Preseed kullananlar

kızlar günaydın sayfalar mşlh çok ilerlemiş geçmişi fazla okuyamadım varmı pozitif gören bu ay ????

hayırlıs cnmmmmmm rabbim nasip etmedikce hergün ilişkide yapsan boş... nasipte varsa korunurken insanla hamile oluyor.. ben bu forumda kaç kişiden duydum dogum kontrol hapını düzenli aksatmadna kullanırken bile hamile kalmışlar.. kısmet işte . eger bu ay bebişin gelmediyse eminimki rabbim hayırlıı kılmamıştır.. inş önümüzdeki ay minik bi beiş nasip olur:)
tabıykı canım ya teekkul etmek lazım oluruna bırakıcagm ınşallah kafayı yormaktan yoruldum bu arada bak daha 6 aydır denıyosun korkma ve uzme kendını çunku her aykı sansımız yuzde 25 yanı bırde kısmet tabıykı bak aynı anda evelendıgım arkadaşım sonunda bu ay hamıle oldugunu ögrendı 8 ay oldu yanı görumcem 1 seneyı geçmiş ancak tuturabılmış bız gerekenı yapalım gerısı takdırı ılahı dua edelim bol bol canım benım

Bat 1 şubat bir gecikme olmazsa..bu ay preseed i ikinci kere kullanacağız..kızlar bu arada bugün 14. Günüm sanırım yumurtluyorum.tıpkı adet olacakmış gibi sancılanıyorum:KK43:((

kızzzz nıye uzuluyosun yumurtluyosun ışte ne guzel sende 7 aylık evlıydın dımı tatlım olur daha merak etme arkadaşımla aynı anda evlendım 8 ayda tuturdu hem kısmet ışı bu yorma bence kafanı başka şeylerle ugraş ben öyle yapmaya çalışıcagm artık :)

kızlar günaydın sayfalar mşlh çok ilerlemiş geçmişi fazla okuyamadım varmı pozitif gören bu ay ????

yok canım ya bu ay ılk defa 4 gun gecıktım baya umıtlendım ama olmadı hayırlısı artık sen dualarında unutma bızı cnm

kızzzz nıye uzuluyosun yumurtluyosun ışte ne guzel sende 7 aylık evlıydın dımı tatlım olur daha merak etme arkadaşımla aynı anda evlendım 8 ayda tuturdu hem kısmet ışı bu yorma bence kafanı başka şeylerle ugraş ben öyle yapmaya çalışıcagm artık :)
sağol cnm :))evet 7 ay oldu evleneli..rabbim herkese nasip etsin.arattırmasın inşallah...

sağol cnm :))evet 7 ay oldu evleneli..rabbim herkese nasip etsin.arattırmasın inşallah...

inşallah canım benım Allah ısteyen herkese nasıp etsin bu arada çocuk ıstıyosun hamıle kalmadan önce folık asıt almaya başlamak gerekıyomuş kalıtelı saglıklı yumurtalar ıçın folbı ol diye bı ılaç hamile kalan arkadaşada ablamada hamıle kalmadan önce verdı doktor bende başlıycagm ucuzda bışey çok faydalı nettende araştırabılırsın

1 şubat canım bat.... benim bu ay 3. kullanışım olacak...bu ay çörek otu bal tarçın kullandım, eşime keçiboynuzu tozu içirdim bide pekmezi... hayıt tohumu ve aslanpençesi çayı içtim..:125:
tmm vnm şimdi eklerim

arkadaşlar bu arada bi bilgi veriyim ablam hamile kaldıgında daha dogrusu kalmadan once folık asit kullandırdı doktor saglıklı yumurtaların oluşmasına ve rahimin hazırlanmasına bebegin tutunmasına yardımcı oluyormuş ben aldım ve başlıycagm gebelikteki düşükleride engelliyormuş hamile kalmadan 3 yada altı ay öncesi kullanılmaya başlanması gerekiyormuş folbi ol diye bı ılaç ve gayet ucuz eczanede bilginize

aaaa bende klullandım bu ay nerdeyse hergün içtim ve çook şükürki sağlıklı yumurtlamışım bugün dr a gittim çatlmış dedi bugün ve yarı n çok önemli günler kızlar dua edin olur inş
27 ocak bat tarihim...
6. ayımız denemede..
1.5 senelik evliyiz..
eşim muayene olmadı henuz .. sorun bende deil..
preseed le ilk denememiz..
eklersen sevinirim cnmm:)
ekliyorum cnm hadi hakkında hayırlısı olur inş

Bat 1 şubat bir gecikme olmazsa..bu ay preseed i ikinci kere kullanacağız..kızlar bu arada bugün 14. Günüm sanırım yumurtluyorum.tıpkı adet olacakmış gibi sancılanıyorum:KK43:((

inş yumurtluyorsundur ekliyorum bilgileri

:nazar::nazar::nazar:.........BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.......:nazar::nazar::nazar:

PRESEEDLE HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

:nazar:saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) BAT 19 OCAK

:nazar: umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) BAT 20 OCAK

:nazar:duruca: (3 aydır deniyor. preseedi ilk kullanışı bir sorunları yok) BAT 21 OCAK

:nazar:cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) BAT 24 OCAK bende pko var süpriz bir yumurta :KK52::KK52::KK52: (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil)

:nazar:sermavi06 :KK43:sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. kez kullanacak....) BAT 26 OCAK (anaaa doğum günümmm:)

:nazar:minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. ilk denem) BAT 27 OCAK

:nazar:tweety: (ilk kez kullanacak) BAT 31 OCAK

:nazar:renklitaş : (3. preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) BAT 1 ŞUBAT

:nazar:lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) BAT 1 ŞUBAT

:nazar:deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) BAT 3 ŞUBAT

:nazar:tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) BAT 5 ŞUBAT ilk

:nazar:aysunayy:KK43: ikinci kez kullandı. eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....BAT 5 ŞUBAT

:nazar:kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. denemem ınş. nasip olur):) BAT 13-14 ŞUBAT

PRESEED HAMİŞLERİMİZ

:nazar: ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar:

Son düzenleme:
ben de bu ay ilk kez kullandım canım beni de ekler misin, 3 aydır deniyoruz, bir sorunumuz yok ve BAT 21 ocak :)

:nazar::nazar::nazar:.........bismillahirrahmanirrahim.......:nazar::nazar::nazar:

Preseedle hamiş olmayı bekleyenler

:nazar:saranhaeyo : (preseed ilk deneme problem erkek infertilitesi 3.5 yıldır olmuyor) bat 19 ocak

:nazar: Umut2012 : (preseed 2. Denemem sorunumuz sebebsiz infertilite 8 yıldır olmuyor ) bat 20 ocak

:nazar:cennetkokulum91: (preseedi ilk defa deneyeceğm ikimiz de sorun var 3.5 senedir olmuyo) bat 24 ocak bende pko var süpriz bir yumurta :KK52::KK52::KK52: (yumurtam geç olduğu için bat günüm 30 31 ocak olabilir kesin değil)

:nazar:sermavi06 :KK43:sebepsiz ...5 senedir belkiyor....preseedi 2. Kez kullanacak....) bat 26 ocak (anaaa doğum günümmm:)

:nazar:minikgelin: (kendisinde sorun yok eşi muayane olmadı. 6 aydır deniyor. Ilk denem) bat 27 ocak

:nazar:tweety: (ilk kez kullanacak) bat 31 ocak

:nazar:renklitaş : (3. Preseed deneme 4 yıllık evli 6 aydır deniyor ) bat 1 şubat

:nazar:lawyer: (7 aylık evliyiz,bilinen bir sorunumuz yok, 2 deneme ) bat 1 şubat

:nazar:deryalcin : ( ilk deneme eşimde problem var 6 aydır olmuyor ) bat 3 şubat

:nazar:tutucuk : ( problem sebebsiz infertilite 18 aydır olmuyor) bat 5 şubat ilk

:nazar:aysunayy:KK43: ikinci kez kullandı. Eşinde sorun var 7 aydır olmuyor.) ....bat 5 şubat

:nazar:kuvvel: (7 aylık evliyim sorun gözükmüyor 2. Denemem ınş. Nasip olur):) bat 13-14 şubat

preseed hamişlerimiz

:nazar: Ayen1986: (1,5 senedir sebebsiz bekliyordu. Preseedi ilk kullandığı ay hamiş kaldı.:nazar::nazar:
ayy rabbim inşallah hamişler bölümünde bir patlama gerçekleştirir:)) o zaman topik konusunu da değiştiririz:))

inşallah canım benım allah ısteyen herkese nasıp etsin bu arada çocuk ıstıyosun hamıle kalmadan önce folık asıt almaya başlamak gerekıyomuş kalıtelı saglıklı yumurtalar ıçın folbı ol diye bı ılaç hamile kalan arkadaşada ablamada hamıle kalmadan önce verdı doktor bende başlıycagm ucuzda bışey çok faydalı nettende araştırabılırsın
cnm ben epeydir kullanıyorum ama günlük hep ihmal ediyorum.haftada bir kaç tane içmişim hesapladım...

ben de bu ay ilk kez kullandım canım beni de ekler misin, 3 aydır deniyoruz, bir sorunumuz yok ve BAT 21 ocak :)
EKLEDİM CNM HADİ HAYIRLISI BU LİSTEDEN HAMİŞ OLARAK ÇIK İNŞ bizi haberdar et ama

ayy rabbim inşallah hamişler bölümünde bir patlama gerçekleştirir:)) o zaman topik konusunu da değiştiririz:))

amin cnm inş bi patlama olur nasip yaaa

EKLEDİM CNM HADİ HAYIRLISI BU LİSTEDEN HAMİŞ OLARAK ÇIK İNŞ bizi haberdar et ama

amin cnm inş bi patlama olur nasip yaaa

X