Preseed kullananlar

amin cnm insallah zaten 2.ay bu preseed kullanisim hamile kalmazsam almicam bir daha preseed..:KK23:

ovulasyon testıde kullanıyomusun yumurtlama gunlerın ıcın??? ya ben ılk kullandıgımda ovulasyon testıyle yumurtlama gunlerımde kullanmıstım ama bıraz bol ve derine enjtekte ettım ve 1.5 yıldır hamıle kalamıyordum işe yaramıstı sende derınıne enjekte et bıraz bol kullan bakalım canım... belkı işe yarar dıye soyluyorum birde inşallah orjinal preseed almıssındır cnm sahtesıde oluyomus

ovulasyon testıde kullanıyomusun yumurtlama gunlerın ıcın??? ya ben ılk kullandıgımda ovulasyon testıyle yumurtlama gunlerımde kullanmıstım ama bıraz bol ve derine enjtekte ettım ve 1.5 yıldır hamıle kalamıyordum işe yaramıstı sende derınıne enjekte et bıraz bol kullan bakalım canım... belkı işe yarar dıye soyluyorum birde inşallah orjinal preseed almıssındır cnm sahtesıde oluyomus

bol kullandim tamda dedigin gibi en derine enjekte ettim diyebilirim:KK9: yumurtlama testi almistim dijital olanlarindan tam ona gore ogun uyguladim..
valla yurtdisinda oturuyorum buradan preseed tatlim ama bilmem ki sahtesi oluyormus evet...

bol kullandim tamda dedigin gibi en derine enjekte ettim diyebilirim:KK9: yumurtlama testi almistim dijital olanlarindan tam ona gore ogun uyguladim..
valla yurtdisinda oturuyorum buradan preseed tatlim ama bilmem ki sahtesi oluyormus evet...

yaa ben derıne gonderemıyorum ne bıcım yapmıslar borularını:KK1::KK1::KK1::KK1:canım yanıyor ve zorlanıyorum ama ayaklarımı ııce havaya dıkıyorum jelden snra hıc olmadı oyle sansımı denıyorum

yaa ben derıne gonderemıyorum ne bıcım yapmıslar borularını:KK1::KK1::KK1::KK1:canım yanıyor ve zorlanıyorum ama ayaklarımı ııce havaya dıkıyorum jelden snra hıc olmadı oyle sansımı denıyorum

kızlar önümüzdeki ay inşallah ben de başlıcam proseede bizim sorun sayı morfoloji ve dna hasarı bize de olur mu?? kullanım talimatı yazıldığı gibi mi

bilmiyorum cnm ya bana basit geldi derine enjekte etmesi....
sen zorlaniyorsan ucuna bol jel sur sonra iceriye enejte et ozaman zorlanmazsin

ınsallah hamılesındırrrrr strese gırme cnm inşallah busayede hamılekalırız bızde umut oluruz dıger arkadaslara

insallah snowflaken bu jel hepimize umut olsun insallah.
bende hic hamilelik belirtisi yok:KK25:
sadece gogsume cok siddetli agri giriyor birde yaniyor sanki ici...

Son düzenleme:
benim enjektörlerin ucu açık kızlar.
boru gibi bişey, içeri sokmaya çalışırken hep döküldü içindeki jel... bunun başka bi yöntemi var mı? ben mi hakkatten beceriksizim acep?

bir de preseed ile birlikte karbonatlı duş uygulayan var mı içnizde?

önümüzdeki ay bende kullanıcam allah izin verirse, sperm az ve morf.2 bize de olur mu acaba :s korbonatlı duşu iyi bilen biri varsa bizi aydınlatabilir mi nasıl olu ne işe yarıo herkes farklı yorumlar yapmış anlıyamadım.

önümüzdeki ay bende kullanıcam allah izin verirse, sperm az ve morf.2 bize de olur mu acaba :s korbonatlı duşu iyi bilen biri varsa bizi aydınlatabilir mi nasıl olu ne işe yarıo herkes farklı yorumlar yapmış anlıyamadım.

heraldi bilen yok canım yoksa cevap yazarlardı çoktan

kızlar önümüzdeki ay inşallah ben de başlıcam proseede bizim sorun sayı morfoloji ve dna hasarı bize de olur mu?? kullanım talimatı yazıldığı gibi mi

aslında bu jel sperm sayısı dusuk olanlara daha cok onerılıyor dıye okumustum umarım faydasını goruruz hepımız cnm

bilmiyorum cnm ya bana basit geldi derine enjekte etmesi....
sen zorlaniyorsan ucuna bol jel sur sonra iceriye enejte et ozaman zorlanmazsin

cok derıne ınemesemde yarıya kadar aldım oyle enjekte ettım ama sonra ayaklarımı dıktım havaya akmadı hıc dısarı

saol yınede:KK34:

insallah snowflaken bu jel hepimize umut olsun insallah.
bende hic hamilelik belirtisi yok:KK25:
sadece gogsume cok siddetli agri giriyor birde yaniyor sanki ici...

zaten bırcogu hamıle olan kısı alsında hamılelıkm belırısı yasamadıgını soyluyor inşallah yaaa bende yumurtlama gunlerındeyım yarında tatıle cıkıyoruz belkı hava degısımı bu jel hepsının faydasını goruruzz ınsalahh

benim enjektörlerin ucu açık kızlar.
boru gibi bişey, içeri sokmaya çalışırken hep döküldü içindeki jel... bunun başka bi yöntemi var mı? ben mi hakkatten beceriksizim acep?

bir de preseed ile birlikte karbonatlı duş uygulayan var mı içnizde?

bızımkıde acık cnm muhtemelen hepsı aynı ama benımkı hıc akmadı cokmu beklettımn acaba?

karbonatlı dus nasılmıs hıc duymadım

X