Preseed kullananlar

preseed jelle hamıle kaldı

mrb benımde jelım bugun elıme gectı...

birazdan deneyimli arkadaşlar yazar canım ,hayırlı olur inşallah

nasıl kullanmam gerekıyor hergun mu kullanayım bugun 14.gunum...

jel 9 kullanımlık hergün yetmez ama yumurtlama günlerinde kullan bence

preseed jelle hamıle kaldı

preseed jelle hamıle kaldı, bu yazdığın nedir anlamadım kim hamile kaldı demek istedin

jel 9 kullanımlık hergün yetmez ama yumurtlama günlerinde kullan bence

preseed jelle hamıle kaldı, bu yazdığın nedir anlamadım kim hamile kaldı demek istedin

tesekkur ederım cnm...

naz8 baska topıkten arkadasım 7 ay ın sonunda bu jelle hamıle kaldı ...onu belırttım

tesekkur ederım cnm...

naz8 baska topıkten arkadasım 7 ay ın sonunda bu jelle hamıle kaldı ...onu belırttım

öylemi hayırlısıyla doğsun ,rabbim olmayan herkese nasip etsin :) bu ay dr gittiğimde kistin gitmiş derse alıp deneyecem bunu ama yanında vitaminleri falan alacağım

Son düzenleme:
öylemi hayırlısıyla doğsun ,rabbim olmayan herkese nasip etsin :) bu ay dr gittiğimde kistin gitmiş derse alıp deneyecem bunu ama yanında vitaminleri falan alacağım

aminnn inşallah

aslında mantar yapıyor dıye duydum bu jelı ama kullanıcam belkı bende de ıse yarar

inşallah senınde kıstın gıder bebişin gobusunde olur

aminnn inşallah

aslında mantar yapıyor dıye duydum bu jelı ama kullanıcam belkı bende de ıse yarar

mantar için seba 3,8 ph değerli vajinal likitini kullanmak gerekiyormuş bana al diyen kişi bu jeli ,tükrük testini ,kadın erkek vitamini ve 3,8 ph lıtemizlik jelini al dedi bir bütün olarak kullan dedi bakalım amin

Son düzenleme:
mantar için seba 3,8 ph değerli vajinal likitini kullanmak gerekiyormuş bana al diyen kişi bu jeli ,tükrük testini kadın erkek vitamini ve temizlik jelini al dedi bir bütün olarak kullan dedi bakalım

lıkıtı hıc duymadım...

tukuruk testı dedıgın ovulasyon testımı?

tecrubelerımı paylasıcam ınsallahhh ıse yarar ama biri bana nasıl kullanmam gerektıgını soyleyebılırmıııııı:44:

aminnn inşallah

mantarların üremesi için uygun ortam oluşturuyorsa bu pek iyi değil. Ben de düşünüyordum ama bu mantar olayı beni korkutuyor. Bir de normal yumurta akı akıntı varsa bu jelin çokda bir foksiyonu kalmaz.

mantarların üremesi için uygun ortam oluşturuyorsa bu pek iyi değil. Ben de düşünüyordum ama bu mantar olayı beni korkutuyor. Bir de normal yumurta akı akıntı varsa bu jelin çokda bir foksiyonu kalmaz.

mrb

bılmıyorumkı gecmıse bıraz goz attım herkezde olacak dıye bırsey yok ama...sonucta olumlu etkısını gorenler var...

ben de yok ıste o akıntı pf

bakalım bugun denıcem inş gorurum faydasını

Ben de çok zor görüyorum o akıntıyı. Sanırım elle almak gerekiyor. Kendi kendine gelmiyor :) Neyseki 2 gün önce şans eseri WC'deyken fark ettim. Görmesem akıp gidecekti. Ben bu ay yumurtlama gününde daha fazla su içtim. Sanırım işe yaradı. Tavsiye ederim.

aa su ıcmek mı ılk defa duydum bugun 14.gunum e ıcım ben de o zmn bol bol

ates topıgndesın degılmı anımsıyorum senı sankım

aa su ıcmek mı ılk defa duydum bugun 14.gunum e ıcım ben de o zmn bol bol

ates topıgndesın degılmı anımsıyorum senı sankım

Evet canım ordayım :) 3 aydır ateş ölçüyorum. En sevdiğim yöntem hiç yanıltmıyor.

Su olayını da yabancı bir sitede okudum. Vücut salgılarını arttırıdığı için o yumurta akı akıntıyı da arttırıyormuş.

Ben de seni hatırladım ama nerden olduğunu bir türlü çıkaramamıştım :)

Ben işe dönüyorum. Görüşürüz !

ben 1 ay olctum dıger ay yapmıyorum bu ay hıcbırsey dıyıp kaldırıp attım ama baslıcam bugun yarın

o donem takıldım atestopıgıne atesı bırakınca ugramadım bır daha

kolay gelsın gorusuruzzz

merhaba,

bu aydan itibaren clearblue monitörle takibe baslayip pre-seedle nokta atisi yapmaya dair hain planlarim var. ve fakat bu jeli illa 4 gram mi kullanmak gerekiyor diye bir sorum var. soruyu da söyle acayim. hasbel kader diyelim ki ben jeli aplikatörle kullanmayi basardim (süphelerim de var), vajinismusu yeni atlattigim icin normalde iliskiye girerken penise bile bolca jel sürüyoruz. aplikatöre yaklasik 4 gram alsam, bir o kadar da penise sürsek acaba jelin o müthis basari yüzdesi düser mi?

böyle deneyen var mi?

Son düzenleme:

aynı kanıdayım bende o aplikatörü içime nasıl itecem , birde pahalı bir jel hemen bitmesini istemem

aynı kanıdayım bende o aplikatörü içime nasıl itecem , birde pahalı bir jel hemen bitmesini istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…