Preseed kullananlar

mrb kızlar bende aranıza yeni katıldım 8 aydır çocuk istioruz olmadı bu ay presed ve ovulasyon testi sipariş ettim ve kullandım son adet tarihimde 4 nisan hayırlısı inş işe yarar presed

sonucu bildiririm sizde bildirin

Cnm benimde son adet tarihim 8 nisan bende preseed kulanioyorum bakalim ne olcak cok merak ediorum :)) ins tutar

Arkadaşlar merhaba biz de erkek infertilitesi mağdurlarındanız bu konuda preseed faydalıymış galiba eşim bu hafta test verdi ve değerlerimiz çok güzel geldi bu durumdayken tabi takdir Allahın ama garantiye almak istiyoruz günlerimizi preseed kullananlar yardımcı olabilirler mi ben ilk defa duydum bu ürünü de cahilim birazcık bu konuda:KK17:

canım bende çok faydası olduğunu duydum.Çok araştırdım ve gittigidiyordan aldım.Bu ay denicem.sana sonuçları bildiririm:)

kızlar bende bu ay preseed almayı düşünüyorum..
hatta birazdan sipariş verecem inşalllah..:KK53::KK53:
nerden hangi siteden almalıyım..
gitti gidiyorda var..
başka uygun olan site var mı?:KK34::KK34:

canım ben gittigidiyordan aldım.Bu hafta kullanıcam.bakalım hayırlısı:)

kızlar yumurtlama günlerindemi kullanmak lazım bunu yada ne zaman başlanması uygun oluyor. bende kullanacağım bu ay inşallah fayda göreceğiz.

arkadaşlar ben geçen ay presssed kullandım olmadı hamile kalamadım nisan 20 de adet oldum fakat adetim tamamen siyah pette hiç kırmızı yok afedersiniz sildiğimde çok az kırmızı geliyo hiç böyle bişey başınıza geldimi kızlar pressedden böyle bir şey olabilirmi aynı zamanda soğan kürüde uygulamıştım yardım edin arkadaşlar nedir buu :KK43:((

Canim aynisini bende yaptim bu ay sogan kürü ve preseed ama henüz adet olmadim mayisin 8 civari adet olmam gerek ..preseed ise yaradimi bilmiom daha ama sogan kürü kulandim sira habire lekelendim simdide ovulasyon testi positivi gecti negativ oldu agri basladi ovulasyondan snra agri olurmuki bende anlamadim

Canim aynisini bende yaptim bu ay sogan kürü ve preseed ama henüz adet olmadim mayisin 8 civari adet olmam gerek ..preseed ise yaradimi bilmiom daha ama sogan kürü kulandim sira habire lekelendim simdide ovulasyon testi positivi gecti negativ oldu agri basladi ovulasyondan snra agri olurmuki bende anlamadim

ağrı varsa hala eşinle ilişkiye devam et bence canım belki hala çatlıyodur yumurtan ALLAH yardımcı olsun arkadaşım benimde bu siyah adet soğan küründen olabilirmi acaba çok acayiip oldu acaba dedim presseddenmi diye sonuçta yabancı bir şeyiiçimize sıkıyoz

Bence sogandan cnm benimde tuaf seyler oldu lekelenme ve adet basladinda siyahti ilk iki gün snra 7 gün sürdü uzun sürdü merak etme ayni kaderi paylasioz :KK43:

Bence sogandan cnm benimde tuaf seyler oldu lekelenme ve adet basladinda siyahti ilk iki gün snra 7 gün sürdü uzun sürdü merak etme ayni kaderi paylasioz :KK43:

sonra kırmızıya döndümü adetin canım benim bitiyo sanki 3 gün geldi hep siyah

Preseede cok tuaf sikiom iliskiden snra sabaha kadar yatim sabah su dökülüyo gibiydi ayaga kalktimda

Off cnm bu ne böle cektimiz yaa bi an önce biseyler olsada bu düsünceler son bulsa artik inan pisikolojim bozuldu ben austriada yasiorum gaziantepliyim sen nerdensin ??

Off cnm bu ne böle cektimiz yaa bi an önce biseyler olsada bu düsünceler son bulsa artik inan pisikolojim bozuldu ben austriada yasiorum gaziantepliyim sen nerdensin ??

ben izmirliyim izmirde yaşıyoru benim 3.5 yaşında oğlum var 2. çocuğu 1 senedir istiyoruz canım eşimin hareket sorunu var sizdeki sorun ne canım

sen nerden aldın acaba bizmkiler sahtemi banada yan etki yapmış olmasın hay allaaah

Ben amazondan siparis verdim sen nerden aldin ?? Zanetmem zarar olsun takma bu kadar kafana kanamanin seklide sogan kürünendir hem preseedle ikinci ayda hamile kalan cok olmusum bitanem üzülme moralini yüksek tut pes etme

ben izmirliyim izmirde yaşıyoru benim 3.5 yaşında oğlum var 2. çocuğu 1 senedir istiyoruz canım eşimin hareket sorunu var sizdeki sorun ne canım

Benim ilk esimden iki oglum var 16 ve 11 yaslarinda ikiside hemen oldu beklemeden bunda 1 ayda evlendim beklioz hala yok kontrol sadece ben oldum hersey gayet iyi bisey yok dedi doktor rahim duvari kalin folikel var dedi Acaba esimdenmi diom onun cocugu yok hic

Benim bugün karnim cok Agrio ovulasyonum dünden beri negativ oldu halde bende bunu kafama takmisim yani bi sabir edip düsünmeden bekliyemioz ki gecsin günler

Ben amazondan siparis verdim sen nerden aldin ?? Zanetmem zarar olsun takma bu kadar kafana kanamanin seklide sogan kürünendir hem preseedle ikinci ayda hamile kalan cok olmusum bitanem üzülme moralini yüksek tut pes etme

burda site adı vermek yasak galiba ama böyle yazayım b..... ezcadan aldım yine bu ayda alırımolmassa kullanayım teşekkür ederim canım

X