Preseed kullananlar

Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah bir daha ki ay senin için hayırlı zamandır da gelir meleğin

amin canım yaaa bende görmek istemiyorum

Bende daha bise yok biraz kasiklarim agridi gecti gögüslerim cok agrio bekliom ins gelmez bugün adet olmam gerek test yapmayA cesaretim yok o tek cizgi görmeyim daha iyi

aynıyız arkadaşım o teste bakmak hüsranla sonuçlanması insanı yakıyor benimde göğüslerim acıyor bide karnım gaz yapıyor adet olacam umutlar mayıs ayı preseedinekaldı

aynıyız arkadaşım o teste bakmak hüsranla sonuçlanması insanı yakıyor benimde göğüslerim acıyor bide karnım gaz yapıyor adet olacam umutlar mayıs ayı preseedinekaldı

Test yaptim malesef preseed bi bo...yaramadi kusura bakmayinda off kirmizilar gelio

BUNDAN 3 YIL EVVEL GİTTİĞİMİZ HEMEN HER doktor HAYALLERİMİZİ ALT ÜST ETMİŞ YERİN DİBİNE SOKUP ÜZERİNDE TEPİNMİŞLERDİ. DAHA SONRA BU KULUPTE GEZİNİRKEN BİR PAYLAŞIM GÖRDÜM FORMÜL GİBİ. ÜMİTSİZ BİR ŞEKİLDE EŞİME VERDİM BUNLARI BULABİLİRSEN GİT AL DİYE. ÜMİTSİZ ÇÜNKÜ DOKTORUN VERDİĞİ KLOMEN VE TRENTAL ADLI HAPLAR PEK Bİ İŞE YARAMAMIŞTI. SAYI 4.5 TAN 9 MİLYONA ÇIKMIŞTI ANCAK HIZ VE MARFOLOJİ ORTALAMANIN ALTINDAYDI. EŞİM VERDİĞİM KİMYASAL DENKLEMLE :) TANIDIK ECZANEYE GİTMİŞ VE LİSTEYİ GÖSTERMİŞ, ODA MUHTEŞEM ÜÇLÜYÜ VERMİŞ.

PHARMATON (MULTİVİTAMİN) GÜNDE BİR AÇ

ZİNCO (ÇİNKO) GÜNDE BİR AÇ

SIVI L-CARNITIN ŞURUP (ESAS BU, BUNU MUTLAKA ALIN. SOLGAR MARKA) AÇ KARNINA GÜNDE 1 YADA 2 yemek KAŞIĞI

İLK ÇOCUĞUMUZDA BUNLARI KULLANDIK VE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM ALLAH'A ŞÜKÜR.
DAHA SONRA BAKTIK YİNE OLMUYO EŞİM TEKRAR BAŞLADI AYRICA BU SEFER BUNLARIN YANINDA ECZANEDE ARI SÜTÜ TABLETİNİ ALMIŞ ONU İKİMİZDE KULLANDIK VE ARIDUNYASI.COM DAN ARI SÜTÜ VE POLEN SİPARİŞ ETMİŞTİK. ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR DARISI TÜM BEKLEYEN VE İSTEYENLERİN BAŞINA YİNE BİR AYA KALMADAN HAMİLE KALDIM AMA TAVSİYEM ÖNCE HAPLARI DENEYİN DAHA SONRA OLMAZSA OYLE ALIN ARI SÜTÜNÜ FALAN ÇÜNKÜ ONLAR BİRAZ PAHALI.
LUTFEN PAYLAŞIMI YAYALIM YAYABİLDİĞİMİZ KADAR Kİ HERKES FAYDALANABİLSİN İNŞAALLAH !!!!

canım adet oldun mu ????? ben oldum aynen dediğin gibi bi bo......... olmadı 2 kez deneyem bi umut işteeee

Yok cnm yaw kasik agrisindan büzün gün kivrandim yok akinti var sadece kan gelmi .. Hastayim antibiyotik almam gerek alamiom ondan test aldim negativ hapi ictim agri yok akintiyi gördüm tekrar bi test yaptim yine negativ kafayi yicem bide ikidebir gidip gelip cöp karistiriom testi cikarip bakiom hala acaba diom puhaha allah sonumuzu hayr ede kan hala yok bende ama agri o bicim söktüm sökcem dio

Son düzenleme:
ALAHIM şifa versin hastalığına artı gelecek ay olur inşallah eczaneye bu vitaminleri soracam bu ay soğan suyu preseedi yine denemek istiyorum çevremde çoğu kimse hamile kaldı millet soruyor hatta çok kilo aldım bebiş mi geliyor diyorlar ah ahhh bende göbek diyorum ALLAHIm hiçbirimizi çok aratmasın

Cnm benim üzülme en sonu bizimde olcak ins bebisimiz ve bebisten sisecek allahin izniyle benim bu sabah geldi kirmizilar agridan ölüyom parca geldi bide et parcasiyidi ne bu böle anlamadim

selam kızlar,
dun yum gunumdu bende preseed kullandım, beklemedeyim, ilk kez kullandım hayırlısı olsun bakalım, meraktayım :)

Cnm benn austriada yasiyorum vitaminleri bulabilirim
Ama surubu bulamam sanirim acaba bu suruba benzer baska bi surup varmiki ?

Cnm benn austriada yasiyorum vitaminleri bulabilirim
Ama surubu bulamam sanirim acaba bu suruba benzer baska bi surup varmiki ?
canım ben netten araştırdım ilaçları zinko zaten çinko solgar markalı şurup spor için enerji ilacıymış güç veriyomuş benim eşim zaten zayıf bu içse çok zayıflar kıyamıyorum diğer üsteki de vitamin almaktan vazgeçtim carnıte denilen şey kuzu etindede var varmış ben bu ay soğan suyu içicem preseed kullanacam bide yeşil bitkileri çok yemeğe ve eşime yedirmeye çalışam ALLAHIm inşallah sanada banada bütün isteyenlere versin mayıs ay bize bebek getirir inşallah

bende dün adet oldum..
18 gün oldu hala preseedde elime ulaşmadı..

eşindeki sorun hızmı sayımı canım? onuda yazarsan daha iyi olur benim eşimin %20 hareketlilik var pharmaton içiyo bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…