Preseed kullananlar

bende gg den aldım 69 tl.inşallah bu ay hamiş haberlerimizi veririz.hızlanıverir şu spermlerde mucizemize kavuşuruz..:))

bende gg den aldım 69 tl.inşallah bu ay hamiş haberlerimizi veririz.hızlanıverir şu spermlerde mucizemize kavuşuruz..:))

bende az once baktim yarin esim alacak. ovulasyon gunumde ozellike deniycem..bir bu kalmisti birde bunu deniyelim

Son düzenleme:
herkese merhaba,
2 yıllık evliyim ve 10 aydır korunmuyoruz, ancak şu zamana kadar gelen giden olmadı topiği başından sonuna okudum ve preseed kullanmaya karar verdim.şuan ovulasyon dönemindeyim , 3 gün önce 3 gr ile deneme yapmaya çalıştık ancak olmadı.eşim sorun yaşadı neden bilmiyorum ((( aranızda bu sorunla karşılaşan oldu mu?dün 1 gr denedim bu sefer sorun olmadı ama o da benim içime sinmedi.kızlar bilemedim valla ne yapsam, sanki az geliyor 1 gr, ama öbür türlü de hiç olmuyor.bu arada ovulasyon testi de kullanıyorum 8.günden beri , bugün koyu çıkmasını bekliyordum ancak dün ve bir önceki günkü ile aynı,acaba yumurtlamıyor muyum?adetlerim hep düzenlidir hiç aksamaz ve doktor hiçbir sorunum olmadığını söyledi.eşime de bakıld, biraz hareket sorunu ve morfoloji sorunu var ama bunlar gebe kalmaya engel değil dedi doktorum.buraya gelip içimi dökmek istedim.kızlar inşallah hepiniz sağlıkla kavuşursunuz bebeklerinize...

öncelikle hepinize selamlar kızlar bişey sorcaktım ben bu jeli kadın sorunlarındamı kullanılıyo yoksa erkektemi bi tanıdığım için soruyorum bayanda sorun yok eşinde sperm sayısı yetersiz 2 milyon sperm varmış 6 yıldır çocukları yok bi faydası olurmu acaba tüp bebekten önce bi deneseler bi de nasıl temin edebiliriz kullanımında dikkat edilmesi gereken şeyler fiyatı konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim internetten araştırdım ama kullananlardan burdaki arkadaşlardan sormak daha güven vereceği için sordum hayırlı cumalar rabbim hepinize hayırlı evlatlar versin bu arada bende azosperm sorkunuyla 3 tüp bebekte anne olan biriyim ümidinizi kesmeyin rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

kızlarrr merabaaa:))benimde artıkın presedimm var bugün aldık nihayet ama bu ay geçti önümüzde ki aya inşalla deneyecem ama ovülasyon testi almadım doktora gidip takip yaptırmak istiyorum klomende kullanmak istiyorum bakalım bu ay inşallah allahın izniyle olurr..ben şubatta hamile kalmıştım aslında ama sonu hüsran oldu 2 ayda bıraktı gitti beni((

merhaba kızlar eşimde bugün duymuş hemen alacak topiği tam okuyamadım ,şimdi bakacam bizde 4 yıllık evliyiz 2,5-3 yıldır ugraşıyoruz

Son düzenleme:
kizlar benim preseed geldi calismalara basladik hadi bakalim hayirlisi......insallah vesile olur insallahhhhhh

kızlar bizde preseed alacaz 9 kullanımlık diyor bir tüp kaç gün gidiyor bayağıda pahalı bir de bunun tükrük ovulasyon testi varmı oda pahalı hadi jeli aldık bu tükrük testinin uygunu yokmu yada uygunları çalışmıyormu beni aydınlatırmısınız eşimede müd söylemiş , 300 lira yapıyor bu preseed vitaminleri, jeli tükrük testi seba vajinal temizlik jeli ve ve kadın ilk ayda 2. çogunuda hamile kalmış 6 yıldır tedavi aşılama denemişler , eşim dün bir hevesle geldi bakalım bende bu ay kist oldu o erisin hemen alıp başlayacam nettenmi alıyorsunuz eczanelerde varmı bana yardımcı olursanız sevinirim bizde sebebsiz infertiliz fakat bende kuruluk var bunun için zyetinyağı kullanıyorduk eşimlede hep aklımızdaydı vajinal sıvı önemli olduğu için bende olmuyor ondanmı olmuyor diyorduk dün bunu duyduk kısmet işte

Zeytin yağı kullanılırmı canımmm onu kesinlikle bırakmalısın.Bende presed kullandım evet yaklaşık 9 kullanımlık oluyor ama yanında idrarda yapılan ovulasyon testlerinden alırsan ve sadece yumurtlama günlerinde 3 gün kullanırsan presedi 3 ay yeter bir kutu.Diğer zamanlardaki kuruluk içinse eczaneden bir vajinal kayganlaştırıcı jel al zeytin yağı uygun değil.

Presedi bende internetten aldım eczanelerde bulamamıştım.

canım zeytin yagdan doğalı var mı hep iki prof birde dr önerdi , şimdiki dr sordum kullan jeller hep mantar kaşıntı yapıyor doğal sonuçta dedi bende çok memnunum ne kaşıntı ne tahriş kendi kafamdan değil yani dr önerdi evet haklısın ovulasyon günlerinde kullanırsam gider bayağı teşekür ederim site önerebilrimisn kaç aydır kullanıyor ve dr tedavisine devam ediyormusun

Son düzenleme:

Ben ilk defa duyduğumdan ilginç geldi dr tavsiye ettiyse sorun olmaz sanırım.
Ben gitti ile başlayan siteden aldım.Ben bir ay branca ursuli kullandım.üç ay preseed kullandım bıraktım sonra iki aşılama oldu ve tedaviyi bıraktım şimdi birkaç yıl sonra tüp deniyicez.
Şuan hiçbir şey kullanmıyorum kendi haline bıraktım.

hım bende brancayla deniyecem ve bunları kullanacam kistim gittiyse eğer inşallah hakına hayırlısı olur,orda kapanmış satılmıyor artık ,tabi canım dr önerdi

preseed ise yaramadi yani??? hayirlisi cnm insallah ilk denemede tup bebek olur..

Kızlar merhaba. Ben 10 aydır evliyim. 6 aydır deniyoruz ama henüz kısmet olmadı. Yumurtlama döneminde yumurta akı akıntı olması gerekiyor. Ama ben ben onu göremiyorum. O nedenle preseed'in işe yarayabileceğini düşünüyorum. Sanırım genelde internetten alınmış. İnternet dışında alan varsa bana özelden yazabilir mi? Burdan yazınca reklam diyorlarmış.

ozelden msj attim tatlim sana....

canım bence preseedden mucize beklememek gerekiyor. almis ve su ana kadar 3 ay kullanmis biri olarak -esimin de benim de bilinen herhangi bir rahatsizligimiz yok- rahatlikla sunu soyleyebilirim: preseedin olayi antibakteriyel, saglikli ve spermleri oldurmeyen bir kayganlastirici olmasi. daha fazlasini beklemek hayalkirikligi yaratabilir. gercekten Allah'in ol demesi gerekiyor ve oluyor, henuz demek ki vakti degilmis diyorum bizim icin...

canim hangi doktor tavsiye etti bilmiyorum ama bencede kullanma ...enazindan cocuk calismalari yaparken kullanma zeytin yaginda asit vardir...belki kuruluguna faydasi oluyordur ama preseed en saglikli kayganlastirici ...kuruluk icin doktora danistinmi , hormonlarina baktirdinmi iliskide zorluk yaratir tedavi edilmelidir ...ALLAH korusun yara olur ...

Evening Primrose Oil (aksamsefasi diye geciyor turkcesi) yada isoflavone (soya fasulyesinden uretiliyor ) duydunmu birde onlari arastir istersen ...kapsul olarak satiliyor ayda sadece 7 gun iciyorsun... adetinin herhangi bir gununde baslayip 7 gun devam ediyorsun 7. gunden sonra omega-3 iceren bir urun kullanilmasi tavsiye ediliyor ...isoflavone dogal ostrojen diye gecer ..soya ya alerjin yoksa yada aksam sefasini (demleyerek denemedim ama )cay olarak icebilirsin ...cok buyuk bir sorunun yoksa kurulugunada gebe kalmanada faydasi olur INSAALLAH...tabi hersey once Allah tan...biz elimizden geleni yapicaz takdir Allahin...

fikir verdiğin için teşekkür ederim arkadaşım, dr verdiği ilişki günlerinde kullanmıyoruz normal zamanda zeytin yağını kullanıyoruz tavsiye edenler prof canım ,ve çok memnunum dedğin vitaminlerde bakayım teşekkürler

mrb benımde jelım bugun elıme gectı...

nasıl kullanmam gerekıyor hergun mu kullanayım bugun 14.gunum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…