Preseed kullananlar

eşindeki sorun hızmı sayımı canım? onuda yazarsan daha iyi olur benim eşimin %20 hareketlilik var pharmaton içiyo bu ay[/QUO eşim daha doktora gitmedi evde bi test yaptık netten aldığımız bişey çıkmadı ben gittim doktora bişeyin yok dedi bende sorun bende değilse sevgili kocişimdedir diye düşündüm :KK70: :KK70: :KK70:

Preseed bu ay benle arkadasim zeteneye bisey getirmedi ayni günde adet günümüzdü sanirim seninde ayni .. Ins umutlar bu aya kaldi cnm
benim adet tarihim 6 mayıs senin ki de öyle hatırlıyorum preseede gelince doğru nisanda olmadı mayısta inşallah ikimize ve diğer isteyenlere getirecek inşallah

preseed bu ay benle arkadasim zeteneye bisey getirmedi ayni günde adet günümüzdü sanirim seninde ayni .. ıns umutlar bu aya kaldi cnm

bende 1 mayısta renkli oldum inşallah hepimiz bu ay hamile kalırız allahın izniyle aminnnn:KK49:

hoşgeldin canım sende bizdensin mayısta beraber hamiş olma duasıyla

Kizlar regl tarihimiz hemen hemen ayni neler yapa biliriz baska bu ay fikriniz varmi cörekotu karisimi nasil oluyodu bilionuz mu bu arada regl 4 günü 110 kere besmele yazip yastigimizin altina koya biliriz ..

Kizlar regl tarihimiz hemen hemen ayni neler yapa biliriz baska bu ay fikriniz varmi cörekotu karisimi nasil oluyodu bilionuz mu bu arada regl 4 günü 110 kere besmele yazip yastigimizin altina koya biliriz ..

nasıl oluyo o cnm besmele bende yapayım

Evladı Olmayan veya Çocuk Düşüren Kadın;özel gününden temizlendikten 3 gün sonra bir kağıt üzerine 110 defa Besmele-i şerife yazılır ve nüsha haline getirilir ve o nüsha üzerinde olduğu halde zevci ile birlikte olursa kadın hamile kalır,bu nüshayı hamile kalıncaya ve çocuğu dünyaya gelinceye kadar üzerinde taşıması gerekmektedir.

Evladı Olmayan veya Çocuk Düşüren Kadın;özel gününden temizlendikten 3 gün sonra bir kağıt üzerine 110 defa Besmele-i şerife yazılır ve nüsha haline getirilir ve o nüsha üzerinde olduğu halde zevci ile birlikte olursa kadın hamile kalır,bu nüshayı hamile kalıncaya ve çocuğu dünyaya gelinceye kadar üzerinde taşıması gerekmektedir.

saol cnm nüsna mıskamı demek oluyo? bide ilişkide yastık altınamı koyulcak sen nasıl yapıyon teşekkür ederim cvbın için tatlım:KK54:

canım arkadaşım çörek otu karışımı çörek otu bal ve tarçın yapıyorsun ve yiyorsun bir yerde öyle okumuştum ben biraz yaptım sonra bıraktım sen istersen şimdi başla

ben bi abla var ondan duydum biri varmış çocuğu oluyormuş eşine yada kendisi kabak çekirdeği yemiş olmuş bende yedirecem eşime

saol cnm nüsna mıskamı demek oluyo? bide ilişkide yastık altınamı koyulcak sen nasıl yapıyon teşekkür ederim cvbın için tatlım:KK54:

Cnm bende kopyalayip yapistirdim
Ben austriada dogup büyüdüm icin türkcemde süper degil ama sanirim muska halind getirilcek demeye getiriliyor bende hic yapmadim denicem ama daha rvvel biyerde sanki yazip yastigin altina koncak diye okumustum hatirlamiom tam .. Burda üzerinde tasican yazior :*

canım arkadaşım çörek otu karışımı çörek otu bal ve tarçın yapıyorsun ve yiyorsun bir yerde öyle okumuştum ben biraz yaptım sonra bıraktım sen istersen şimdi başla

Canim zetenem bende bi bakimde deniyim bi hem duyduguma göre bu kArisim mudeye siskinlige gazada iyimis :* <3

Ben 7 mayista adet oldum ama cok hastaydim bu hafta zatüre olmusum doktor antibijotik yazdi icmedim adet olmadan öle bi hafta mahv oldum adet olur olmaz icmeye basladim ilk gün cok fenaydi parca bile geldi sancidan ölüyodum agri kesici ictim 2 gün adetim kesildi simdi pembemsi su gibi :KK43: hap reglimi kesti sanirim ins devam eder napcam bilmiom

Ben 7 mayista adet oldum ama cok hastaydim bu hafta zatüre olmusum doktor antibijotik yazdi icmedim adet olmadan öle bi hafta mahv oldum adet olur olmaz icmeye basladim ilk gün cok fenaydi parca bile geldi sancidan ölüyodum agri kesici ictim 2 gün adetim kesildi simdi pembemsi su gibi :KK43: hap reglimi kesti sanirim ins devam eder napcam bilmiom

canım arkadaşım yaaa çok çok geçmiş olsun ALLAH şifa versin kendine iyi bak bu ay bizim ayımız haziranda bebişlerimiz gelecek bol bol limon ye ayrıca türkçende güzel sen gibi şeker arkadaşım benim

X