Preseed kullananlar

arkadaşlar bu jelle hamile kalan da var kalamayanda ,umut işte insanlar deniyor

canım meraba nasılsın ? Bebiş çalışmnaların nasıl gidiyor.ben bu adetimde aşılama yaptırıcam inş. Ilk denememde tutar.. Senin durumun nasıl ? :) inş. Iyi gelişmeler vardır sendede...

canım meraba nasılsın ? Bebiş çalışmnaların nasıl gidiyor.ben bu adetimde aşılama yaptırıcam inş. Ilk denememde tutar.. Senin durumun nasıl ? :) inş. Iyi gelişmeler vardır sendede...

merhaba canım iyiym sağol sen nasılsın , gelişmeleri topiğe yazıyorum , şuan hiç birşey yok ama beklememiz gerekiyor hayırlısı , topiği takipte kal :)

anladım tatlım bende bi arkadsa göndermiştim ama işe yaramamış :) inşalah durumu olmayan birine gider preseedler ...

İnşallah.. Allah gönlümüze göre hayırlısını versin. Herşey vesile işte.:KK9: ::
Bacım, özel mesajlara cevap yazamıyormuşum ya beeenn::

Son düzenleme:
İnşallah.. Allah gönlümüze göre hayırlısını versin. Herşey vesile işte.:KK9:

amin cnm inşallah ben diğer bebek yolu gözleyen dıger arkadslara bildirdim preseed ısteyen varsa ulassın dıye umarım bı sakıncası yoktur :KK17: belkkiii birilerinin hamiş kalmasına vesile olursuuun tatlım :KK66:

amin cnm inşallah ben diğer bebek yolu gözleyen dıger arkadslara bildirdim preseed ısteyen varsa ulassın dıye umarım bı sakıncası yoktur :KK17: belkkiii birilerinin hamiş kalmasına vesile olursuuun tatlım :KK66:

Çok teşekkür ediyorum hiçbir sakıncsaı yok elbette :KK16:, ben sık takip edemiyorum. İrtibat halinde kalırsan çok sevinirim. :KK42:

Amin amin amin üç kere amin... Sağolasın Bacım, ben de mümkün olduğunca takipte kalmaya çalışırım.

canımm nerelerdesıııınnn bana mutlakaa ulaşşşş 2 tane arkadas bulduuuuuuuuummmm sana adreslerini bilgilerini msjla atimmm sen gerekeni yaparsın ama özel msj kutununaa bakkk haaa :KK70::KK70:

canımm nerelerdesıııınnn bana mutlakaa ulaşşşş 2 tane arkadas bulduuuuuuuuummmm sana adreslerini bilgilerini msjla atimmm sen gerekeni yaparsın ama özel msj kutununaa bakkk haaa :KK70::KK70:

Bacım, bakıyorum bakıyorum embesil gibi oldum göremedim, tekrar alabilir miyim acabağ?? Özel mesajlari yani :)

Son düzenleme:
X