Preseed kullananlar

güzel bir haber görürüm diye girdim ve haberini gördüm umut:))inanmıyorum yaa çok şükür..o kadar mutlu oldum ki anlatamam..rabbim sağlıklı bir şekilde kuvağına da almayı nasip etsin inşallh..bende artık bıraktım preseed falan işlerini..yumurtlama günüm ne zaman onu bile bilmiyorum:))artık oluruna bıraktım..umutcum bizi gelişmelerden haberdar et olur m u:))haa bu arada kız olursa da hilal koyarsınız uyumlu olur:))

çok sağol canım inş. en kısa zamanda sizinde müjdeli haberlerinizi alırız.Rabbim en kısa zaman hepinizi sevindirsin. ben hala inanamıyorum hiç beklemediğim bi aydı çünkü 10 gün hasta yattım sadece tüp bebeğe şartlanmıştım ama Rabbim çok şükür verdi. sende engüzelini yapıyorsun ben 8 sene her ay düzenli bi şekilde takip etmiştim ama olmamıştı vakti yetince veriyor Rabbim dualarım sizinle. isim için çok sağol hiç aklıma gelmemişti gerçekten çok uyumlu olur.

merhaba sizi tanimiyorum ama kaderimiz ayni oldugu icin taniyor varsayiyorum ve tebrik ediyorum. Allah kucaginiza vermeyi ve bir ömür boyu bebeginizle saglikli, mutlu, huzur dolu bir yasam nasip etsin darisi benim ve benim gibi bebek özlemi cekenlerin olsun insallah...

inş. canım inş. Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın en kısa zamanda seninde muradını versin inş. sen kaç yıllık evlisin sorununuz varmı

inş. canım inş. Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın en kısa zamanda seninde muradını versin inş. sen kaç yıllık evlisin sorununuz varmı

arkadaşlar bende bu ay preseed kullandım 19 adet tarihimdi henuz olmadım ama adet belirtilerim var hamilelik belirtileride adet belirtilerine benziyomuş ama böle tıpa tıp aynısımı bilemedim ooffff rabbim sen hayırlısını ver nolurrrkarnımda ağrılar dolanıyor ince ince oooooooooooofffffffffffffff

umut2012 canım tanıdığınız kişiye ne duası ettirdiniz? yardımcı olurmusun lütfen?!

amin canim insallah. önce Allah sonra bizim sabrimiz verecek insallah bebegimizi. bizim ikimizde de problem var. esimde sperm kalite düsüklügü, bende de prolaktin-endometriozis. iki kez laparoskopi oldum ama kist alindiktan sonra endometriozis cikti. kistin daha fazla büyümemesi icin de en kisa zamanda tüp bebek yapmamizi önerdiler. nisanda kismetse yaptiricaz ama kafam davul gibi oldu simdiden, sürekli arastiriyorum okuyorum, okudukca da daha bir karamsarliga kapiliyorum

canım inşallah hamilesindir.sonucu mutlaka yaz burdangüzel haberlerini bekliyoruz.

umut2012 canım tanıdığınız kişiye ne duası ettirdiniz? yardımcı olurmusun lütfen?!

canım bizim burda(niğde de) bi afkanistanlı arkadaş var eşi annesi babası kardeşleri hep şehit olmuş. 2 çocuğuyla yanlız başına yaşıyor. onları bi gün eve çağırmıştım oda şöyle yaptı: 2 adet büyük paket keki bana ellerimle ezdirdi sonra onu bir tencerenin içini ellerimle kattım ağzı kapattık üzerine bi tesbih bide kepçe koyduk. başka bi kabın içine toz şeker koyduk onuda kapattık. daha sonra o arkadaş yasin okudu dua ettik hayırlı evlat ver Rabbim diye sonra o tencerelerin kapaklarını ben açtım üstlerin de Allah ve Muhammet yazıyordu. bu duayı biz 4 bayan yaptık o keki orda olan bayanlarla birlikte yiyeceksininiz ve bu duayı çarşamba yapmak gerekiyor. bide hamile kalınca çarşamba günü tekrar yapman gerekiyor.yani 2 kerere inş. sizlerede sebeb olur.

canım ben 8 sene hep vücudumu dinledim hamile kalırsam kesin anları derdim ama hiç bi şekilde anlamadım herkeste belirtiler değişiyor içini rahat tut

umut2012 Allahım kucağınada almayı nasip etsin inşallah sağlıkla.Bende dualara çok inanaıyorum içten edilen dualara kurban olduğum Allah kabul ediyo.senin yaptığın duayı denemek istiyorum ama şunu anlamadım tencerelerin birine tesbih birine kepçemi koydun yani ayrı ayrı mı birde kağıda yazıpmı üstülerine koydun Allah ve muhammed isimlerini.

bende kullandım ama bende pek işe yaramadı bıraktım kullanmayı..yaza kadar normal yolu deneyip yazın aşılama düşünüyoruz artık...
hakkımızda hayırlısı olsun....

canım kaç ay kullandınız bende ilk defa kullandım ama hamile kalan arkadaşlar var bi kaç ay kullansaydın en azından

canım tencerenin birine keki koyuyorsun kapağını kapatıyorsun onun üzerine tesbih ve kepçe koyuyorsun. diğer tencereye şeker koyuyorsun onunda kapağını kapatıyorsun şekerin üstüne bişey koymuyorsun.Allah ve Muhammed yazısını sen yazmıyorsun arapça olarak sen kapağı açınca yüzeylerinde kendiliğinden yazılıyo yani Rabbimin izniyle bide kekin ağzını kapatmadan bi bezle yüzeyini düz yapacaksın.

canım ben 8 sene hep vücudumu dinledim hamile kalırsam kesin anları derdim ama hiç bi şekilde anlamadım herkeste belirtiler değişiyor içini rahat tut

ben vucudumu dinlemiyorum aslında benim adetlerim hiç geçikmez asla günü gününe olurdu geçen ay 18 gün geçti düşüne biliyomusun 18 gün artık dedim kesin hamileyim yıllardır böle bişey olmadı için ama 19. gün hasta oldum beğerse geç yumurtlamışım o yüzdenöle olmuş bu ayda 3 gün geçti aynı adet olcamışım gibi belim hiç tutmuyo zaten akıntım var 3 gündür ama bitürlü olmuyo test yapmaya korkuyorum hayal kırıklığı biliyosun ooffff allahım sabır ver bekleme sabrı

kizlarr bu ay bende bu jelden kullaniyorum fekatttt ismi predeed degil baska birsey yurtdisindan aldim icinde
magnezyum sodyum potassium kalsium vitaminler( daha birseyler yaziyor) varmis
3NISAN adet olmazsammm hayir yapicam hadi hayirlisi

Son düzenleme:

canım ben adetime 2 gün kala idrar testi yaptım orda çıktı canım seni çok iyi anlıyorum test yapmakta çok zor beklemekte Rabbim en kısa zamanda tüm bebek isteyenleri sevindirsin dualarım hep sizinle hayırlı haberler ver bizlere inş.

merhaba kızlar , ben de preseed almayı düşünüyorum fakat , bu preseed kullananlar kontrol hapını bıraktıktan kaç ay sonra kullanmışlar ya da kaç ay sonra etkili oluyodur acaba bi bilgisi olan var mı???????

merhaba arkadaslar yarin Allahin izniyle pre seed'e basliyorum:) ins bu urun vesile olur ve bende nisan ayinda hamile kalirim... yorumlarinizi okurken hepinize dualarimi yolluyorum icnde benide. Yeni uye oldum sayilir ama uye olmadan once hep takip ediyordum sizleri=) benim gibi bekleyenler destek yorumunuzu bekliyorum lutfen=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…