Preseed kullananlar

Benim ilk esimden iki oglum var 16 ve 11 yaslarinda ikiside hemen oldu beklemeden bunda 1 ayda evlendim beklioz hala yok kontrol sadece ben oldum hersey gayet iyi bisey yok dedi doktor rahim duvari kalin folikel var dedi Acaba esimdenmi diom onun cocugu yok hic

ozaman hemen bir sperm tahlili yaptırın tedaviye hemen başlasın eğer bişey varsa inşallh bişey yoktur hemen hamile kalırsın canım

Bu ay preseed ve ovu testleriyle denedik bekliyoruz regl gununu pek umudum yok belirti de yok kasik agrisi disinda :KK43:(

canım bende çok faydası olduğunu duydum.Çok araştırdım ve gittigidiyordan aldım.Bu ay denicem.sana sonuçları bildiririm:)
inşallah gu
İnşallah guzel haberler verirsin canım Rabbim ol desin yeter ki inşallah bu ay bende hiçbir şeye gerek kalmadan veririm melegimin haberini bu ay ovulasyon testi deneyecegiz bakalım hayırlısı
canım benimde eşimin siperm değeri düşük çıktı 2 ay önce ilaç kullanıyo 1,5 aydır dr 2ay kullan dedi nisan 8 de tam 2 ay olcak bizde bu ay değerlerinin düzeldiğine inanıyoruz eşim test verecek ayın 8 de biz bu ay jeli kullanıp verimli günleri değerlendiridik takdir rabbimin o ol dediyse olmuştur inşallah bu ay meleğim benledir inşalalh aminnn.ben ovulasyon testi ile beraber yaptım yumurtlamam 16.g denk geldi ben jeli 14 ve 16 gün kullandım bakalım herşeyin hayırlısı:KK49::KK49::KK49::KK49:
Az kalmış o zaman canim bat ne zaman senin inşallah guzel haber verirsin inşallah
mrb kızlar bende aranıza yeni katıldım 8 aydır çocuk istioruz olmadı bu ay presed ve ovulasyon testi sipariş ettim ve kullandım son adet tarihimde 4 nisan hayırlısı inş işe yarar presed

sonucu bildiririm sizde bildirin

Batin ne zamana geliyor o zaman canim az kalmış galiba 2mayis gibi olur 28 günde birse tabi kızlar nolur ise yarayip yaramadığını bildirin bizlere de....

inşallah canımm nisanda hamişim diye yazarımm sizlerede sırası ile güzel heberleri verriz birbirimize hamişiz diyee :KK49::KK49::KK49:

Amin canim amin Rabbim kimseyi bekletmesin geçen ay birde dusuk yasayinca acaip heveslendim bizimde bebeğimiz olabilirmis demek ki... inşallah bu son ayimiz olir beklediğimiz:KK16:

amin canim amin rabbim kimseyi bekletmesin geçen ay birde dusuk yasayinca acaip heveslendim bizimde bebeğimiz olabilirmis demek ki... Inşallah bu son ayimiz olir beklediğimiz:KK16:

ben 5 yıllık evliyim 3 aşılama 2 tüp bebek en son tüp bebeğim şubatta tuttu kimyasal gebelik oldu düşük yaşadım :KK14::KK14::KK14: Rabbim kimseyi daha fazla bekletmesin sıra bizdedir inşallah bu ayda :KK49::KK49::KK49:

ben 5 yıllık evliyim 3 aşılama 2 tüp bebek en son tüp bebeğim şubatta tuttu kimyasal gebelik oldu düşük yaşadım :KK14::KK14::KK14: Rabbim kimseyi daha fazla bekletmesin sıra bizdedir inşallah bu ayda :KK49::KK49::KK49:

bizimde haziranda 5yıl dolacak canım amin canım aminnnnn Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere de bu ay inşallahhhhh:KK16::KK16::KK16:

Preseed i eşim 1 yıl önce almıştı. Bir ardakaşı tavsiye etmiş sperm sayısı çok düşüktü eşimin arkadaşının ve ilk kullanımda hamile kalmıştı eşi. Aldık ama hiç kullanmadık. Önümüzdeki hafta aşılama için doktor randevum var. Eşim şimdi kullanalım diyor. Başka bir arkadaşı da kullanmış -ki 5 yıldır evli ve bebekleri olmuyordu- ilk denemede hamile kalmış. Şimdi bu ay aşılama mı denesem yoksa preseed mi karar veremedim.

kızlar ebaydan preseed siparişi verdim bende..
ama 9 gündür hala gelmedi:KK19::KK19::KK19:
daha önce bu siteden sipariş edip alan var mı?
size kaç günde ulaştı acaba:26::26::26:

Batin ne zamana geliyor o zaman canim az kalmış galiba 2mayis gibi olur 28 günde birse tabi kızlar nolur ise yarayip yaramadığını bildirin bizlere de....[/QUOTE]

evt cnm 28 günde bir oluyor inş gelmez erken gebelik testi sipariş etmiştim laboquik die bi marka test bozuk çıktı şansıma şuanda beklemedeim yani ama hiç umudum yok çünkü adet olmadan önce sivilce çıkar ve ellerrim şişer şuanda hem sivilcem çıktı hem de eli ayağım şiş

Son düzenleme:
Preseed i eşim 1 yıl önce almıştı. Bir ardakaşı tavsiye etmiş sperm sayısı çok düşüktü eşimin arkadaşının ve ilk kullanımda hamile kalmıştı eşi. Aldık ama hiç kullanmadık. Önümüzdeki hafta aşılama için doktor randevum var. Eşim şimdi kullanalım diyor. Başka bir arkadaşı da kullanmış -ki 5 yıldır evli ve bebekleri olmuyordu- ilk denemede hamile kalmış. Şimdi bu ay aşılama mı denesem yoksa preseed mi karar veremedim.

arkadaşınız ve başka bir arkadaşı bunla hamile kalmış neden sizde kullanmadınız 1 yıldır aldınızda sebebi neydi kullanmamınızın onu anlamadım bu kadar bekledin bende geçen ay kullandım olmadı bu ay 2.kullanmam rabbim onu vesile kılmıştıer inşaalahta bu ay bende hamile kalırım rabbim ol desin yeterki bence aşılamaya gitmeden sende kullan ben 3 aşılama yaptırdım olmadı normla ilişkiden farkı yok bence gitmeden 2-3 ay deneyin derim rabbim tez zamanda hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah :KK49::KK49::KK49:

Bu ay bende kulandim mayisin 7 de adet olmam gerek bakalimm ise yradimi bu preseed?? Hic umudum yok ama ins

X