Preseed kullananlar

tatlim cok basitt..fakat eger icime alirken zorlanirim diyorsan aplikatorun ucuna jeli fazla suruver olmaz mi?

olur heraldi canım deniyecez, 4 yıllık evliyim ama evliliğimin ilk 7-8 vajinusmusu yaşadım. o nedenle halen tedirgin olurum. dr zor gidiyorum o kadar, allahtan dr iyi sağolsun canım ya ,:)

Son düzenleme:
merhaba,

bu aydan itibaren clearblue monitörle takibe baslayip pre-seedle nokta atisi yapmaya dair hain planlarim var. ve fakat bu jeli illa 4 gram mi kullanmak gerekiyor diye bir sorum var. soruyu da söyle acayim. hasbel kader diyelim ki ben jeli aplikatörle kullanmayi basardim (süphelerim de var), vajinismusu yeni atlattigim icin normalde iliskiye girerken penise bile bolca jel sürüyoruz. aplikatöre yaklasik 4 gram alsam, bir o kadar da penise sürsek acaba jelin o müthis basari yüzdesi düser mi?

böyle deneyen var mi?

mrb tatlım:KK16:

bende dun basladım bu jele bakalım ne olacak:KK1:

ben kı ılıskıde cok rahat olmama ragmen ki 9 ay oldu yeneli alırken hafıften zorlandım..tyhaf yapmıslar ucunu

ama eskılerden naz8 dıye bı ark var 7 ayın sonunda bu jelle hamıle kaldı bende o kullanıp hamıle kaldıktan sonra kullanmaya karar verdım..

hem p..s ucuna hemn vajı gırısıne surmustu....ve allah nasıp ettı 2 aylık hamıs sımdı:KK49:darısı basımıza:emir_bebek:

olur heraldi canım deniyecez, 4 yıllık evliyim ama evliliğimin ilk 7-8 vajinusmusu yaşadım. o nedenle halen tedirgin olurum. dr zor gidiyorum o kadar, allahtan dr iyi sağolsun canım ya ,:)

bir vajılı daha :KK19::KK19:neysekı cabuk atlastmıssın ...ben 3 yılın sonunda kurtuldum cok sukur En Büyük KK

ben 9 ay once yendım ama ılıskıde cok rahatım alırken bıraz zorlandım ama sorun o cubuktaydı tırtıklı fln ama ben bayagı ıttırmeyı basardım drın nefes alıp verırsen kolay alabılırsın

mrb tatlım:KK16:

bende dun basladım bu jele bakalım ne olacak:KK1:

ben kı ılıskıde cok rahat olmama ragmen ki 9 ay oldu yeneli alırken hafıften zorlandım..tyhaf yapmıslar ucunu

ama eskılerden naz8 dıye bı ark var 7 ayın sonunda bu jelle hamıle kaldı bende o kullanıp hamıle kaldıktan sonra kullanmaya karar verdım..

hem p..s ucuna hemn vajı gırısıne surmustu....ve allah nasıp ettı 2 aylık hamıs sımdı:KK49:darısı basımıza:emir_bebek:

yani bu jeli sürmek icin jel sürmek gerekicek, tirtik mirtik cok fena. bayagi ice sürülüyor galiba. ama cok tesekkürler, bilmek moral oldu. en kötü ihtimal ben de naz8 gibi yaparim o zaman.

o jel de senin kismetinmis =), ismarlarken daha bana var diyordum, kendime ismarlamamistim bile. coook uzak bir ihtimaldi. hayali bile zor. ama iste 1 ay sonra kendime de aldim. :KK52:

yani bu jeli sürmek icin jel sürmek gerekicek, tirtik mirtik cok fena. bayagi ice sürülüyor galiba. ama cok tesekkürler, bilmek moral oldu. en kötü ihtimal ben de naz8 gibi yaparim o zaman.

o jel de senin kismetinmis =), ismarlarken daha bana var diyordum, kendime ismarlamamistim bile. coook uzak bir ihtimaldi. hayali bile zor. ama iste 1 ay sonra kendime de aldim. :KK52:

aynen oyle :KK1::KK1:ama soyle bırsey olabılır esımın mantıgı:KK1:once bıraz ılıskı vajı genıslemesı ııcn daha sonra preseed:KK1:bakalım bu gece deneyebılırsek eger ole olacak:KK1:

naz la goruseyım gelebılırse gelsın anlatsın olmazsa hamılelegı kotu gecıyor pek gıremıyor aslında...

evet allah razı olsun bana kısmetmıs:)

bir vajılı daha :KK19::KK19:neysekı cabuk atlastmıssın ...ben 3 yılın sonunda kurtuldum cok sukur En Büyük KK

ben 9 ay once yendım ama ılıskıde cok rahatım alırken bıraz zorlandım ama sorun o cubuktaydı tırtıklı fln ama ben bayagı ıttırmeyı basardım drın nefes alıp verırsen kolay alabılırsın

deneyecez mecburen dr kocaman şeyi itiyor, olmadı eşim itsin , ben itemem valla ,çok şükür atlattım allahım yaşatmasın kimseye,kaç gr kullandın

Son düzenleme:
aynen oyle :KK1::KK1:ama soyle bırsey olabılır esımın mantıgı:KK1:once bıraz ılıskı vajı genıslemesı ııcn daha sonra preseed:KK1:bakalım bu gece deneyebılırsek eger ole olacak:KK1:

naz la goruseyım gelebılırse gelsın anlatsın olmazsa hamılelegı kotu gecıyor pek gıremıyor aslında...

evet allah razı olsun bana kısmetmıs:)

kullandıktan sonra ,nasıl yaptığını yaz arkadaşım bize ,inşallah ilk sefer gelir bebeğin :)

Son düzenleme:
deneyecez mecburen dr kocam şeyi itiyor olmadı eşim itsin , ben itemem valla ,çok şükür atlattım allahım yaşatmasın kimseye,kaç gr kullandın

kullandıktan sonra ,nasıl taptığını yaz arakadaşım bize inşallah ilk sefer gelir bebeğin :)

kaç gr kullandıgım bılmıyorum yarısına kadar fln doldurdum heralde...

aplıkatru vajıye yerlestrdm derın nefes alıp vererk ıttırmeye calıstım kenarları hafıften acıtıyor ama once bıraz ılıskı vajı genıslesın dıye sonra presed bundan sonra boyle denıcem bızım ıcın ıdealı bu sanırım..

inşallahhh dahafazla bekletmez rabbım bıı

kaç gr kullandıgım bılmıyorum yarısına kadar fln doldurdum heralde...

aplıkatru vajıye yerlestrdm derın nefes alıp vererk ıttırmeye calıstım kenarları hafıften acıtıyor ama once bıraz ılıskı vajı genıslesın dıye sonra presed bundan sonra boyle denıcem bızım ıcın ıdealı bu sanırım..

inşallahhh dahafazla bekletmez rabbım bıı

önce eşim biraz kendine sürse,dediğin gibi sonra kendimize sürsek iyi olur ,of adet olsaydım bir an önce, kistlerim gittiyse hemen alacam

kızlar bu preseed gg alanlar yazabilirlermi şimdi eczaneye sordum , kendi sitesinden alın dedi ben de gg 80 lira diğer tarafta 113 lira dedim bir sorun olurmuki eczacıda kendi yerinden alın dedi sağolsun üstüne birde dua etti olur inşallah diye amin herkese inşallah

kizlar 15-16 haz.adet gunum preseed kullandik bakalim ne olacak...icimde pek umit yok ama hayirlisi..
keske yumurtlama gunumde kullanabilseydim
:44: yumurtlamadan 2-3 gun sonra kargo getirdi..

kizlar 15-16 haz.adet gunum preseed kullandik bakalim ne olacak...icimde pek umit yok ama hayirlisi..

ben de denemiştim bu ay, sanırım3. ya da 4. ay olacak... adetim seninki gibi 15indeydi ve ben dayanamayıp bugün test yaptım, negatif çıktı. sanırım ovülasyondan sonraki 7-8. günden sonra testte belli oluyormuş... moralim bozuldu çok :KK43:

ben de denemiştim bu ay, sanırım3. ya da 4. ay olacak... adetim seninki gibi 15indeydi ve ben dayanamayıp bugün test yaptım, negatif çıktı. sanırım ovülasyondan sonraki 7-8. günden sonra testte belli oluyormuş... moralim bozuldu çok :KK43:

hadi yaaa kiyamam bnimde hic icimde bir gram umit yok...zaten belirti hic hic yokkkkkk bende sabah test yapcam ama gor bak - cikicak

benim jelimde geldi, jel - tükürük ovulasyon testini 145 liraya aldım gg

ben adet oluorum sanirim belirtileri basladi artik eli kulaginda...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
preseed'i ilk kez kullandim bu ay ovulasyon gunumu kacirmistim sonrasinda gelmisti..
daha 3-4 kullanimlik var icinde onlarida ovulasyon gunumde kullanicam bakalim...

merhaba, foruma yeni üye oldum ve bende preseed kullanarak hamile kalanlardanım. daha 5 haftalık ve ilk doktor kontrolüme 27 haziranda gideceğim. preseed ile hamile kalanların düşük riskinin çok yüksek olduğunu okudum bir yerde ve içime büyük bir korku düştü. burada preseed ile hamile kalıp bebeğini kucağına alan arkadaşlar yazarlarsa çok mutlu olurum. yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. teşekkürler.

merhaba, foruma yeni üye oldum ve bende preseed kullanarak hamile kalanlardanım. daha 5 haftalık ve ilk doktor kontrolüme 27 haziranda gideceğim. preseed ile hamile kalanların düşük riskinin çok yüksek olduğunu okudum bir yerde ve içime büyük bir korku düştü. burada preseed ile hamile kalıp bebeğini kucağına alan arkadaşlar yazarlarsa çok mutlu olurum. yardımlarınızı esirgemeyin lütfen. teşekkürler.

merhaba albena ilk denemendemi hamile kaldin?????? preseed ile dusuk yapan hic duymadim ilk kez senden duyuyorum...
bence o sekilde dusunme ya sanmam....

merhaba albena ilk denemendemi hamile kaldin?????? preseed ile dusuk yapan hic duymadim ilk kez senden duyuyorum...
bence o sekilde dusunme ya sanmam....

evet ilk kullanımda hamile kaldım. bu forumda okudum yanlış hatırlamıyorsam. tabi kullanıp hamile kaldıktan sonra gördüm. o kadar da araştırmıştım halbuki kullanmadan önce. korkularım azda olsa yatışsın diye yardım almak istedim. inşallah korkularım yersizdir.

X