Preseed kullananlar

evet ilk kullanımda hamile kaldım. bu forumda okudum yanlış hatırlamıyorsam. tabi kullanıp hamile kaldıktan sonra gördüm. o kadar da araştırmıştım halbuki kullanmadan önce. korkularım azda olsa yatışsın diye yardım almak istedim. inşallah korkularım yersizdir.

ne guzel bir kullanimda hamile kalmissin ama eminim cok uzun zamandir hamile kalmak icin ugrasmiyorsundur..
genelde oyle oluyor 4-5 ay veya 6-7 ay hamile kalamayanlar kaliyor diye dusunuyorum..
bence korkularin tamamen yersiz tatlim hic oyle kotu seyler dusunme
iyi dusun iyi olsun...

bende toplam 2kere kullandım yumurtlama gulernde pek calısma olmadı umıdımyok bu ay benımde hakkımda hyırlısı artık

merhaba, foruma yeni üye oldum ve bende preseed kullanarak hamile kalanlardanım. daha 5 haftalık ve ilk doktor kontrolüme 27 haziranda gideceğim. preseed ile hamile kalanların düşük riskinin çok yüksek olduğunu okudum bir yerde ve içime büyük bir korku düştü. burada preseed ile hamile kalıp bebeğini kucağına alan arkadaşlar yazarlarsa çok mutlu olurum. yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. teşekkürler.

korkma arkadaşım korkma... negatif düşünme lütfen.
arkadaşım bu jelle hamile kaldı, ikinci kullanımında kalmıştı. nur topu gibi, sağlıklı bir oğlu var, 3 yaşında oldu bile sıpa hatta.
hem de arkadaşımda kan pıhtılaşması sorunu vardı, her gün bi iğne yapıyordu kendisine... düşük tehlikesi bile demedi doktoru. iğnelerini oldu, bebeğini de sağlıkla doğurdu çok şükür.

şimdi ben de kullanmayı düşünüyorum. jelim geldi kargoyla. nasıl yapsam, ne etsem... diye düşünüyorum. size bi bakıyım dedim.
karbonatlı vj duş da yapmak istiyorum.. acaba jele mi karıştırsam.. nasıl olur?
bi fikri olan var mı?

korkma arkadaşım korkma... negatif düşünme lütfen.
arkadaşım bu jelle hamile kaldı, ikinci kullanımında kalmıştı. nur topu gibi, sağlıklı bir oğlu var, 3 yaşında oldu bile sıpa hatta.
hem de arkadaşımda kan pıhtılaşması sorunu vardı, her gün bi iğne yapıyordu kendisine... düşük tehlikesi bile demedi doktoru. iğnelerini oldu, bebeğini de sağlıkla doğurdu çok şükür.

şimdi ben de kullanmayı düşünüyorum. jelim geldi kargoyla. nasıl yapsam, ne etsem... diye düşünüyorum. size bi bakıyım dedim.
karbonatlı vj duş da yapmak istiyorum.. acaba jele mi karıştırsam.. nasıl olur?
bi fikri olan var mı?

bence hıcbırseyle karıstırma dırek sur

kızlar ben dun reglı oldun zaten az kullanmıstım bu ay umudum yoktu ama onumuzdekı gunler korksun bendn:KK47::KK47::KK47:

ben preseedle hamıle kalanlardanım ama maalesef bebegımı 25 haftalıkken oğlumu kaybettım kalbi durdu allah kımseye yasatmasın... doktorum 3 ay korunmamı onerdı bakalım yıne hamıle kalamassam preeseed i yıne denıcem oncekınde yaklasık bırbucuk senedır hamıle kalamamıstım ve preseed e ılk denemede kalmıstım allah kımseye evlat hasretı cektırmesın

ben preseedle hamıle kalanlardanım ama maalesef bebegımı 25 haftalıkken oğlumu kaybettım kalbi durdu allah kımseye yasatmasın... doktorum 3 ay korunmamı onerdı bakalım yıne hamıle kalamassam preeseed i yıne denıcem oncekınde yaklasık bırbucuk senedır hamıle kalamamıstım ve preseed e ılk denemede kalmıstım allah kımseye evlat hasretı cektırmesın

çok uzuldum rabbım bır daha aynı acıyı yasatmasın ınsallah...

inşallah hıcbırseye gerek kalmadan kavusursun yavruna

kızlar ben 12 hazıranda adet oldum benim verimli olduğum günler ne zaman ,normalde ben adet olduğum tarihin üzerine 10 gün sayıyordum ,şimdi tükürükten ovulasyon testi aldıkya ona bakıyorum bakıyorum verimli günlere hala geçmedik 10 gün değilde 14 mü saymam gerekiyor kafam karıştı ,yardım ederseniz sevinirim

kızlar ben 12 hazıranda adet oldum benim verimli olduğum günler ne zaman ,normalde ben adet olduğum tarihin üzerine 10 gün sayıyordum ,şimdi tükürükten ovulasyon testi aldıkya ona bakıyorum bakıyorum verimli günlere hala geçmedik 10 gün değilde 14 mü saymam gerekiyor kafam karıştı ,yardım ederseniz sevinirim

kac gunde bir adet oluyorsun? mesela ben 24 gunde bir adet oluyorum en son 14 haziranda adet oldum bugun yumurtlama gunum 11. hatta preseed ile birlikte insallah hamis kalciz:KK76:

Kızlar bu jeli nasıl alabilirim? Nerden alınıyor yani? Yardııımm...

28-27 günde bir gerç 1,5 ayda 3 defa adet oldum ilaçlarda ama en son adetim 12 si

sogan kurunu siddetle tavsiye ediyorum cok faydasi var
benim adetim duzenli olmasina ragmen bu ay yapiyorum bugun 10. gunum 5 gun daha icicem
sabah aksam iciliyor, idrar yolu enfeksiyonu vardi kalmadi 3. 4. gunlerde hemen gecti sogan kuru cidden ibrahim saracoglu deyimi ile mucize gibiymis..
hamile kalanda cok....herseyi deniyoruz napalimm:KK19:

Son düzenleme:
sogan kurunu siddetle tavsiye ediyorum cok faydasi var
benim adetim duzenli olmasina ragmen bu ay yapiyorum bugun 10. gunum 5 gun daha icicem
sabah aksam iciliyor, idrar yolu enfeksiyonu vardi kalmadi 3. 4. gunlerde hemen gecti sogan kuru cidden ibrahim saracoglu deyimi ile mucize gibiymis..
hamile kalanda cok....herseyi deniyoruz napalimm:KK19:

canım ben klomen yüzünden 1,5 ayda 3 defa adet olunca dr vitamin takviyeleriyle dinlenme verdi ,onun için bu ay sadece vitaminlerimi alıyorum ,soğan kürü kesinlikle faydalı ,ama soğanın iyi olması çok önemli ben gecen yaptığımda soğan iyi değildi işe yaramadı . bu ay dinlenmedeyim vücudum kendini toparlasın biraz ,sonra çalışmalara devam ,zaten ben saraçoğlunun kürlerinide aldım kullandım kendisiylede görüştüm fakat gebe kalmak nasip olmadı ,ama faydasını gördüm

X