ama hormon testi için adetin 3. günümü gitmek gerek?ona göre gitmek istiyorum da. yaptıran arkadaşlar bu konuda bilgi verirse sevinirim.

canım bu benim ikinci evliligim esimin ilk evliliginden bi oglu var allah bagıslasın doktora gittigimizde bunuda söyledik doktor acele ettigimizi bir yıl beklememizi söyledi ama benim ne kadar istedimi ve üzüldümü görünce tamam esinede test yapalım dedi yayapıldı ve sonuc sperm sayısı sınırda bu duruma doktorda cok sasırdı hemen urolojiye gönderdi ve esimde varikosel cıktı ameliyat falan oldu derken tam 9 aydır ugrasıyoruz allah emeklerimizi bosa cıkarmasın insallah

Selam aybikekayra bennde okudugumda cok heveslenmistim ama kendi sitesii oldugu icin belkide göz boyamak istediler diye dusundum:)

canim bu spermlerin olmeyecegi hatta dis etkenlerden korundugu bir kayganlastirici. phi tam spermlere gore vajinanin kendi sivisi bile biraz asidik oldugu icin oldurebiliyor spermleri. akiskanligi vs hersey spermlerin kolay hareket etmesini ve yuzmesini sagliyor. 6 tane tup icinde geliyor. iliskiden once vajinanin icine sikiyorsun tupun icindeki siviyi. ben iki kere tesaduf olamaz diye dusundum. ben ilk kullandigimda psiman olmustum. bu kimyasali neden kullandim kesin olmustur spermler diye ama o ay hamile kalinca bu benim umudum oldu. tekrar bununla hamile kalabilecegimi hissettigim icin hic umutsuzluga kapilmadim.

mantar yapabiliyormus bazi hassas bunyelerde. ama bence denemeye deger.

benkibele merhaba, jeli nerden aldıgını banada yazabilirmisin canım ya..

X