Preseed kullananlar

amiiinn cok haklisin sana tamamen katiliyorum, bende preseed ilk bu ay kullandim ama stresten öldüm,aceba tuttumu diye.
meleklerimiz gunu geldimi kendiliginden bir sey vesile olup geliyor.ben bu ay o kadar stres yaptimki adetim gecikti ilk defa ..
akisina biraktim:)

evet kesinlikle en güzeli akışına bırakmak ve kafandan silmek.haa ben stres yapmayınca da olacağına inanmıyorum artık o ayrı mesele çünkü ilk aylarda hiç stres yapmıodum o zamanda olmuyodu.gerçekten nasip kısmet işi.Alnımıza yazılmamışsa anne olmak yapacak hiçbir şey yok maalesef.

kızlar kremin fiyatı ne kadar ve nerden sipariş veriliyo kaç kullanımlık ve her ilişkide kullanılacakmı yoksa yumurtlama günlerindemi kullanılacak cevap yazarsanız sevinirimmmm bu ay kullanmak istiyorum

canım site ismi vermek yasak mı bilmiorum ama ben g. gidiyordan aldım.daha dün ilk kez kullandım. oraya preseed yazınca çıkıo zaten dükkan.
satıcı epey ilgili, ben 2 kutu aldım kampanyalı ama değişik optionlar var. bi bak istersen. dua et bize de , işe yarar umarım Allahın izniyle vesile olur.

kızlar kremin fiyatı ne kadar ve nerden sipariş veriliyo kaç kullanımlık ve her ilişkide kullanılacakmı yoksa yumurtlama günlerindemi kullanılacak cevap yazarsanız sevinirimmmm bu ay kullanmak istiyorum

cnm bende g.gidiyordan aldım 79 tlye.ha işe yaradı mı dersen bende foss çıktı.sende işe yarar inşallah.birde bnm duyduğum yurtdışındaki jellerle türkiyedeki jel farklı olabiliyormuş ve yurtdışındakiler daha çok sonuç veriomş.e-bay dan bakalbilirsin ben cesaret edemedim.

cnm bende g.gidiyordan aldım 79 tlye.ha işe yaradı mı dersen bende foss çıktı.sende işe yarar inşallah.birde bnm duyduğum yurtdışındaki jellerle türkiyedeki jel farklı olabiliyormuş ve yurtdışındakiler daha çok sonuç veriomş.e-bay dan bakalbilirsin ben cesaret edemedim.

Sana tamamen katılıyorum, kaliteli kayganlaştırıcıda başka farkı yok, boşuna umut ve hayal kırıklığı.
5-6 ay kullandım sonuç sıfır.
Preseddle hamile kalan binde bir, o da büğük ihtimal o ay preseed kulanmıştır fakat başka nedenden dolayı hamile kalmıştır:KK59:

internetten satın alabilirsin yazar yazmaz cıkıyo ben 100 ün üzerinde bi fiyata aldım pahalı bi ürün yumurtlama günlerinde kullanmalısın ben öyle yapıyorum yumurtlama günümüde ovulasyon testiyle takip ediyorum.Allah hepimize versin inşallah bunları da vesile kılarak...

saolsın canım cevabın için kararsızım açıksası kullanıp kullanmamakta

internetten satın alabilirsin yazar yazmaz cıkıyo ben 100 ün üzerinde bi fiyata aldım pahalı bi ürün yumurtlama günlerinde kullanmalısın ben öyle yapıyorum yumurtlama günümüde ovulasyon testiyle takip ediyorum.allah hepimize versin inşallah bunları da vesile kılarak...

amin canım yaa sende işe yaradımı peki kaç ay kullandın

amiiinn cok haklisin sana tamamen katiliyorum, bende preseed ilk bu ay kullandim ama stresten öldüm,aceba tuttumu diye.
Meleklerimiz gunu geldimi kendiliginden bir sey vesile olup geliyor.ben bu ay o kadar stres yaptimki adetim gecikti ilk defa ..
Akisina biraktim:)

hamişmisin :KK9::KK9::KK9:

amin canım yaa sende işe yaradımı peki kaç ay kullandın

geçen ay almıştım bu ay 2. ayım sadece bi kez kullandım pree seed i ovulasyon testinde 2. çizgi koyu çıktığı gün geçen ay her ilişkide kullandım çok inanmıştım olmadı bu ay bakalım ne olur hayırlısı Allahtan..

6 aydır korunmuyordum. İlk 5 ay hamilelik olmadı. 6. ay pressed kullandım ve hamileyim.
Ama tesadüf de olabilir. Çünkü yumurtlama tarihimi daha önce iyi tespit edememiş olabilirim. Herşeyden öte, bu ay kısmet olmuş olabilir.
Fakat sonuçta, ben Preseed'in olumlu katkısı olduğuna inandım.

İsteyen herkese nasip olsun dilerim.

ben de bu ay preseedle denedim, inşallah olumlu sonuçlanır... Allah dileyen herkese en kısa sürede nasip etsin...

insallah hamile kalirsin cnm...bende preseed le ayni icerigi tasiyan bir jel kullaniyorum ama olmadi...birde preseed aliyim bari ya....:KK31:

insallah canım, hepimiz icin... ama sanırım benim bu ay da yok cunku test yaptım negatif cikti, gerci reglime 4-5 gun var daha, biraz erken yaptim ama olsa testte cikardi sanirim, degil mi? bu arada sen hangi jeli kullanıyorsun?

insallah canım, hepimiz icin... ama sanırım benim bu ay da yok cunku test yaptım negatif cikti, gerci reglime 4-5 gun var daha, biraz erken yaptim ama olsa testte cikardi sanirim, degil mi? bu arada sen hangi jeli kullanıyorsun?

benimde adetime 4-5 gun var test yapmadim...:44:
benim jel sasmar conceive plus cnm kac defadir deniyoruz ama yokk:KK30:

Kızlar bende bu ay preseed kullanmaya başlıycam.hatta 1-2 güne başlarım yumurtlama günlerim başlamak üzere...umarım hamile kalmama yardımcı olur.Allahım preseed vesile kılar inşallah.Allahım hepimizin kucağını tez zamanda doldurur inşallah...Aminnnn..

fiyatı ne kadardı acaba sizin aldıklarınızın internetten baktım 350 civarı çok fazla değil mi ya

kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım. bu ay bende preseed kullandım. inş bende ilk ayda preseed ile hamile kalanlar arasına girerim. inş hepimizin hayırlı sağlıklı bebişleri olur. allah kimseyi evlat sevgisinden mahrum etmesin. isteyen herkesin rabbim kucaklarını doldursun.

X