Preseed kullananlar

hatta bu gün bir sipariş daha vereyim dedim arkadaşım için ama şu geliş süresi kafama takılıyor daha kısa sürede göndericek bir satıcı aramaktayım şu an..Yanlız benim sipariş verdiğim kişi 8 li preseed 25 ovulasyon 25 gebelik testi diyor ama testlerden sadece 25 i gönderiliyor kombinasyonu sen ayarlıyosun preseedle hangi test gelsin istiyorsan

selam canım bana da sipariş verdiğin adresi yazabilirmisin...

nasıl açılıyo bu özel

sayfanın üst kısmında kullanıcı paneli yazan yere tıkla canım kontrol panelinde ayarlar özellikler bölümüne gir,sonra özel msjları aktif hale getire tik işareti koy değişikjlikleri kaydet ve çık ordan hepsi bu

özeline yolladım canım

çok sağol canımopuyorumnanaktan
ama bu site yabancıymış çok birşey anlamadım ben:kedi:
ama fiyat uygun bence...
canım bu siteden daha önce sipariş edipte eline geçen oldumu...
benim şuan adetlerim çok düzensiz presedi şimdi değilde ilerki zamanlarımda denemek istiyorum...

sende sağol canım ben siparişi verdim bekliyorum geldiğinde buraya yazarım haberin olur

hatta bu gün bir sipariş daha vereyim dedim arkadaşım için ama şu geliş süresi kafama takılıyor daha kısa sürede göndericek bir satıcı aramaktayım şu an..Yanlız benim sipariş verdiğim kişi 8 li preseed 25 ovulasyon 25 gebelik testi diyor ama testlerden sadece 25 i gönderiliyor kombinasyonu sen ayarlıyosun preseedle hangi test gelsin istiyorsan

cnm bana kombinasyon falan sormadı , adım adım sipariş verdim böyle bir soru gelmedi bana, ingilizcem de iyidir ama ben mi görmedim acaba o suruyu; farklı yerden mi aldık acaba?

benim ingilizcem çok iyi değildir canım siparişi anjelic in yardımyla vermiştim bir mail gelmişti işlemlerden sonra onu tetcüme eidnce anjelic kombinansyunu bildirmeni istiyorlar demişti hatta sanırım o bildirmişti sağolsun geçen hafta verdim ben siparişi:uhm:

yaaa arkadaşlar preeseedin farklı çeşitleri mi var?
bana gelen kutusu pembe olan 8..................................40gr.

yabancı siteleri gezerken gördüm size uygun olan çeşidi seçin diyor...4 farklı çeşidi varmış.yanlış mı aldım acaba??????????????????????

yaaa arkadaşlar preeseedin farklı çeşitleri mi var?
bana gelen kutusu pembe olan 8..................................40gr.

yabancı siteleri gezerken gördüm size uygun olan çeşidi seçin diyor...4 farklı çeşidi varmış.yanlış mı aldım acaba??????????????????????

kutusu mu pembe yoksa preseedin tüpü mü pembe
benim kutu mavili yeşilli bişeydi
ama tüpler şeffaftı
içindeki sıvıyı görebiliyosun

kutusu mavi yeşil üstündede
Fertility Frendly
ıntimate Moisturizer yazması gerekiyor sanırım
ama 40 grmliklar pembe görünüyor kibele okuduğunda net cvp verir sanırım bize

Son düzenleme:
kızlar 30-31 günde adet oluyorum..bugün 13. günüm ovlasyon testi yaptım tek çizgi çıktı..ama akıntım başladı bugün..sizce bugün preseed i kullanmaya başlamalımıyım?

kibele 1 de kullanma kitine ne kadar preseed koyacagım.tüpü doldurmam mı gerekiyor???

canım kutusu pembe içinde 6 tane kullanma kiti var.tüpten oraya sıkıp kullanıyorsun..yanlış mı aldım acaba????

canım benim yurt dışından arkadaşımın gönderdiği preseed de aynı senin tarif ettiğin gibiydi.
krem tüpleri olur ya onun gibi bişeyin içindeydi.
3-4 tane de şırınga vardı.o şırıngaların içine çekiyodum preseedi. ordan da kendime uyguluyodum
ama kutunun üstünde Duru'nun yazdığı yazılar yazıyodu
sendeki kutunun üstünde ne yazıyo
eğer Duru'nun dediği gibi yazıyosa sorun yok bence

X