Preseed kullananlar

GG 79 tl + kargo

bende kullandım ama bende pek işe yaramadı bıraktım kullanmayı..yaza kadar normal yolu deneyip yazın aşılama düşünüyoruz artık...
hakkımızda hayırlısı olsun....

ben bu ayda kullandım 2 aydır kullanıyorum bu ay serephone diye bir ilaç kullandım onunla birlikte preseedda kullandım bakalım ne olucak hayırlısı olsunnn..Olmadı aşılamaya gideceğiz ...

arkadaşlar ben uzun süredir yoktum sizlerle bişey paylaşmak istedim öncelikle bebek isteme hikayemi anlatayım daha önceki sayfalarda var ama bilmeyenler için.ben 8 yıllık evliyim ve hiç hamile kalmadım çok fazla doktora gittim 7 defa felan çatlatma 3 defada aşılama oldum sonuç negatif. sorunumuzda açıklanamayan infertilite yani eşimde de bende de sorun yoktu. bu ay tüp bebek için ankaraya gidecektik gitmeden bhcg testi yaptırdım ve hamileymişim şükürler olsun. 8 senedir infertilite üstüne uzman olmuştum ama hepsi kocaman bi sıfır oldu. Rabbim vakti yetince veriyormuş. bu ay ne yaptığımı merak edenler için söyleyeyim sadece bi tanıdığımıza dua ettirmiştik onun dışında ne düzenli ilişki ne ayağı havaya kaldırmalar ne yumurta takibi hiç bişey sadece tüp bebek için odaklanmıştım biran evvel hastalansamda tedaviye başlasak diye.Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 8 senedir ben bunun ne demek olduğunu çok iyi anladım dualarım sizlerle. lütfen sizde bana dua edin.Rabbim hepimizin muradını versin inş.

canım benım okadar sevindimkii anlatamam çoook tebrik ederimmm seninle baya konuşmuştukkk rabbim nasip etti sanadaaa oleyyy çok sevindimmm benimde şuanda 17 haftalık oldu çok şükür... oğlum olcak hayırlısıyla cinsiyetini geçen hafta öğrendimm allahım hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin işallaahh

canım benim çok şükür yaaaaa bende hala inanamıyorum ama inanılmaz derecede mutluyum Rabbim bu mutluluğu herkese nasip etsin.ben öğreneli 1 hafta oldu ama bilgisayara hiç oturamadım sürekli aklımdaydınız bi haber versem diye tebrik telefonları yeni azaldı daha. canım çok sevindim Rabbim hayırlarla sağlıcakla kucağına aldırsın oğluşunu inş. arkadaş gelecek inş. paşaya

kızlar hepinize çok teşekkür ederim hepinizin üzerimde duası hakkı var isim isim yazmıyorum sizle biliyorsunuz zaten dua eden herkesten Rabbim razı olsun en kısa zamanda bu sevinci hepinize tattırsın sizlerin dualarıyla Rabbim 8 seneden sonra beni mutlu etti dualarım hep sizlerle ayencim canım sende çok dua ettin annecik hamilelerin duası kabul olur derler çok sağolun hepinizi öpüyorum

ayy cnm ya keske diğer kızlarda okusa bu haberi ya ben nete hiç girmiodum öyle bi bakim dedim sen yazmıssın nasıl sevindim bebek haberine bende dua ediyodum sana ve diğer arkadslara iyi bak ha kendine hep yat dinlen bebişimiz iyi olsun iyi bi doktora git güzel takip etsin sizi:) oğluuşuma isim arıyorum bendeee bi türlü bulamadım :18:

sağol canım dualarınızı eksik etmeyin yine. ayencim bizim isim erkek olursa 8 senedir hazır bilal ama kız olursa yok.bence anlamı güzel bi isim koymak en güzeli Rabbim hayırlı isim, ömür nasip etsin inş.

ayen canım bende sana özelden mesaj atmak için oturmuştum görmessin diye ama görmüşsün canım benim misafirim gelecek bu gün biraz hazırlık yapacağım. bende nete çok giremiyorum ama özel mesajlarımı takip ederim bende sana ordan mesaj atarım paşamıza ve kendine iyi bak öptüm görüşürüz yine

Kızlar merhaba bende arada ancak kadınlar kulubune giriyorum size bişey soracam gebe kalmak için belini çektiren kasığına vb. şeyler yapan aranızda varmı

çook sevindim canım darısı bizlerin başına.bu arada preseed kullanmış mıydın?merak ettim.

çook sevindim canım darısı bizlerin başına.bu arada preseed kullanmış mıydın?merak ettim.

canım inş. Rabbim tüm isteyenlere en kısa zamanda versin hep dua ediyorum. ben bu ay preseed kullanmadım 2 ay önce kullanmıştım en son.zaten bu ay hiç birşey yapmadım.

tebrikler umut, gerçekten bebekler gelmek istediklerinde kendiliğinden geliyorlar galiba. ben de sebebsiz infertilite ile boğuşuyorum. inşallah 2012 bana ve bekleyen tüm arkadaşlara senin gibi umut olur...

tebrikler umut, gerçekten bebekler gelmek istediklerinde kendiliğinden geliyorlar galiba. ben de sebebsiz infertilite ile boğuşuyorum. inşallah 2012 bana ve bekleyen tüm arkadaşlara senin gibi umut olur...

canım sağol darışı başınıza inş. Rabbim tüm isteyenlere en kısa zamanda nasip etsin dualarım sizinle inş.

selam kızlar bende bu ay preseed aldım fakat aplikatörleri nasıl uygulayacağım onları içime nasıl alabileceğim.6 ay önce vajinismustan kurtuldum fakat bunları içime alabileceğimi düşünemiyorum vajina girişine uygulasak olmazmı?

canım ben de senin gibi vajinismustum.ama ben hiç zorlanmadım.çünkü vajiliyken bol bol parmak egzersizleri yaptığım için bunu da onun gibi düşündüm.ucunu hafif sokmaya çalış sonra ıkınarak ittir.çok kolay oluyor.ne kadar derine giderse o kadar iyi oluyormuş öyle okumuştum.

canımcım aslında bende aparatlarla egzersiz yaptım ama 6 aydan sonra tekrar yapabilirmiyim bilemiyorum. o kadar itici görünüyolarki gözüme eğer yapamazsam vaji girişine ve pe....se uygulayacağım umarım bi faydası olur? senin kaçıncı ay denemen bebiş için? memnunmusun preseedden? sonuç almışsındır inşallah canım yada en kısa zamanda alırsın güzel sonucu

canım 3.ay preseedde ama ben bu ay ilk diyebilirim.çünkü eşim varikosel ameliyatı oldu.yeni spermlerimizle ilk denememiz bu aydı.bakalım umutla bekliyoruz.preseed umut oldu ama 6 aydır falan bu topikteyim daha 1 kişi hamile kaldı.oran düşük ama kısmet işi.benim 9.ayım denemelerde ama dedim ya eşim ameliyat oldu.o nedenle bu ay yeni başlamış sayıyoruz kendimizi.çok zor beklemek.Allah hepimizin yardımcısı olsun.senin de eğer eşin test yaptırmadıysa mutlaka yaptırım.biz ilk 5 ay boşa beklemişiz.

canım rabbim hayırlısıyla kucağına almayı da nasip eder inşallah:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…