Preseed kullananlar

herkezde farklı demekkı canım bende tavıye etmıyorum sogan suyunu cunkuduzenlı olan adetımı duzensızlestırdı hep gecıktı reglım sıogandan sonra...bende yapacakj olan ark ıyıce arastırsın herkezde farklı etkı edıyor demekkı herkez kullandıktan sonra hamıle kalmıs 5 ay oldu yapalı hala tık yok

enfeksıyonum azaldı bu yonden ıyı bu arada

Son düzenleme:

herkesin bunyesi farkli evet genel olarak iyi bisey ama..
benim adetimde cok duzenli bakalim ilk defa yapiyorum insallah duzensizlestirmez:44:
deneyip gorucez...
enfeksiyonlara iyi geldi cok..

snowflaken nasilsin?
nasıl olayım canım yenı döngu bugun basladı yıne stres basladı ne kadar zormus bu surec daha fazla beklemeyız ınsallah...

sen nasılsn?

bu arada vajıısmus topıgınede gelıyormuydun?
herkesin bunyesi farkli evet genel olarak iyi bisey ama..
benim adetimde cok duzenli bakalim ilk defa yapiyorum insallah duzensizlestirmez:44:
deneyip gorucez...
enfeksiyonlara iyi geldi cok..

evet kesınıkle farklı bır baska ark da olmadı oyle bırsey ve hamıle bıle kaldı

benımde cok duzenlıydı gunu sasmazdı ama 6 gun fln gecıkmıstı ayy ne umutlanmıstım fos cıktı ama

yok gelmedim o topige canim...
yaa benim yumurtlama gunum 2 gun onceydi o gunden beri goguslerime bicak saplanio sanki aciyo ara ara halen devam ediyo
adet gunume kadar boyle surerse bilki regl olcam ben
bat 8 temz

yok gelmedim o topige canim...
yaa benim yumurtlama gunum 2 gun onceydi o gunden beri goguslerime bicak saplanio sanki aciyo ara ara halen devam ediyo
adet gunume kadar boyle surerse bilki regl olcam ben
bat 8 temz

nıcklerı karıstıddım pardon
psıkolojık olabılrmı herseyı taka taka cıddı bırseyı bıle psıkolojık sanmaya basladık..

dur bakalım belkı hala yumurtluyorsun hıc bellıolmaz sen devam et calısmalra benımde 21 temmuz daha cok var

olsun tatlim sorun deil
hala yumurtluyo olabilirmiyim
calismalar devam zaten bu altin degerindeki gunleri kacirirmiyizz
preseed bitti benim cok cok az tupe koyulmaz onuda artik kayganlastirici niyetine kullancaz
napalim okadar para verdimmmmmm

olsun tatlim sorun deil
preseed bitti benim cok cok az tupe koyulmaz onuda artik kayganlastirici niyetine kullancaz

olabılırsın tabıkı de canımm ben ovulasyın testı yaptıgım ay hemde ates olcuyordum hem 17.gun hemde 22.gun yumurtladım hem atesten hemde testten anlamıstım kıpkırmzıı cıft cızgıydı...yanı heran hersey olabılır

ben az kullanıyorum bıtmesın dıye o konuda cımrıyım bya

olsun tatlim sorun deil

canım bende önümüzdeki ay preseed kullanmayı düşünüyorum.nerden aldın fiyatı nedir bide nasıl kullanılıyor.lütfen yardımcı olurmusun.

....................................................................................................................

Son düzenleme:
Arkadaşlar cevaplarınız için tşk ederim.Özelden yazanlar burdan yardımcı olanlar teşekkürler. Yalnız bu ilaç kaç ke zuyglanıyor yani 1 kutu yetiyor mu?

Arkadaşlar cevaplarınız için tşk ederim.Özelden yazanlar burdan yardımcı olanlar teşekkürler. Yalnız bu ilaç kaç ke zuyglanıyor yani 1 kutu yetiyor mu?

ilaç 9 kullanımlık canımda sen biraz az kullanırsın , bende kullanmadım daha yorum yapamıyorum gelecek aya kullanacam inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…