Preseed kullananlar

Canım Merhaba ben de bu ay bu jeli almayı planladım ama son anda vazgeçtim. Vazgeçme sebebim bu jelle hamile kalanların bir kısmı düşük yaşamış. Hepsi değil ama bir kısmı. Tabi ki bu işler Allahın takdiri sebebini bu jele bağlayamayız ama ben bu riski göze alamadım. Rabbim ne zaman uygun görürse o zaman bana evlat nasip edecektir ben buna inanıyorum.

bende bu ay ilk kez preseed kullanacağım dün sparişini verdim bugün elimde olacağını söylediler.epey araştırdıktan sonra bir arakadaşın da tavsiyesi ile almaya karar verdim.yalnız kafama takılan bir kaç soru var yardımcı olursanız seviniirm.tr de satılan prseedlerin sahte olma olasılığı varmış ben aldığım yeri aradım tr de en büyük ecza depolarından biriymiş amerikadan geliyor %100 orjinal denildi ama yinede içime kurt düştü siz bu ürünü nereden alıyorsunuz yardımcı olursanız çok sevinirim..formun başlarına bakltımda hamile kalanların çogu yapancı ülkede olanlar.türkiyeden bu ürünü alıpta hamile kalan varmı..varsa lütfen yazsın ve hangi siteden aldınız .... yurt dışında olan bir çok yakınım var ama istenecek birşey değilki çok mecbur kalırsam direk yurt dışından getirtmeyi düşünüyorum ..Rabbim yardımcımız olsun kızlar bu jel bir vesile olur ve inş tez zamanda göbüşlerimiz dolar....birde jeli kullandıgınız dönemler ovilasyon testide kullandınızmı yoksa sadece o günlere denk getirsek yeterli olurmu..preseed konusunda tecrubeli arkadaşlar cvplarınızı bekliyorum.hoşçakalın kızlar

geçen ay gg dan alan bir arkadasım şuan hamile. oda imkansız diyodu ama şimdi hamilelik sevinci yaşıyor. düşük konusuna gelince kullanmayanlarda da oluyo veya dediğiniz gibi kullananların bir kısmında olmuyo bu birazda bünyeyle alakalı sanırım.
bu ay bende kullanmayı düşünüyorum ama ne zaman kullanılacağını bilmiyorum :26:

böyle hamilelik haberleri beni gerçekten mutlu ediyor:)).Bende gg dan aldım. bu ay kullanmayı düşünüyorum.İnşallah bende bebişime kavuşurum.

canım inan o kadar çok şey denedim ki bunu da denemek istediğimi biliyorum.yoksa aklımda hep kalıcakTabiki Allah ın takdiri...hem bak bir kısmıda sağlıklı bebişlerine kavuşmuşlar

böyle hamilelik haberleri beni gerçekten mutlu ediyor:)).Bende gg dan aldım. bu ay kullanmayı düşünüyorum.İnşallah bende bebişime kavuşurum.

benimkide ordan :))
hadi bakalım mayısta bizde hamiş haberi veririz inşallah :))

canım ben bu ürünü gg den tavsiye üzerine aldım.Daha önce alıp kullananlarla iletişime geçtim.aklıma yattı açıkçası ve aldım.bu ay kullnıcam çok heyecanlıyım.tabi ovulasyon testi ile birlikte kullanıcam.bana yardımcı olursa sanada yazarım:))dua edin

ne güzel yazmışsın yaaa.Mayısta alırız diyosun yani bebiş haberleriniinşallah inşallah....

inşallah canım ben bütün araç gereçleri tamamladım zaten
bçt kürü
soğan kürü
preseed jel
ovulasyon testlerim
gebelik testlerim
erken gebelik testlerim
veeeeeee
tabiki ben ve eşim
yeni maratona hazırız inşallah bebeğimizi buluruz

oooo tam takım hazırsın yani...ben kür filan yapmıyorum ama diğerlerinin hepsi bende de tamamherşeyin hayırlısını diliyorum.umarım alırız kucaklarımıza sağlıklı bebişlerimizi...mutlaka haberleşelim olur mu.ben bu haftasonu başlıyorum.

bende 1 nisanda rengli oldum ovulasyon testi ile dün çift çizgiyi gördüm yani 16 .günümde :) ama çalışmalara ayın 10 da başladık 1 er gün arayla 14.günümde ve 16.günümde jeli kullandım mart ayında tüp bebek yaptırmıştım tuttu fakat kimyasal gebelik oldu 2012 şubattan bu yana deniyorzu aşılama tüp bebek allahın izni ile normal yolla hamile kalcama inanıyorum bu jelde vesile olcak inşalalh dualarınızı eksik etmeyin lütfen rabbimin izmiyle mayısta hepimiz hamile olalım sağlıklı va hayırlı evlatlar dünyaya getirelim inşallah

ben kürleride denemek istiyorum bu ay ne olursa olsun.....
haberleşelim canım ama ben daha başlayamıyorum yarın batım bakalım bi geçsin sonra bakacayız

hadi bakalım inşallah tutar canım dualarım seninle. mayısta hepbirlikte hamile kalalım inşallah

hadi bakalım inşallah tutar canım dualarım seninle. Mayısta hepbirlikte hamile kalalım inşallah

allah razı olsun canımm rabbim hepimize vercek tez zamanda inşalalh ben 5 yıllık evliyim yaşımda 30 çok istiyoruz bi bebeğimiz olsun sağlıklı ve hayırlı tabikide

allah razı olsun canımm rabbim hepimize vercek tez zamanda inşalalh ben 5 yıllık evliyim yaşımda 30 çok istiyoruz bi bebeğimiz olsun sağlıklı ve hayırlı tabikide

canım inşallah tutarda bizde mayıs hamileleri oluruz:)dua edelim birbirimize:)

canım inşallah tutarda bizde mayıs hamileleri oluruz:)dua edelim birbirimize:)

inşallah canımmm hepimiz mayısta hamiş olalım burda bayram edelim inşallah birbirimize haber verelim paylaşalım ben aynı zamanda incir kürü yapıyorum kendim için her sabah içiyorum 1,5 aydır eşimde siperm kalitesi için evikap ilaç içiyo ben 3 aşılama 2 tüp bebek yaptırdım sadece 2 tüp bebeğim tuttu oda kimyasalgebelik oldu 1 haftalıkken düştü 2 ay olcak inanıyorum ki rabbim normal yola vercek bana hayırlı bi evlat ve hepimize

Arkadaşlar merhaba biz de erkek infertilitesi mağdurlarındanız bu konuda preseed faydalıymış galiba eşim bu hafta test verdi ve değerlerimiz çok güzel geldi bu durumdayken tabi takdir Allahın ama garantiye almak istiyoruz günlerimizi preseed kullananlar yardımcı olabilirler mi ben ilk defa duydum bu ürünü de cahilim birazcık bu konuda

canım benimde eşimin siperm değeri düşük çıktı 2 ay önce ilaç kullanıyo 1,5 aydır dr 2ay kullan dedi nisan 8 de tam 2 ay olcak bizde bu ay değerlerinin düzeldiğine inanıyoruz eşim test verecek ayın 8 de biz bu ay jeli kullanıp verimli günleri değerlendiridik takdir rabbimin o ol dediyse olmuştur inşallah bu ay meleğim benledir inşalalh aminnn.ben ovulasyon testi ile beraber yaptım yumurtlamam 16.günüme denk geldi ben jeli 14 ve 16 gün kullandım bakalım herşeyin hayırlısı

kızlar bende bu ay preseed almayı düşünüyorum..
hatta birazdan sipariş verecem inşalllah..
nerden hangi siteden almalıyım..
gitti gidiyorda var..
başka uygun olan site var mı?

kızlar şimdi ebaydan aldım preseedimi..
50 ovulasyon+50 gebelik testi+preeseed hepsi 80 tl tuttu..
6 gün içinde gelecekmiş..
benim yumurtlama o zamana kadar geçebilir de..
ama olsun..
olmadı gelecek aya kullanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…