Preseed kullananlar

inş. Canım inş. Rabbim kimsenin kucağını boş koymasın en kısa zamanda seninde muradını versin inş. Sen kaç yıllık evlisin sorununuz varmı

rabbim seni we bütün anne adaylarını korusun çok sewındım canm bende uzun zamandır gırmıyodum siteye girince çokk sewındım bende yaza mıkroenjeksyona gıdcem öpüyom hepınızı:KK16:

canım ben 8 sene hep vücudumu dinledim hamile kalırsam kesin anları derdim ama hiç bi şekilde anlamadım herkeste belirtiler değişiyor içini rahat tut

canım şu dua tarıfını tam anlamıyla yazarmısın kafam durdu:)

rabbim seni we bütün anne adaylarını korusun çok sewındım canm bende uzun zamandır gırmıyodum siteye girince çokk sewındım bende yaza mıkroenjeksyona gıdcem öpüyom hepınızı:KK16:

çok sağol canım inş. sende mikroya gitmeden Rabbim sevindirir. bende tüpbebeğe gideceğim ay hamile kaldım sende bize burdan müjdeyi verirsin inş.

canım hap falan kullandınmı nası oldu ?

canım felaket bulantım var nete giremiyorum yeni gördüm.canım ben o ay hiç bişey kullanmadım da yapmadımda tüp bebeğe gideceğiz diye hiç bi şey yapmadım yumurta takibide yatakta yarım saat yatma felan hiç bişey yapmadım. hatta o ay rahatsızdım yani üşütmüştüm ilişkiye bile maksimum 4 kere girmişizdir ay boyunca. canım Rabbim vaktini yetirince oluyor bide çok kişinin duasını almak gerekiyormuş o ay çok insandan dua almıştım.Rabbim hepinizin muradını versin en kısa zamanda inş.

ya kizlar yokmu preseed den hic HAMILE KALAN okumadim son sayfalari.....

canım herkesin sebebi farklı benim le beraber kullanan arkadaş ayen vardı o ilk ay hamile kaldı ben 3 ay kullandım benim sebebim preseed değilmiş kullan bakalım rabbim sebeb eyler belki

arkadaşlar kusura bakmayın yeni aklıma geldi hemen yazayım dedim. ben hamile kaldığım ay bebek yapmak için bişey yapmadım dedim doğruyduda ama ben de sedef hastalığı var ben onun için bi kür yapmıştım hamile olduğumu öğrenince bıraktım belkide o kür sebeb oldu bilmiyorum size söylemek istedim. kürde sabahleyin aç karnına 3 yemek kaşığı yoğurtun içine 3 çay kaşığı çörekotu(dövülmüş olandan)tozu atıyordum ve yiyiyordum. bunun aynısı tekrar öğleden sonra aç karnına yaptım yedim bide akşamları 1 bardak karabaş otu içiyordum bunu ben 10 gün içtim adetim bittikten sonra başlamıştım.söylemek istedim

denemekte yarar var bende bi deniyim hamilelerin duası kabul olurmuş benim içinde dua edermisin öptüm canım bebişe ve kendine iyi bak:KK16:

Kızlar döllenme olduktan sonra kasıklarda sancı olurmu?

Kızlar döllenme olduktan sonra kasıklarda sancı olurmu?

benim kizimda olmustu agir derecede kasik ve degisik adet sancisi gibi,agirlik vardi o bölgede .. bu ay pre seed kullandim normal adet sancisi ve adet sancisi cekiyorum ama umut yok tabiki,kizimda bir hafta önce anlamistim.. bakalim bu sefer belirtisiz gelir ins =) ne zaman adet gunun ve neler kullandiniz aceba?

ben de bu ay ilk kez aldım, kullanıcam nasipse. benim için de dua edin nolur.
özellikle malum günlerde yani çalışmanın yapılması gerekli günlerde kullandınız değil mi?
bakalım, ne varsa Rabbimden tabii. Bi de bol bol Meryem suresi okuyun diyorlar arkadaşlar. İsteyen herkese versin rabbim, ama biraz da stres yapınca mı olmuyor bilemiorum. öperim canlarım

benim kizimda olmustu agir derecede kasik ve degisik adet sancisi gibi,agirlik vardi o bölgede .. bu ay pre seed kullandim normal adet sancisi ve adet sancisi cekiyorum ama umut yok tabiki,kizimda bir hafta önce anlamistim.. bakalim bu sefer belirtisiz gelir ins =) ne zaman adet gunun ve neler kullandiniz aceba?

canm ben çörek otu bal ve tarçın yedim yumurtalarım çok büyüdü 8.ci gün çatladı bekliyoruz bakalım dün 12.ci günümdü kasıklarımda çok ağrı vardı vede çok hafif pembe kan geldi adet olcakmışım gibi sanki

ben de bu ay ilk kez aldım, kullanıcam nasipse. benim için de dua edin nolur.
özellikle malum günlerde yani çalışmanın yapılması gerekli günlerde kullandınız değil mi?
bakalım, ne varsa Rabbimden tabii. Bi de bol bol Meryem suresi okuyun diyorlar arkadaşlar. İsteyen herkese versin rabbim, ama biraz da stres yapınca mı olmuyor bilemiorum. öperim canlarım

canm hayırlısı olsun inşallah guzel haberler alırsın ve paylaşırsın bizimle.buarada stres falan boş işler ben herseyın zamanında olcana inanıyorum rabbim isterse herşey olur o nedenle dua şart.ayrıca ya evvel ya varis oku

canm hayırlısı olsun inşallah guzel haberler alırsın ve paylaşırsın bizimle.buarada stres falan boş işler ben herseyın zamanında olcana inanıyorum rabbim isterse herşey olur o nedenle dua şart.ayrıca ya evvel ya varis oku

tutucum haklısın, aslında tabii ki de Rabbbimin işi. inşallah güzel haberlerimizi paylaşalım birbirimizle, kullanması zor değil değil mi?

arkadaşlar bişeyi merak ediyorum: rahim içine mi boşaltıyorsunuz preseedi yoksa vajinaya mı? teşekkürler...

Merhaba,

Preseed geçen ay kullandım ve bu ay hamileyim gerçekten işe yaradı. Ben yumurtlama testleri de almıştım tam yumurtlama günümü hesapladım ve her gün düzenli olarak ilişkiye girdik eşimle. Preseed kullanımı çok kolay ve hiçbir zararı olmayan bir jel. Spermin yumurtaya kolayca ulaşmasını sağlıyormuş. Bilmiyorum bizde işe yaradı alıp denemeye değer :)

X