Preseed kullananlar

eczanede çok pahalı olur varsa bile internetten al bence canımm ebayda 50 ovulsyon testi 50 gebelik testi + jel 80 tl

canım sende ben gibi o siteden almışsın..
benimki 10 gün oldu hala ulaşmadı elime..
seninki kaç günde ulaştı?
ve hangi kargo şirketiydi hatırlıyor musun:18::18::18:

kızlar ebaydan preseed siparişi verdim bende..
ama 9 gündür hala gelmedi
daha önce bu siteden sipariş edip alan var mı?
size kaç günde ulaştı acaba:26::26::26:

canım sende ben gibi o siteden almışsın..
benimki 10 gün oldu hala ulaşmadı elime..
seninki kaç günde ulaştı?
ve hangi kargo şirketiydi hatırlıyor musun:18::18::18:

kızlar bende ebaydan sipariş etim 5-6 günde geldi.
ama 2 ay denedim olmadı
cok güvenmiştim preseeda ama olmadı.tabii kullanmak lazım denemekte fayda var.ama ovulasyon testleriyle kullandığım halde ve 3 ml sıktım her seferinde.gelmeyince gelmiyor annesinin eşeği.bir gelsin poposuna poposuna yiyecek şaplakları.
bu ay hiç bir şey yapmadım çünkü 2 aydır hergün ovulasyon testi yapmaktan bıkmıştım
hepinize kolay gelsin inşallah daha fazla bekletmeden gelir bebişleriiz.

tşkler cvbın için
peki hangi kargoydu hatırlıyor musun?:26::26:

İçimize sinmedi hem çok da acele etmiyorduk.Olur nasılsa diyorduk. yıldır evlliyiz ve 2 senedir deniyoruz. O zaman daha 1 sene olmuştu ve güvenemedik ürüne. Eşim bir hışım sipariş vermiş oldu ve almış olduk. Şimdi bu diğer arkadaşının eşi de hamile kalınca dedim bir araştırayım.Baktım hamile kalanlar var. Bu son bir sene içerisinde eşimin sipermine benim yumurta rezervime bakıldı hep ve sonuçlar iidi. Hsg de çektirdim geçen ay onda da bir problem yoktu. Bugün reglimin 3. günü idi doktora gidecektim. Eşim aşılamada ikiz de olabilirmiş bunu deniyelim olamadı önümüzdeki ay gidersin doktora dedi. Bu ay deneyeceğim ilk defa keşke daha önce deneseymişim .O kadar zaman duruyordu çekmecede :)

çift çizgiyi ovulasyonda gördüm preseedi kullandım 5 gün var adetime ama bir belirti yok adet olacam gibi göğüs acısı var o kadar umutsuz olmak ne zor insanlar soruyor özellikle kayınvalideciğim sanki benim elimde sınavlarım var deyip geçiştiriyorum ya sınavlarım bitince ne olacak ALLAH'ım kimseyi uzun süre aratmasın elaleme rezil etmesin

kızlar son 2 akşamdır ilacı kullanıyorum ama bir türlü ilişki olmuyor. eşim olacak kozalak uyuyakalıyor :95:
önceki gün ovulasyonda ikinci çizgiyi koyu gördüm ama olmadı dün biraz silikleşti yine olmadı bugün yapmadım bende test.
neyse dün gece yine uyuyakaldı benim herif. bende sinirden delirdim tabi. ama bizim iş sabah oldu.
ve sanırsam preseedin etkisiyle ıslaklık tam anlamında oldu dışarı kaçan bişey olmadı kaçmasınlar diye itina gösterdim zaten

benim sorum acaba bileniniz varmı preseedi ilişkiden 15 dk önce sıkmak gerekiyormuş ama ben baya bekledim onunla. bir zararı olurmu acep:26:

aaaahhh ahh seni çok iyi anlıyorum arkadasım. benim ailemden öyle bir sorgu yok çok şükür. aslında vardı ama kötü bir dönem geçirdim şimdi hiçbiri ağzını açmıyo bu konuda. sağlıklı olsunda hayırlısı ne zamansa o zaman olsun diyorlar ama gel gelelim yaşadıklarımı bilmeyenler ısrarla hadi sende yap artık diyoya delirmemek elde değil.
Allah yüzümüzü güldürsün inşallah

bende senin gibiyim mayısın 6 sı adet günüm kullandım ilacı çift çizgiyide yakaladım umudum yok yani

mart ve nisanda nededim jeli fakat bu ayda olmadı bugün adet oldum nisan 1 de olmuştum şimdide mayıs 1 de oldum kısmette bu ayda yokmuş demekki bu ayda kullanacak jelim var bu ayda denicem bakalım inşallah bu ay nasip olur haziranda hamileyim diye yazmak nasip olur bu ay inşaalah bekleyenler hamile olur allahım aminnnn

amin canım yaaa ALLAH yardımcın olsun insanlar öyle soruyorlar ki az kalası sizin yapın diyecem

ALLAHım çok aratmasın bende bu ay denedim belirti filan yok 6 mayıs ta bekliyorum kırmızı kartı gelecek ay kullanacam bakalım bide benim adet öncesi göğüslerim şişiyor prolaktin hormonu yükseldiği için diyorlar bebek sahibi olunmaz diyorlar doğru mu acaba

Benim göhüslerim cok agriyor 6 mayista adet olmam gerek benimde baska bi belirti yok sancida yok arada bi gelio saniyelik gidio ama ovum hala positiv onu anlamis degilim .. Her ay ayni dert acaba????

aynıyız canım benimde 6 mayıs bat bakalım RABBİM den hayırlısını diliyorum hepimiz için

merhaba kızlar,

arkadasım preseed diye bir jelden bahsetti, inanın cok heyecanlandım. bizde 6aydır deniyoruz tutturamadık bi turlu
sizler kullanıyorsunuz sanırım, bende sımdı gittigidiyor dan sıparıs verdim. yumurtlama gunumde cumartesi gunu, ınsallah yetısır dıyorum.

hamile kalan cok var mı? sizler nerelerden aldınız, forumu okuyacagım ama bana da yardım ederseniz cok sevinirim,

cok tesekkurler

canım bende araştırdım o jeli aldımda ilk ay çift çizgiyi yakalayınca çalışma yaptık ama galiba tutmadı bu ay 2 ay yine deneyecem bende aynı yerden aldım

Merhaba kızlar,bende bu ay pre-seed kullananlardanım,sat 15 Mayıs,şuana kadar 7 kere (her kullanım 2-3gr.dozajında) olmak üzere kullandım,sonucu heyecanla bekliyorum,yumurtlamayı ovu.testiyle takipteyim sonucu yazarım kızlar,inşallah tutar bu ay 4.deneme

kızlar bende nisan ayında kullandım ama malesef olmadı 1 mayısda adet oldum moraller sıfır tabi inş. sizin olur

Benim göhüslerim cok agriyor 6 mayista adet olmam gerek benimde baska bi belirti yok sancida yok arada bi gelio saniyelik gidio ama ovum hala positiv onu anlamis degilim .. Her ay ayni dert acaba????

aynıyız canım benimde 6 mayıs bat bakalım RABBİM den hayırlısını diliyorum hepimiz için

kızlar benimde bat 6 mayıs
preseedim hala elime ulaşmadı:26::26:
ama biz çalışmalarımızı yaptık yeterince..
gerisi Allah a kalmış..
benimde gögüslerim sızlıyo ..
ara ara sancı girip çıkıyo sanki..
ve bu sabah kocaman olmuşlardı sanki
göbek deliğimin sol yanına ve alt kısmına batmalar oluyo sanki..
yanlarıma ara ara batma oluyo..
karnım çok ağırıyo mideme vuruyo:18::18:
beklemek çok zor yaa

Oyyy cnm ins emeklerimiz bosa gitmez ins allah yüzümüze bakar pztsi kirmizi filan görmeye tahamülüm yok artik walla yada esime yine yok demek istemiom artik of ins bu preesed bi ise yaramistir alah hepimizin yüzünü güldürsün artik ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…