Preseed kullananlar

Evet canim gögüslerimde aciyo belimde agriyo ama ya adet belietuneriyse bunlar igneyi vurdugundan beri ara sira sanki adet olacakmisim gibi kasiklarimda cok ince bi ari gelip gidiyo bi kac saniye sürüyo bende cok sabirsizim pazartesiyi dört gözle bekliyorum bana cok destek oluyosunuz Allahim bize burda birbirimize hamileyim demeyi nasip etsin

canım asılama hamile kalanlar da genelde adet agrısı gibi agrı cekiyorlarmıs insallah sende bize güzel haberler verirsin bize umut olursun canım

Insallah canim yaa bu son sansimiz zaten ondan sonra isler iyice büyüyecek ne yapacaklar bilimiyorum insallah güzell haberler veririm sizde güzellet haberler verirsiniz insallah benim diger ignelerde agri olmamisti ama gögüslerim yine aciyodu

Merhaba kizlar
biz henuz sperm testi yaptirmadik. Ama ben esime kecboynuzu kuru yaptim bide marankinin sperm arttirici macununu yaptim yedi. Insallah hamusimdir. Pazartesiye hasta oldum oldum yoksa insallah bebislerimiz gelmistir....

Insallah hamilesindir halidecim senden haberler bekliyoruzz pazartesi bi test yap sende o zaman mutlaka buraya yaz ama biri ben hamileyim diyince benimde umudum cogaliyo cok seviniyorum yaziyi okurken

Halide25 normalde be zamandi adet tarihin

Ben 24-27 gun araliginda regl oluyorum canim.
en gec 8eylulde regl olmam lazim. Ama hamis belirtisinden
cok regl belirtisi var gibi.
dun gece adet olacakmisim gibi karnimda faaliyetler vardi
kalkip tedbirimi aldim. Ara ara batmalar oluyor.ara sra dedigm gibi adrt olacakmisim gibi hissediyorum. Beklemek zor Sen ne durumdasin beliryilerin var mi seker

insallah hamilesindir canım ikinizdende hamileyiz haberini bekliyoruz bizlere umut olun

Insallah hamileyizsir hepmizde benimde karnimda cok az ara sira karin agrisi oluyo bi kac saniye sürüyo ama cok ince oluyo ara sira batmalar oluyo baska degisik bi belirti yok sanki regil olacakmis gibi yanii ama benim bi tanidigimda ayni böyke olmus karnim normal agriyodu dio

Regil olurken ve hamilelik belietileri arasinda hic fark yok muu acabaa beklemek cok stresli ve meraklaa geciyooo

Ya kesinlikle coook stresli. Cenabi mevlam hakkimizda hayirli olacak sekilde versin bebislerimizi.

Insallah hamilesindir halidecim senden haberler bekliyoruzz pazartesi bi test yap sende o zaman mutlaka buraya yaz ama biri ben hamileyim diyince benimde umudum cogaliyo cok seviniyorum yaziyi okurken

Aybike ben de biraz önce beyaz yumurta akı kıvamında bir akıntı oldu. adetime 2 gün var. sen ne durumdasın. bu akıntıyı acaba iyiye mi yormalıyım yoksa kötüyemi :S kafam karıştı yaaaaaa

Halide canim bence biraz daha bekle bu belki regilin Yaklastigi icin olmus olabilir normal bence insallah regilin gelmezde hamile oldugunu ögreniriz canim benimkide cok erken mecbur pazartesiyi beklemem lazim kan testi yapilacak bendede ara sira karin agrilari devam ediyo korkuyorum fegilim gelecek die insallah gelmez ayin 23.08 catlatma ignesi olmustum iki hafta bile tam dolmadi yani belirtiler icin cok erken benim icin off cok merak ediyorummm:)))

kalmadı canım sabret bizde senin kadar heycanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz

Kizlar ablam kadin dogumda sekreter. Ona sordum belki yumurtan catlamiatir onun akintisidir dedi.iliski onersi. Adete kalmis 2 3 gun yumurtam yeni mi catliyor dedim olabilir dedi. Gec yumurtlamis olabilirmisim. Hayirlisi artik ne diyeyim . Insallah herkws hamis hamis olur :)

Halidecim sende durma sansini dene o zaman ovulasyon takibi yapsaydin aslinda daha iyi olurdu du belkide getcekten bugun onemli gün senin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…