Preseed kullananlar

aslında bu jel sperm sayısı dusuk olanlara daha cok onerılıyor dıye okumustum umarım faydasını goruruz hepımız cnm

saol canım. inş bunun sayesinde göbüşler bebkle dolar herkesin. ben de boş durmadım araştırdım, kadının vajinasından ilişki sırasında salgılanan sümüksü bir sıvı gelirmiş çok az miktarda, bu sıvı spermin yumurtalara yapışmasında çok etkinmiş, preseed de bu özellik ve miktarda fazla olduğu için spermlerin rahime yapışmasında etkin rol alıyormuş. ne güzzeeelll yaa amerikada gebelikte şansı en çok arttıran yardımcı ürün olarak seçilmiş.

kızlar ben de hamile kalmaya çalışırken preseed kullanmıştım sanırım gitti gdyrdan aldım. o enjektorleri hiiiiç kullanmadım. direk aldım penise kaydırıcı uygular gibi uyguladım. zaten harika bir vajinal kaydırıcı. bir de ben sürekli ballı vitex yedim aktarlarda var. aynı zamanda boşalmadan sonra ya hayy ya muhyi ya falık okudum bebecik yaşasın büyüsün diye. 2.ayımda oldu elh :)

kızlar ben de hamile kalmaya çalışırken preseed kullanmıştım sanırım gitti gdyrdan aldım. o enjektorleri hiiiiç kullanmadım. direk aldım penise kaydırıcı uygular gibi uyguladım. zaten harika bir vajinal kaydırıcı. bir de ben sürekli ballı vitex yedim aktarlarda var. aynı zamanda boşalmadan sonra ya hayy ya muhyi ya falık okudum bebecik yaşasın büyüsün diye. 2.ayımda oldu elh :)

hım bu içimi rahatlattı yoksa o aplikatörlerle ileri itemeyecektim , ballı vitex nedir netten hemen bakıyorum , hamilesin galiba hayırlı olsun

evet hamileyim. vitex aslında hayıt tohumu demek. hayıt tohumu ise kaliteli yumurta üretimini sağlıyor. her öğünde aç karnına aldım. tadını ben çok sevmiştim bazıları sevmiyor. Awe Cemre buradan alabilirsiniz. bir de ovulasyon gununu iyi bilmek lazım benim siklusum uzundu 32 gun. o kaygan sıvıyı hergun aradım yumurta akı kıvamında olan. aynı zamanda bazı arkadaslar labaquıck ovulasyon testi ile de surecı hızlandırmıslardı

evet hamileyim. vitex aslında hayıt tohumu demek. hayıt tohumu ise kaliteli yumurta üretimini sağlıyor. her öğünde aç karnına aldım. tadını ben çok sevmiştim bazıları sevmiyor. Awe Cemre buradan alabilirsiniz. bir de ovulasyon gununu iyi bilmek lazım benim siklusum uzundu 32 gun. o kaygan sıvıyı hergun aradım yumurta akı kıvamında olan. aynı zamanda bazı arkadaslar labaquıck ovulasyon testi ile de surecı hızlandırmıslardı

anladım canım bende tükürükten ovulasyon testi var gelecek ay kullanacam bakalım ne olacak inşallah bayram hediyesi olur bize ,isteyen herkese amin amin

ben de bu ay kullanmayı düşünüyorum kızlar inş vesile olur.araştırırken düşük falan bşyler çıktı inş Rabbm isteyen herkese nasip eder ve tamamına erdirir hayırlısıyla.

kizlar benim preseed 2. ayimda da ise yaramadi malesefff regl oldum...tupun icinde kalmadi azicik var oda kayganlastirici olarak kullanilir..
onumuzdeki ay almayi pek dusunmuyorum ne yapsam bilmiyorum sizce alayimmi ?

Son düzenleme:
kizlar benim preseed 2. ayimda da ise yaramadi malesefff regl oldum...tupun icinde kalmadi azicik var oda kayganlastirici olarak kullanilir..
onumuzdeki ay almayi pek dusunmuyorum ne yapsam bilmiyorum sizce alayimmi ?

senı merak ettım geldım baktım hayırlısı canım zamanı degıl demekkı ıstersen bırkac ay ara ver bu bıle stres olmamıza neden oluyor sonra tekrar alırsın...benımde 10 gunum var kasıklarım fena agrıyor ınsallah faydsını goruruz...

ben de bu ay kullanmayı düşünüyorum kızlar inş vesile olur.araştırırken düşük falan bşyler çıktı inş Rabbm isteyen herkese nasip eder ve tamamına erdirir hayırlısıyla.

kusummmmmmmm sen buralara mı geldın:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

reglı oldunmu sen?dun testı yenılıektın gorusemedım balım

senı merak ettım geldım baktım hayırlısı canım zamanı degıl demekkı ıstersen bırkac ay ara ver bu bıle stres olmamıza neden oluyor sonra tekrar alırsın...benımde 10 gunum var kasıklarım fena agrıyor ınsallah faydsını goruruz...

tatlim bende oyle dusunuyorum ara vericem bu arada sen ins. hamilesindir kasiklara agri girmesi falan belki belirtidir..:KK16:

snowflaken nerelerdesin nasil oldun cnm? gectimi mantar oldum demistin merak ettim seni:KK3:

gerçekten işe yarıyo mu preseed ovu testiyle beraber mi kullanmak gerekiyo :26:

ovu testiyle kullanmana gerek yok ama ben ovu testiyle kullandim daha sansimi arttirmak icin 2 ay kullandim olmadi malesef..
hamile kalanlarda var tabi ama cok yok bence...

ay bende bu ay kullanacam bünyem çok hasas inşalah mantar yapmaz, mantar yapmasın diye sebamed vajinal likitini aldık biz ,kullanan arkadaş öyle kullanmış mantar olmamış ilk ayındada hamile kaldı , ama herkes farklı tabi adetim bitsin hemen başlıyacam

kızlar daha once vajınıt vb varsa mantar olur. bu jel zaten ozellıkle kadın vajınal sıvısına benzer uretılmıs. once bı tedavı olun. zaten mantar sıstıt vb hamıle kalmayı zorlastırıyor. bır de preseed ı kullanırken ıcınıze bolca sıkmanıza gerek yok az penıse uygulayın yeter. ılıskı esnasıdna altınıza yastık koyun ve hafıf egımlı bır bıcımde bosaltım olsun. hemen kalkmayın. 10 dk durun saga sola donun kasıklarınıza dogru. bır de daha once yazmıstım ben ballı vitex yedim bolca çok yumurtluyorsunz o zaman. vitex hayıt tohumu demej

snowflaken nerelerdesin nasil oldun cnm? gectimi mantar oldum demistin merak ettim seni:KK3:

geldım tatlım geldım kkye bakıyorumda buraya gırmeyı unutuyorum:26::26:

gectı yaa çok skur 5-6 gun falan sürdü..ilaç kullanmadım kendılınden gectı allahtan::KK1:

reglıme kaldı 4 gun esım hamılesın deyıp duruyo:KK9:allahım ınsallah yaaa hıcbırsey hıssetmıyorum bakalım

X