Preseed kullananlar

sevgili arkadaşlar merhaba. şubat sonu preseed sipariş vermiştim, ama henüz kullanmadım. doktorum martta korunmamızı istemişti. ben bu ay adet bitiminden sonra kullanmayı düşünüyorum ancak siz deneyimli arkadaşlarıma bir sorum var. şubat sonu ürün geldiğinde nasıl birşey diye merak ettiğim için kapağını açıp biraz elime sıkmıştım, yani ürün açılmış bekliyor şubat sonundan beri. etkisi azalmış mıdır? açılan tüp kaç ay içinde bitirilmeli? yani diyorum şimdi bunun etkisi gitmişse ben kullanıp spermleri öldürmiyeyim :) açılan bir tüpü kaç ay kullanabilirim bu konuda bilgilendirebilirseniz çok sevinirim :)

canım bi süresi yok.ben bu ay ilk kez kullandım Allah'ıma şüküerler olsun ilk denemede oldu.
topu topu 3 aydır istiyodum ama sabredemedim aldım :)

sevgili arkadaşım topidik öncelikle rabbim hepimize en kısa sürede hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin inşallahh kimsenin kucağını kimsein evini boş bırakmısın :KK16::KK16: Bende geçen ay kullandım ilk defa ama olmadı ben ondan önceki ay kimyasal gecelik yaşadım o yüzden umutlu değildim zaten hemen olcak diye düşünmedim bu ayın 1 de adet oldum çalışmalara başladık hemen ama daha jeli kullanmadım jeli ovulasyon testi yapıyorum o zaman kullanıcam .benim jelim 1 kutu yanındada 9 çubuk geldi o jeli çubuga sıktığktan sonra en fazla 30dk kalır sonra özelliği gidermiş ama jeli sıkmadığın sürece o çubuklara son kullanım tarihi vardır üzerinde o zmanda kadar kulanırsın hiç bişey olmaz ben geçen ay 2 defa kaulandım bu ay devam edecem kulanmaya bakalım bizim bebişlere bu jelmi sebeb olcak :KK49::KK49::KK49:

Bebeskocum oncelikle iyi dileklerin için cok teşekkür ederim :) verdigin cevap icon de ayrica tesekkurler. inşallah bu ay birlikte alırız bebek müjdesini. Rabbim en yakın zamanda hayirlisiyla seni bebeğine kavuştursun. Ben preseed internet sayfasına da yazmıştım bu sorumu, bugun aradılar ve aynen sizin dediğiniz gibi açılınca etkisini kaybetmedigini, son kullanım tarihine kadar kullanabileceğimi söylediler. Ben de adetimin bitmesini bekliyorum? Sonra 10-16. Günler arası kullanmayı planlıyorum. Ben de senin dediğin gibi enjektor kullanayım. Bizim Nisan'da bebek müjdesi bekleyenler topigimiz var, liste de yaptık, istersen sen de bize katil :))

canım bi süresi yok.ben bu ay ilk kez kullandım Allah'ıma şüküerler olsun ilk denemede oldu.
topu topu 3 aydır istiyodum ama sabredemedim aldım :)

Canım gözün aydin, Rabbim sağlıklı ve rahat bir hamilelik nasib etsin. Bebeğini de hayirlisiyla kucağına almani dilerim :KK66:) ben senden de sabirsizim galiba :KK66: saglık sorunlarımı çözene kadar bebek için denemeye başlamadık ana jelimi aldım, hazır bekliyorum :KK66: cok şükür hersey yoluna girdi ve bu ay denemeye başlıyoruz. Ben de jeli kullanacağım ilk aydan, inşallah bana da senin gibi faydalı olur. Enjektorle 3 gram civarı kullanmayı düşünüyorum, sen nasıl kullanmistin? Cok teşekkür ederim cevabın için, sevgiler :)

Canım gözün aydin, Rabbim sağlıklı ve rahat bir hamilelik nasib etsin. Bebeğini de hayirlisiyla kucağına almani dilerim :KK66:) ben senden de sabirsizim galiba :KK66: saglık sorunlarımı çözene kadar bebek için denemeye başlamadık ana jelimi aldım, hazır bekliyorum :KK66: cok şükür hersey yoluna girdi ve bu ay denemeye başlıyoruz. Ben de jeli kullanacağım ilk aydan, inşallah bana da senin gibi faydalı olur. Enjektorle 3 gram civarı kullanmayı düşünüyorum, sen nasıl kullanmistin? Cok teşekkür ederim cevabın için, sevgiler :)

Amin canımmm Allah razı olsun darı tüm isteyenlerin başına :)
bizde şükürler olsun herhangi bi sorun yoktu ama olsun sizinde düzelmiş zaten ne güzelll :)içini ferah tut Allah'ın izniyle olur:)ben 2 mg 3 mg göz kararı enjektöre ne kadar geldiyse sıkıyorum valla aza çoğa bakmıyodum :):)

canım bi süresi yok.ben bu ay ilk kez kullandım allah'ıma şüküerler olsun ilk denemede oldu.
Topu topu 3 aydır istiyodum ama sabredemedim aldım :)

ne güzel rabbim kucağına almayı nasip etsin inşalalhh böyle güzel haberleri görünce çok mutlu oluyorum :KK16::KK16: Ben 3 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım 2.tüp bebeğim şubatta kimyasal gebelik oldu ve 2 hafta sürdü düştü:KK14::KK14::KK14: Geçen ay presde aldım kullandım olmadı bu ay yine kullanıcam rabbim banada bu ay nasip eder inşalalhh sende dua et bizler için hamilelerin duası kabul olur allahın izniyle:KK16::KK16::KK16:

Amin canımmm Allah razı olsun darı tüm isteyenlerin başına :)
bizde şükürler olsun herhangi bi sorun yoktu ama olsun sizinde düzelmiş zaten ne güzelll :)içini ferah tut Allah'ın izniyle olur:)ben 2 mg 3 mg göz kararı enjektöre ne kadar geldiyse sıkıyorum valla aza çoğa bakmıyodum :):)

evet canım düzeldi çok şükür, biz de evlendiğimizden beri bebek istiyoruz :) evlenme tarihlerimiz de bir gün arayla sanırım, inşallah ben de yakında senin gibi müjdeli haberi alırım :)

ne güzel rabbim kucağına almayı nasip etsin inşalalhh böyle güzel haberleri görünce çok mutlu oluyorum :KK16::KK16: Ben 3 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım 2.tüp bebeğim şubatta kimyasal gebelik oldu ve 2 hafta sürdü düştü:KK14::KK14::KK14: Geçen ay presde aldım kullandım olmadı bu ay yine kullanıcam rabbim banada bu ay nasip eder inşalalhh sende dua et bizler için hamilelerin duası kabul olur allahın izniyle:KK16::KK16::KK16:

Allah yardımcın olsun bebesko. umudunu yitirme sakın, inşallah yakında bebeğine kavuşursun. tüp bebek tedavisi sonrası kendiliğinden hamile kalan o kadar çok kadın var ki. umarım sen de bunlardan biri olursun. bu ay çok çalışmalıyız :))

evet canım düzeldi çok şükür, biz de evlendiğimizden beri bebek istiyoruz :) evlenme tarihlerimiz de bir gün arayla sanırım, inşallah ben de yakında senin gibi müjdeli haberi alırım :)

allah yardımcın olsun bebesko. Umudunu yitirme sakın, inşallah yakında bebeğine kavuşursun. Tüp bebek tedavisi sonrası kendiliğinden hamile kalan o kadar çok kadın var ki. Umarım sen de bunlardan biri olursun. Bu ay çok çalışmalıyız :))

allah razı olsun canımm içimde hep umudum var çok şükür normal yollla olacağına inanıyorum allahın izniyle bu ay ben incir kürü taptım kendime eşimde çakşır otu yedi balla karıştırıp bide dr sipermler daha kaliteli olsun diye e vitamini verdi evikap ayın 1 de adet oldum çalışmalara başladık bile inşalalh bu ay bizlerde hamile olcaz :KK16::KK16::KK16:

olur inşş canımm Allah en kısa zamanda nasip eder sanada bebişini :)pozitift ol ama karamsar olma sakın..

Allah yardımcın olsun bebesko. umudunu yitirme sakın, inşallah yakında bebeğine kavuşursun. tüp bebek tedavisi sonrası kendiliğinden hamile kalan o kadar çok kadın var ki. umarım sen de bunlardan biri olursun. bu ay çok çalışmalıyız :))

2 eylül 2012 canımm benimm :)
inşş doğum zamanımızda aynı olur dene preseedi bir an önce :)

olur inşş canımm Allah en kısa zamanda nasip eder sanada bebişini :)pozitift ol ama karamsar olma sakın..

GELSİN ARTIK NAZLI BEBİŞİM BEN 5 YILLIK EVLİYİM 30 YAŞINDAYIM :KK43: EVİMİN NEŞESİ DAHA FAZLA BEKLETMEZ İNŞALALH BİZİ ALLAHIN İZNİYLE GELİR ARTIK SİZLER DAHA YENİ EVLİSİNİZ NE GÜZEL RABBİM NASİP ETMİŞ SEN JELİ KAÇ GÜN KULLANDIN CANIM O AY

2 eylül 2012 canımm benimm :)
inşş doğum zamanımızda aynı olur dene preseedi bir an önce :)

benim de 1 eylül :)) adetim biter bitmez çalışmalara başlıyorum, umarım sana yetişirim hamilelikte, deneyimlerimizi paylaşırız burdan :))

GELSİN ARTIK NAZLI BEBİŞİM BEN 5 YILLIK EVLİYİM 30 YAŞINDAYIM :KK43: EVİMİN NEŞESİ DAHA FAZLA BEKLETMEZ İNŞALALH BİZİ ALLAHIN İZNİYLE GELİR ARTIK SİZLER DAHA YENİ EVLİSİNİZ NE GÜZEL RABBİM NASİP ETMİŞ SEN JELİ KAÇ GÜN KULLANDIN CANIM O AY[/QUOTE]

canım ben yeni evliyim ama 31 yaşındayım. sakın umutsuzluğa kapılma. 40 yaşında bayanlar dahi normal yolla hamile kalabiliyor. inşallah biz o kadar beklemeyiz. iyi düşün sonuç iyi olsun tatlım :)

bende bu ay kullandım bakalım sonuç ne olacak 17 sinde adet günüm inşallah olmaz buraya yazarım arkadaşlar dua edin bana inşallah hamile kalmışımdır :KK66: ALLAH isteyen herkeze versin bebişleri

Herkese Günaydın kızlar. Bende bu ay kullanmayı düşünüyorum. Eşim de morfoloji sorunu var. 7 aydır bebeğimizi bekliyoruz. Rabbim daha çok bekletmesin inşallah. Bu ürünün sahteleri olduğunu duydum. Alırken nelere dikkat etmeliyim tavsiyesi olan var mı?

Herkese Günaydın kızlar. Bende bu ay kullanmayı düşünüyorum. Eşim de morfoloji sorunu var. 7 aydır bebeğimizi bekliyoruz. Rabbim daha çok bekletmesin inşallah. Bu ürünün sahteleri olduğunu duydum. Alırken nelere dikkat etmeliyim tavsiyesi olan var mı?

Canım senden duydum bende o jeli ve gercekten bir çok kişi kullanmış... Ve hAmile kalmIşlar...Kullananlar da hiç bize demiyorlar... Çok kırıldım valla onlara... Neyse iyi ki sen böyle birşeyi dile getirdin canım... Sen bu ay kullanacakmısın... Ben bu ay hamile kalamazsam... Bende kullanırım canım... Sen tecrübe edersen benide bilgilendirirmisinn...
inşallah vesile olur tatlım...

Canım senden duydum bende o jeli ve gercekten bir çok kişi kullanmış... Ve hAmile kalmIşlar...Kullananlar da hiç bize demiyorlar... Çok kırıldım valla onlara... Neyse iyi ki sen böyle birşeyi dile getirdin canım... Sen bu ay kullanacakmısın... Ben bu ay hamile kalamazsam... Bende kullanırım canım... Sen tecrübe edersen benide bilgilendirirmisinn...
inşallah vesile olur tatlım...

Kız burda da mı bulduk birbirimizi. Hemşehrim benim:) bende bi kaç topikte gördüm canım belki meleğimize vesile olur.ben bu ay kullanayım bakim. Rabbim nasip eder inşallah.

Kız burda da mı bulduk birbirimizi. Hemşehrim benim:) bende bi kaç topikte gördüm canım belki meleğimize vesile olur.ben bu ay kullanayım bakim. Rabbim nasip eder inşallah.

Sen nerde ben orda :) bize bizden başka dost yok hemşerim benim...
Hadi inşallah vesilen olsun canım...
Benin bugün 14. Günüm bu ay erken yumurtladım sanırım...12. Gün ateşim 36.2 idi zaten 10. Gün ve 11. Gün kasık ağrım be akıntım vardı 12. Gün çatladı sanıyorum...bugün 14. Günüm ve ateşim 36.7 çıktı canım... Hayırlısıyla bu ay gelir inşallah meleğim... Olmazsa gelecek aya bende kullanırım tatlım.. İyice tecrübe et emi :)

Sen nerde ben orda :) bize bizden başka dost yok hemşerim benim...
Hadi inşallah vesilen olsun canım...
Benin bugün 14. Günüm bu ay erken yumurtladım sanırım...12. Gün ateşim 36.2 idi zaten 10. Gün ve 11. Gün kasık ağrım be akıntım vardı 12. Gün çatladı sanıyorum...bugün 14. Günüm ve ateşim 36.7 çıktı canım... Hayırlısıyla bu ay gelir inşallah meleğim... Olmazsa gelecek aya bende kullanırım tatlım.. İyice tecrübe et emi :)

Aşk olsun ferdaaaaaaaaaaaa bu nasıl laf ben ne oluyorum burda dost değilmiyimmm :KK43:

Aşk olsun ferdaaaaaaaaaaaa bu nasıl laf ben ne oluyorum burda dost değilmiyimmm :KK43:

Ayyyy Kıyamam ben sana olurmu hiç kuzum... Öyle olmasa dualar edermiyim hiçççç :KK16:
Özleme kırıldım da azıcık... Onun için hemşerimle dertleştim...
Hepimiz yaşadıklarımızı tecrübelerimizi paylaşıyoruz sıkıntılarımızı sevinçlerimizi... Sanki çok eskiden beri tanıyor ve seviyorum sizleri...
Ağlama bakim sen... Sende bebiş var... Üzmek yok bebişi :KK66:
İyi bak kendine bizde arkandan hemen gelelim inşallahhhh :KK16:

Merhaba kızlar preseed jel kullanıp bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alan oldu mu?Ben çok okudum işe yaradığını duydum fakat çoğunluğunun da düşükle sonlandığını da gördüm:KK43:
Bu ay bende kullanmak istiyorum fakat açıkçası korkuyorum.Kullanan ve sorun yaşamayan arkadaşlar varsa lüüütfen bana cevap versinler.buna çok ihtiyacım var:KK43:

X